0 oy
758 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Geçen replikti şimdi ise üzüldüğünüz sahne 

Benim arka sokaklar Suat'ın ölümü kaç kere internetten açıp açıp izledim ağladım :D 
Sizin neydi peki hiç etkileyen bir sahne oldumu 
Aşkı memnu bihterleri bekliyorum:D

57 Cevaplar

0 oy
(8,768 puan) tarafından
Benimki alakasız ama eşim askerden yeni gelin diye bir dizi vardı komşular çok komik bir dizi fln dediler bende dedim aciyim bakayım nedir izledim o bölümde Gökhan askerden geliyordu karısı koşup sarılıp ağlamıştı şansıma tüküreyim benimde eşim askerdeydi adida Gökhan'di çok ağladım beni çok etkilemişti aklıma gelimce gülüyorum ne salakmissim diye :):))
-Reklam-
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Kağıttan hayatların sonu beni benden almıştı. Onun dışında Gönül Yarası filminin sonu ara ara birkaç sahne var. Belki 30 kez izlemişimdir. Çok var şimdi hatırlamıyorum pek
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Gönül dağının hemen hemen her bölümüne ağlıyorum :( ama hiç unutmadığım 2012 yılında falan umut diye bi sinema filmi vardı lise 1 e gidiyordum sınıfta açmıştık o zaman babamı yeni kaybetmiştik hıçkıra hıçkıra ağlamıştım sınıfın ortasında :((
0 oy
(2,195 puan) tarafından

Kalp atışı diye bir dizi vardı orda doktor baharın ölümü ;( arkada çalan şarkı sezen aksu son bakış offf 

Ağlamak isyirsaniz bakın :D

0 oy
tarafından
Bende çok TV izlemem ama bir zamanlar Çukurova dizisinde hunkarin ölümüne ağlamıştım çok gercekciydi 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Şehzade mustafanin ölümü, sonra cihangir,  sonra bayezid ve Sultan Süleyman in ölümü. Etkilendim ya hepsinden hatta Hürrem;d
0 oy
(540 puan) tarafından
Sene 2007 barış akarsunun yalancı yarim dizisini ailecek izliyorduk babam barış akarsuyu çok sevdiğini ve beğendiğini söylerdi aradan zaman geçti vefat ettiğini öğrendik babam çok üzüldü gencecik çocuk dedi aradan 1 hafta sonra babam vefat etti garip o dizi ve barış akarsu benim aklıma hep bı duygu ile gelir...
0 oy
(16,074 puan) tarafından

Yeşil yol diye yabancı bir filmdi idam sahnesi çok üzücüydu 

0 oy
(1,527 puan) tarafından
Yaprak dökümü fikretin ve Ali Rıza beyin tren istasyonuna sahnesi ay halen bile ağlıyorum hele müziği duyunca içim bir tuhaf oluyor 

Birde çukur sena nın ölüm sahnesi boğularak ölmesi etkileyiciydi
0 oy
(4,146 puan) tarafından

Heidi Rotterdam A giderken buyukbabasiyla vedalasmasi :'(

0 oy
(4,422 puan) tarafından
Ayla filmi kisaca desem özellikle süleymanin aylayla ayrilmak zorunda kalmasi yillar sonra birbirlerini bulması
0 oy
(162 puan) tarafından
Suskunlar ferhata hapishaneyi sordukları sahne
(288 puan) tarafından
Ay ben kolay kolay ağlayamam ağlamak isteyince dönüp dönüp onu izlerken ağlardım
(162 puan) tarafından
Hahaha aybeb bende
0 oy
(987 puan) tarafından

Güneşi gördüm de

Bebegin camasir makinesinde ölmesi 

Ve catismada olen askerler,esimi askere yolcu ettik 

Ewe geldim o filim cikmis .onunda pes pese bir kiz bir oglan ,benimde oyle esim askere gittiginde kizim bir bucuk,oglum kırklı. Sabsha kadar ağlamıştım :(

0 oy
(264 puan) tarafından
Kardeşlerim dizisinde anne ve babalarinı kaybetikleri sahne 
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Haha bihterin kendini silahla vuruşu hiç unutmam :D 
0 oy
(1,748 puan) tarafından
Gönül dağı dileğin ölümü. Günlerce ağladım.
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Filme gerek mi var. Yakin zamanda yasadigim yerde bir sehit vardi. Sirenlerin aci sesi annesinin feryadi. Aklima geldikce aglayasim geliyor hala bogazinda dugum. 
0 oy
(13,262 puan) tarafından
Oyle film izlemiyorum beybiler  full romantik komedi 
0 oy
(110 puan) tarafından
Ayla filmi :(( çok ağladım izlerken kızı bırakmamak için bavula koyuyor ama yakalanıyor o kızın arkasından baba diye her seslenmesi kendi öz kızı gibi ona bağlanması beni bitirmişti o film :(((((
0 oy
tarafından
Tamda suat i yazacaktım 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 295 göst.
26 Temmuz 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Aysegul&20 (4,422 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 727 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (14,473 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 722 göst.
25 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Asilomm (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.

396,309 soru

11,854,780 cevap

35,948 kullanıcı

...