0 oy
944 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aldiginda soylermi eger soylemese sorun olur mu? Benimki genelde soyler ama soylemeden aldigida olmustur muhakkak:)

59 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne bıleyım alırız hep bısey alıcak tabı evlatları bu yaşa getırmısler meyveyi mı sakıncaz bana sormaz da hadı sorsa yazık derım anana babana meyve alırken bana mı soruyosun
tarafından
Senin yorumlarin cok guzl sekerim❤️
tarafından
Ay tesekkur ederım sagolasın ♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
Keşke anasıyla yaşamak zorunda olmasam da her gün meyve alsa götürse umrum olmaz...
tarafından
İnsallah bigun wyri eve xikarsin canim
0 oy
(7,694 puan) tarafından
Gittiğimizde alır tabii ki niye almasın. Habersiz de alsın benim için sorun değil öyle almış etmiş diye fesatlanmam
tarafından
Simdi bana fesatmi diyon kiz:))
(7,694 puan) tarafından
Bi meyveyi bile sorun ediyorsan oylesindir ne bilim insan meyve sebzeyi de esinin ailesinden kıskanmaz :D
tarafından
Yok yaaa iyice paranoya saniyonjz bni:))
(7,694 puan) tarafından
Seni tanımıyorum ki nasıl sanayim :D ben postuna göre yazdım yorumu
0 oy
(8,009 puan) tarafından
Almaz ama durumumuz yok diye alamaz durumumuz olsaydı kendim alırdım ne var ki bunda doğuran büyüten annesine bişey alsa
tarafından
Rabbim hayirli kapilar acsin inslh
(8,009 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bu tür şeyleri asla sorun etmem . Annesine almış falan sonuçta yılda bir kgidiyoruz yada yılda iki . Hatta ben eksik olanları liste yapar atarım alsın diye 
tarafından
Yok biz haftada bi iki gidoyoz:))
(7,121 puan) tarafından
Ooooo:)
tarafından
Tabiii hava guzelse oyke ama soguksa da haftada bir illa :)) ayni yerde yasiyoz yurume mesafesi 15 dakika
(7,121 puan) tarafından
Ay keşke bende öyle olsam hep kaynanama bakmaya giderim . Arada alıp bana getiririm canım benim ya
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Köye gideceği Zaman ben tembihlerim yağını meyvesini sebzesini alda git diye 
0 oy
(11,437 puan) tarafından
Her ne alırsa sorun etmem olmamalı da iki ailede bize destek haliyle biz de bisiler alabiliyoruz söylemeye bile gerek yok bence uçuk mebla olmadığı sürece 
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Bizim kese ortak alırsa alsın bni ilgilendirmez hem onların oğulları  çok onemsemem öle şeyleri 
0 oy
(3,944 puan) tarafından
Almaz hiçç.              
0 oy
(5,091 puan) tarafından
Alır. Aldığını da söylemek zorunda değil ailesi sonuçta. Bende kendi aileme yapıyorum çünkü
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Canım kadın doğurmuş buyutmuş merhametli edip terbiye etmiş hazırlamış bana vermiş meyve neymiş her sy takı alsa yerıdır
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Allah razi olsn biz deil onlar alir bize :)
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Durumları iyi bizden istemek yerinde onlar bize alsın. Gerekirse biz götürürüz zaten elimiz boş gidecek kadar görgüsüz değiliz. Ya da kıymet bilmeyecek kadar. Ama dayatırlarsa sinirlerim. 
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Ne meyvesi canım biz o işleri çoktan geçtik koltuk takımı almaya çalışıyoruz :D 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Benimkinde nerde oyle kafa beyin yoksunu ben derim eli boş gitme sebze al meyve al hic bisey bilmiyosan iki ekmek al koy yeri bide market ne yok merkeze uzaklar alişti simdi anasini arayip soruyo kaynanada gozu tok kadin sagolsun hic sunu bunu al demez masraf etmeyin der hep 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Öyle şeylerin lafı bile olmaz aramızda 

Yani aldığı meyveyi niye soylesinki gerek yok anne babası almak yapmak zorunda 
0 oy
tarafından
5yilik evliyiz buraya ne alınsa orayada alınıyor kuma gibiyiz resmen :))
0 oy
tarafından
Alır almasıda gerek anne babanın rızası Allah in rızasıdır 
0 oy
(3,230 puan) tarafından

Almaz ayda yılda bir gideriz zaten elimiz boş gitmeyelim derim yine de almaz :D

0 oy
(782 puan) tarafından
Ayda yılda bir gitsem aldırırım ama mübarek her gün birlikteyiz aynı evin içinde yaşıyoz gibi ama ayrı evlerdeyiz 

Eşim daha.cok para verir geçen ay 1000 vermiş ondan önceki ay 700 annesinin temzilikcisini tuttu kardeşinin ehliyet parasını vermiş meyveleri de eksik olsun :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 411 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 714 göst.
0 oy
24 cevap 1,648 göst.
7 Nisan 2020 Aile kategorisinde Esra22 (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 813 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu

381,707 soru

11,427,204 cevap

34,987 kullanıcı

...