0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Kızlarrr oğlum 15 aylık. Bir bebek daha düşünüyoruz ama sağlığım açısından iki Sezaryen doğum arasında kaç yıl olmalı bilemiyorum oğlumun yanına kardeş olsun istiyorum ikisi birlikte büyürler Tabii eşim de çok istiyor o yüzden bunu sormak istedim iki Sezaryen doğum arasında kaç yıl olmalı sizce sizlerde kaç çocuk var ve kaç yıl arayla ♥️

21 Cevaplar

0 oy
(6,716 puan) tarafından
Ya sorunun cevabını tek çocuklu bir anne olarak bilmiyorum ama birşeyi sormak istiyorum. 15 aylık baya küçük çocuğun yani ben mesela tövbe daha çocuk yapmam diyorum. Senin bebiş nasıl benim ki geceleri uyumaz gündüzleri hep ilgi bekler mızmız. 
(26 puan) tarafından
Benimki de aynı ama düşüncem şöyleydi en azından ikisi bir olunca birlikte oynarlar doğumdan 6 ay sonra birlikte olurlar bize yğklenmezler diye düşündüm gece uykularını hiç hesaba katmadan :) gece uykusu dğzenli fakat emzik emmediği için sürekli her kıpırdanmaya meme istiyor. Meme istemese geceleri uykusu düzenli ama ikinci çocuk nasıl olur bilmiyorum biri uyanır diğerini uyandırır falan ben yine bekliyim en azından sütten kesilmesi iyi olur gece kensi odasında uyuyabilir yaşa gelsin en iyisi
(6,716 puan) tarafından
Kesinlikle en mantıklı olanı yaparsın canım.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 156 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 335 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde VB. (459 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 853 göst.
28 Ocak 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu

385,495 soru

11,527,135 cevap

35,198 kullanıcı

...