0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (2,163 puan) tarafından

3 yaşında kızım alıp kullanan var mı iyi mi bu marka 

image

2 Cevaplar

0 oy
(1,246 puan) tarafından
Möllers en iyisi diye biliyorum canım oceanı bilmiyorum içeriği temiz mi. 
(2,163 puan) tarafından
Evet en iyisi o keşke alabilsem çok pahalı ya
(1,246 puan) tarafından
Easy fishoil de temiz içerikli canım. Ama kaç ölçek ne kadar kullanmalı mutlaka bi doktora danış.
(1,170 puan) tarafından
bnim doktor da tavsiye etti ama korkumdan almadım
(1,246 puan) tarafından
Niye korktun ki canım? Ben başlamadım oğluma 2.5 yaşında daha ama 3te tahlil yaptırıp başlarım sanırım Dr da önerirse.
(1,170 puan) tarafından
bizimki balik yemiyor diye doktor haftada bir kere verebilirsin ama 1 taneyi gecmesin dedi 18 aylik benimki daha balik yagı erken ergenlige sebep oluyor her doktor onermez dedim hatta doktora oda evet dogru bnde ondan 1 kere verin dedim ama haftada 1 yada 2 kere balik yedirebilirsen hic gerek yok vermene dedi bnde o zman gerek yok erkenden cocuk bide ergenlige girerse kndimi cok suclarim bi tarafi yaparken bi tarafi yikmayim dedim
(1,246 puan) tarafından
Ay verme o zaman kuzum benimki yer oldu mu balık bunu duymamıştım ben iyi ki söyledin almam bende asla o zaman
(1,170 puan) tarafından
alma canim cok lazim degil herkes kullaniyor moda olmus gibi birsey aslinda hatta bu gittigimizde baska doktor vardi oda onerince sasirdim diger doktorlar onermiyor erken ergenlige sebep oluyor diyince evet dogru icindeki bir madde sebep oluyor balik yerse gerek yok vermeyin zaten dedi yemiyor ama zamnla yer artik napim sonrasinda kendimi suclayacagima yemesin daha iyi diyorum eninde sonunda yer diyorum artik
(1,246 puan) tarafından
Yer canım ilk benim oğlumda yemezdi şimdi mesela palamut az yer hamsiyi geçen baya severek yedi. Limonlu verdim sevmedi. Ben bakıyorum tadına tuzu yerinde olcak yemez yoksa falan sıpa şef olcak bu gidişle beğenmediği şeyi yemiyo asla :D sende dene her seferinde ayıkla koy önüne kendi yesin belki öyle sever
(2,163 puan) tarafından
Ay napim almiyayim bnde o zaman kızlar
(1,246 puan) tarafından
Alma canım balık yedir boşver.
(1,170 puan) tarafından
aynen oyle balik yiyorsa ne guzel balik yedirin kizlar
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
marka iyi diger diger tum damlalari ocean ama balik yagi kullanmadık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 53 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
28 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde msor89 (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,736 puan) tarafından soruldu

379,661 soru

11,365,035 cevap

34,841 kullanıcı

...