0 oy
705 göst.
Moda kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar bebeğime uyku tulumu aldım ama üzerinde ****** resimleri var dikkat etmeden aldım yıkadım günah mı 

28 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Öyle birşey olsa benim arkadaşım hoca kuran kurslarında felan ders veriyor çok da dikkat eder ama oğluna  tulum almış ayıcıkli oda giydirmez 
-Reklam-
0 oy
(7,152 puan) tarafından
Birincisi ****** değil suretli bütün kıyafetler için geçerlidir bu 

ikincisi giymek uygun değildir haram değil eminim sanırım mekruhtu tam net hatırlamıyorum 

Üçüncüsü suret olan herhangi bi odaya melekler giremez bu sadece kıyafet için geçerli değil resim fotoğraf vs. vs. yani suretli kıyafet giydirince veya odasında bulundurunca çocuklarımızı koruyan melekler yanina yaklasamaz koruyamaz yani ama günümüzde artık bu durum çok zor ben hamileyken hep uğraştım dikkat etmeye çalıştım ama malesef özellikle çocuk eşyalarına suret olmaması imkansız hadi kıyafeti oyle olmasın oyuncaklar biberonlar mama sandalyeleri tabak çanak ne varsa suretli ne kadar koruyabiliriz 
(573 puan) tarafından
Ya hiç dikkat etmedim gece üstünü çok açtığı için uyku tulumu aldım indirimden Bi tek o kalmıştı zaten bir de yıkadım keşke yıkamasaydım değişim yapardım çok üzüldüm şimdi
(7,152 puan) tarafından
Bacım yapcak bişey yok valla aha bende giydirdim üstünde kocaman tigger var napiyim çocuk kıyafetlerinin geneli böyle yapcak bişey yok giydir gitsin
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ben çok abartılı caf cafli sevmem zaten. Ama hayvanlı derken bı kaç küçük figurden mi bahsediyorsun. Tulumlar falan var kulaklı kuyruklu onları hiç sevmiyorum. Kostum gibi olanları. Ben bebeği hay,van gibi giydirilmesi den çok rahatsız oluyorum. Hiç de sevimli değil. 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
hay. vani da sansurlemekte ne bileyim 
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Keske aciklamasinida yapsaymis aslinda suret olan yerde melekler gelmez derler o yuzden demistir ha kizimin kiyafetlerindede var o kadar dikkat edemiyorum malesef
(573 puan) tarafından
Ya hiç dikkat etmedim gece üstünü çok açtığı için uyku tulumu aldım indirimden Bi tek o kalmıştı zaten bir de yıkadım keşke yıkamasaydım değişim yapardım çok üzüldüm şimdi
(7,273 puan) tarafından
Diyorumya kuzu ister istemez var keske o kadar dikkat edebilsek e fotograflar var mesela odada aslinda hepsini kapsiyor bu mesele ama o kadar dikkat edemiyorum malesef
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Mekruh diyebiliriz günah diyemeyiz Allahu alem ama melekler girmez derler meleklerin girmediği yere şeytan girer kotu varlıklar gelir derler ne derece dogru bılemıyorum 
(573 puan) tarafından
(8,343 puan) tarafından
Üzülme bu kadar bilmiyodun öğrendin bi dahaki sefere dikkatli olursun inşallah.
0 oy
(212 puan) tarafından
Evet bende öyle biliyorum hatta bir hocanın videosu vardı yüz siması bulunan hayvann insanlı kıyafetler giymryin evinizdede duvara asmayın diyor
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Günah olarak duymadım fakat bebeklere hayv anli kiyafet giydirirsen melekler yanına gelmezmis

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
4 Kasım 2022 Moda kategorisinde Aysekubramutlu (19 puan) tarafından soruldu
+2 oy
31 cevap 929 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 623 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 626 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu

380,992 soru

11,405,966 cevap

34,944 kullanıcı

...