0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (968 puan) tarafından
tarafından kapalı
anneler oğlum iki üç gündür sürekli bagiriyo  4 aylık oldu emzircagim zaman tutmuyo ağlama krizine giriyo neden olabilir evde misafir var kafayı yicem akıl verin
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(15,224 puan) tarafından
Kaç aylık dostum
(968 puan) tarafından
düzelttim 4 aylim olmasına bı hafta var
(15,224 puan) tarafından
Yazmışsın zaten pardon. Dikkati dış.dunyaya döndüğü için oraya dikkat etmekten emmek istemiyorlar. Bir süre sonra geçiyor.
(968 puan) tarafından
üstüne kaynanamlar burda doymuyomu nesi var bilmem ne catlicam tam bu zamana denk geldi
(15,224 puan) tarafından
Bu aylarda normal dostum. Bir iki aya geçer. Hemen bugün yarın geçecek bı olay değil. Dikkatleri dağıldığı için böyle yapıyorlar. Bizim de oldu sonra geçti. Hatta yspisik yaşadık bir süre. Yaklaşık 2 yaşına kadar diyeyim ahdhshshhd. Kaynanangile bu durumun nornal olduğunu söyle
(211 puan) tarafından
Post kapanmış o yüzden buraya yazıyorum bebeğe nazar değmişte olabilir beneğim misafir geldiğinde huysuzlanırdı emmezdi okurduk babası ben düzelirdi veya insan yabancı sevmiyor olabilir o yüzden yadırgar
-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Meme reddi yaşıyor olabilir  canım 
(968 puan) tarafından
ya bı kaç gündür böle mesela sol gogsumu veriyorum rmmiyo sağı veriyorum bagiriyo sonra emmeye basliyo  ve sürekli bağırmaya başladı hiç yapmaz çok sakin bı bebek kucaktan kucağa herkes eline aldı diyemi oldu diyom bilmiyotum
0 oy
(375 puan) tarafından
Ne kadarlik cocuk
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Misafirleri yadırgıyor olabilir diş dönemi olabilir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 76 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 195 göst.