0 oy
1,245 göst.
Aile kategorisinde (2,379 puan) tarafından
Kizlar sonunda anneme nakit verdik eşim promosyon aldı ,annemin gözü öyle promosyondaydi ona göre alacaklarimiz var hep erteliyoruz bize yetmiyor ki etrafa sacalim yapitracakalrmizi kendime üst baş duruyor ..gerçi annem talep etmişti eşin promosyonu nezaman yatacak bize borç versin bahçe kapısı için 2.500 dedi sinir olmuştum ozmndan bu yana sürekli soruyor eşimde dün dedi ki annenlere 2.500 veryimde gönüllü baksın sorun cikartmasin dedi hemde sevdirelim kendimizi diye ..( içimden dedimki annem bunu alsa,başka isteği yine olacak ve yine memnun olmayacak keşke herkes biz kadar verebilse torununa millet ne alacağını şaşırıyor bisiklet su bu annem çocuklara bakıyor diye hep bizden talep ..) ben eşime dedim ki 1000 TL ver ,bak benmde alacaklarim var borç oducez arabayı bakıma götürecen daha dedm duramamis içinden gelerek 2bin500 vermiş helali hoş olsun da istekleri hiç bitmiyor hiç ... Evime market siparişi veriyor , kendisine ayakkabı seçmiş 300 onu atıyor bunu alsammi diye (alalım dedim artık) ,sonra çaydanlık atıyor mavi bahçeye emaye çaydanlık bunu al diye ( almadım daha) sonra LCW den kareli pantolon görmüş çok beğenmiş 300 e tmm al kartı da öde dedim ,vazgeçmiş .. sonra 2 yere borcu varmış kredi kartından cektirecem dedi tmm çektir dedm ayın 25 ini beklyr karttan çektirmek için çünkü bu ay 6 bin ödemem var ..yani bunları bahane vermeyin diye sayıyorum bı para vermişsin çokmu diyenler için .. ben temizlikçi çağır diye 400 verdim inada kıyamadı attı koseye ..pazardan kızlarına bseyler aldı 1milyar tuttu wlla onu veremicem esimin verdiğine saysin.. okadar çok isteği var ki bı insan bukcadar düşüncesiz olamaz diyorum ya .  Dizinde size goredir yavrum yok gic acıma yok annem iyi gaza geliyor komsular akrabalar çocuklarına bakiyosun alsınlar etsinler diyordur kesin ablama bukadar yapmiyodu hoc duymadim yüzümüz yumuşak ve hala bizi begenmeyip etmediği hakaret asagalama kalmıyor senin evlatlarinda sana yapsın böyle evlat olmaz olsun diyordu bana noldu smdi ( kendisi hakaretleri saydiriyordu bana bende gerçekleri yüzüne vurunca sen beni oldurdun diyo e sussa bende suscm ağrıma giden şeyler soyluyorudllfu işte son olaylar böyle arkadaşlar :) eşim telefon aldı ona bahane buldu kim alır tlefon sonra mulkshake makinesi aldı bende sana alsakta memnun edemiyoruz dedim bana kavga esnasında bundan bir kaç ay önce diyorki hani napiverdin bana aldığın bı telefon onu da kakiyorsan başa diyor hey Allhm ya 

38 Cevaplar

0 oy
(3,794 puan) tarafından
valla okurken basim agridi 
-Reklam-
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Bence abartıyorsun canın sıkılıyor senin ..
0 oy
(262 puan) tarafından
Al anneni karşına otur konuş o zaman sende. Bi kaç postuna denk geldim de hep bi para mevzusu aranız da. Eğer ki aranız da başka sıkıntınız yoksa konuş annenle aylık bi maaş verin 3000-4000 ne kadarda anlasirsaniz artık ama ondan sonra benden bisey isteme de madem. Yok kabul etmiyorsa sende al kreşe ver, niye zorluyorsun ki. Olmaz öyle diyorsan da artık daha fazla şikayet etme yani. Annen netice de o senin. Bazı şeyler de o kadar göze batmasın. Annen sorunlu olabilir ama senin de yaptığın pek normal değil yani.
0 oy
tarafından
Defalarca aynı şeyleri anlattın yazdin belliki olmuyor neyini zorluyorsunki daha çık işten kendin bak evladına o kadar para akitacagina en azından huzurun olur yada bir bakıcıya ver belliki sizin sorunlarınız bitmiyor 
0 oy
(540 puan) tarafından
Allah rızası için canım sen hangi şehirdesin bakıcı Yok yok diyon madem sıkıntın büyük bunları da yaşıyorsun aleni ee lafın sonuna barı de ki bildiğiniz ettiğinz bakıcı var mı neyine güvenmiyon yani annen madem bu kadar sömürüyor bırak da bakıcı maaşı ile gül gibi baksın çocuğuna 
0 oy
tarafından
Annen çocuk bakmak istemiyor bu yüzden de işi paraya döküyor madem bakıyorum paramı alayım derdinde. Sende annem değil mi bedava baksın kafasındasın öylece ödemeleri evi arabayı yenileme planları yapıyorsun. İkinizde hinlik peşindesiniz gibi geldi bana bilemiyorum. Bakıcı gelse gece gündüz kalmak için farklı şehirden bile gelenler var uygulaması var. 5000 den aşağı bulamazsın. Maaşın yarısı gitmesin istiyorsun ama böyle de o çocuklara yazık
0 oy
(3,983 puan) tarafından
Yarıya ladar okudum Annen de gercekten değişik bi kadın. Benim annemın 4 damadı bi oğlu var hala çalışır demek ki bu kafa da olsa yan gelir yatar
0 oy
tarafından
Bin derdime bir dertte senin postlarin ekleniyor..

Oysa ki kafa dağıtmak için giriyordum ben buraya 

Ne ara bu hala geldim anlamıyorum:)
(2,379 puan) tarafından
Oysa ki ben giriyorum dmi cnm benim postumla ne alakası var herkes dert yazıyor bı herkesin gözüne benim postummu batıyor ben anlamıyorum buraya kafa dagitmak için dert yazıyorum mutlu olduğum anları yazıyorum herkes istediğini yazıyor buraya girme ozmn ne deyim cnm
0 oy
(599 puan) tarafından
Gözünü seveyim getir çocuklarına ben bakayım da şu postlar Bir son bulsun vallahi Bir kuruş istemem sadece buraya girmek yasak:)')')')
0 oy
(2,275 puan) tarafından
Benim şaşırdığım tek şey eşin nasıl bu kadar sessiz kalıyor bu harcamalara
(2,379 puan) tarafından
Wlla eşim de kızıyor kendi gitti 2.500 verdi eşimde annen bizi sömürüyor diyor naosin el mahkum
0 oy
tarafından
En iyisi sen annene aylık para ver böylece dertler ortadan kalkar 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
BENCE SEN YALAN SÖYLÜYORSUN. BIR ANNE ASLA BU KADARINI YAPAMAZ. NE DESEK FARKLI BIR YORUM YAPIYORSUN HEP BI BAHANE. 
(2,379 puan) tarafından
Yemin ederim Allah biliyor kalbimi fazla bsey yok eksik bile vardır aynen böyle yapıyor tam tamına bende şaşırıyorum okurken bugin dedim iyi somurdun beni die iendime alacaklarmi alamıyorum artk cnku paso isteği var paso
0 oy
(1,323 puan) tarafından
Annen kadar sende hatalisin der susarım artik
0 oy
(10,613 puan) tarafından
Yıllardır çalışıyorum. 15 oldu galiba bu yıl hep verdim anneme babama. Bir kez hiçbir yerde lafını etmedim. Kimseye de ettirmem. Ne eşime ne başkasına. Bakmak istemıyor ise talebinden yıldıysan annen alacaksın ondan bu kadar basit. Her çalışan annenin ardını anası toplamıyor. Yarın bir gün göçer gider aklına gelir bu dediklerin üzülürsün. 
(2,379 puan) tarafından
Üzülmem çok üzdü beni ben vermek zorunda deglm şuan imkanlar dogrutlydla bakıcı verenyrm vardiyalym küçük ilçe de herkes evine istiyor bebeği kimse yok bakıcı oalrsj ..annemin kcisomurme
(10,613 puan) tarafından
Annen de bakmak zorunda değil kusura bakma arkadaşım bir insanın arkasından bu kadar konuşulmaz
0 oy
(415 puan) tarafından
İsme bakmadan okudum ve siz oldugunuzu direkt anladım gerisini siz düşünün . 

Madem anneniz paraya tapıyor sizi zor durumda bırakıyor ya bakıcı tutun ya da işten ayrılın kadın çocuklarınıza bakmak zorunda değil 
(2,379 puan) tarafından
Öyle yapcm
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Annenle iyi bir kavga edeceksin ama ne zaman
(2,379 puan) tarafından
Bebeler ortada kalır ediyoruz zaten atisiyoruz bikere evi terketti ben işten geldim saydırdı kadın herşeye takik oyuzden çok soğudum çok böyle yapması benim buraya yazmam beni çok üzüyor böyle yapmasın istiyotum herkes bakıcı bakmak zorunda degl idyor ama öyle olmuyor insanın. Başına gelmeli bazı şeyler anlaması için bakıcı vardiyalym die yok kmseyi bulamadım
(3,230 puan) tarafından
Canım bakıcı isini hakkiyla yapar zaten  aynı  para  gidiyor insanın annesi tabi ki de torununa bakabilir ama bu kadar çektirmez yaa
(2,379 puan) tarafından
Evet saolsun huyula çok cektryor ve hiç umrunda degl
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Yerinde olsam bakıcı tutar ilişkime mesafe koyarım annemle
(2,379 puan) tarafından
Yok cnm yok olsa keşke mesafeden falan anlamaz o öğrenmiş bı uyanıklık bı laf çarpma beynini yer bı kart verme bakalım neler saydirir  alttan alta

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 319 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 273 göst.
31 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Buket masal (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 504 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,117 soru

11,466,996 cevap

35,069 kullanıcı

...