0 oy
1,021 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Konuya hemen giriyorum dün market alışverişine çıktık yaklaşık 1 buçuk yıllık evliyiz ve ben şuan 32 haftalık hamileyim

Daha önce bir defa bile prezervatif kullanmadık çünkü çocuk istiyorduk çocuğumuz biraz geç oldu 
Baktim kasadan prezervatif falan geçti aldı yani dedim niye aldın gerek olur dedi şuan hamileyim zaten gerek olcak bir durum yok falan dedim doğum yaptığında lazım olur dedi ve ben bu açıklamaya niyese inanmadım 
Acaba ben mi kötü düşünüyorum birseyinide yakalamadim görmedim ama böyle yapması acaba mi dedi 
Belkide etrafımızda yaşananlar beni etkiliyordur 
Ama sonuçta hiç kullanmamıştım şuan hamileyim kullanmaya gerek var mı ki

Bu arada ben doğum yapar yapmaz askere gidecek doğumdan sonra ilişki yaşamamız imkansız 

25 Cevaplar

0 oy
(7,677 puan) tarafından
Hijyen açısından hamilelikte kullananlar var.
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Yani senin yanında almaz öyle şeymi olur

Kötü düşünme 

0 oy
(2,562 puan) tarafından
İyide aldığı kutu evde durmuycakmi kullasa anlarsın herhalde 
0 oy
(119,989 puan) tarafından
gerek var cunku gebelikde son aylar korunman gerekebiliyo
tarafından
Ama eşim bilmez ki bunu zaten şu sıralar ilişkiye de girmiyoruz çünkü benim sancılarım oluyor istemiyorum o yüzden
(119,989 puan) tarafından
esler herseyi bilir mutlaka bakmistir netten ben esim bilmez dedigim ne varsa biliyo cikti valla benimki bebegin yikanma sekline kadar arastirmisti
0 oy
(407 puan) tarafından
Doğru yapmış son zamanlardaki ilişkide takmasi daha mantikli enfeksiyon kalmayın diye adam başka kadinla düşünse senin yanında almaz gider tek alirdir marketin yolunu biliyor sonucta

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 410 göst.
8 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
10 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Merve... (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hatice topal (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneadayadayi (1,595 puan) tarafından soruldu

384,669 soru

11,506,925 cevap

35,160 kullanıcı