0 oy
782 göst.
Aile kategorisinde (347 puan) tarafından
2 aylık bebeğim var elbette annesi olarak bizlerde bütün sorumluluk ama sabahtan akşama kadar belimi kaldıramıyorum hep memede kalmak isteyen bir bebeğim var tek başıma bakıyorum akşamlarına eşim işten geldiğinde istiyorum ki gazını çıkartın kucağında sevdin biraz olsun ben kendim dinleneyim kendime vakit ayirayim ama yapmıyor defalarca kez uyarmama rağmen artık patladım yeter inan bu kadar acımasız nasıl olabilir ya bu çocugun babaya ihtiyacı var benimde onun desteğine ihtiyacim var tek başıma bakıyorum artık iki ayda iyice kendimi salmış durumdayım çok kötüyüm artık benimde anlamıyor hep kendini haklı görüyor 

24 Cevaplar

0 oy
(1,723 puan) tarafından
Bu çocuk yaptıktan sonra sahiplenmeyen bakmayan adamlara sinir oluyorum 
-Reklam-
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın diyorum 13 ayliktan bildiriyorum maddi manevi sıfır desteginin olması beni çok yordu bu durum   
0 oy
(912 puan) tarafından
Boşuna patlatma kendini sevmeye akıl vermeye gelince herkes koşa koşa gelir ama ok dk bak desen kimseyi bulamazsın buna alış yoksa kendi kendini yersin sadce 
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Belkide küçük oldugundan bakamiyordur canım benim eşimde mesela küçükken öyle tek alamazdi babalar sonradan öğreniyor babalığı gerçekten belkide o yondendir korkuyordur bide o açıdan konuşsan yoksa gerçekten tek olmak çok zor ilk oğlum kolikti mesela öyle küçükken alamazdi edemezdi ama çok salladık birlikte insan tek zorlaniyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 488 göst.
0 oy
7 cevap 326 göst.
14 Mart 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,322 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 421 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 212 göst.

385,014 soru

11,515,149 cevap

35,174 kullanıcı

...