0 oy
49 göst.
Diğer kategorisinde (785 puan) tarafından
Kızlar kızım 14üne 5 aylık olacak sadece anne sütü alıyor emdikten sonra kusuyor bu sürekli oluyor ve sanki sütümde azalma var gibi önceleri hep emerken diğer tarafı baya akardı şimdi öyle değil birde uyku problemi var uykusu oluyor uyumak istemiyor sizin bebeler uyku düzeni nasıldı yardımcı olur musunuz 

2 Cevaplar

0 oy
(180 puan) tarafından
Canım zamanla azaiyor zaten süt sırtını usutmus olabilirsin öyle diyordu benim kayınvalide:) 
(180 puan) tarafından
Aa eğer kesik kesikse süt iyi geliyor diyorlar buralarda doyulmus gözüyle bakıyorlar yani :))
(785 puan) tarafından
Aynn biraz bekleyince kesik kesik oluyor ama emdikten sonra hemen kaldırınca kusuyor bende hata oluyor kaldırınca ama kalmak istiyor yoksa sinirleniyor
(180 puan) tarafından
Yatar pozisyonda konuş eglendircdk biseyler gksyer canım
(785 puan) tarafından
Deniyorum ama bazen işe yarıyor bazen yaramıyor
(180 puan) tarafından
Hep aynı şeyi yaparsan sklir canım bı gün kitap oku bı gün oyuncak falan göster çıngırak , ayıcık falan
-Reklam-
0 oy
(377 puan) tarafından
Atak haftasindadir. Sizin de gogsynuz terbiye oluyordur ondan. Bebeğin ihtiyacı kadar süt uretimi oluyor. Belki reflüsü felan vardır. Sürekli böyleyse doktora goşt

erin bir yol goşteririler
(377 puan) tarafından
Vardır illaki sıkıntısı veya kimi çocuk sevmez uykuyu ondan da yapıyordur belki
(785 puan) tarafından
Hiç sevmiyor ki zorla uyutmaya çalışıyorum  bugün 9 buçukta uyandı 4 defa uyudu o da 10 dk bir ara yarım saat uyudu şuan uyanık çizgi film izliyor
(377 puan) tarafından
Allah allah uyumayan çocuk zor
(785 puan) tarafından
Baştan beri bana çok çektirdi ama yine olsun İnşallah zmnla düzelir sağlıklı olsun da bu günlerde geçici
(377 puan) tarafından
Inşallah inşallah çocuk bu hergunu birbirini tutmuyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (837 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 190 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mlkars (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
26 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tmcnnnn (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zeynep2022 (1 puan) tarafından soruldu

383,255 soru

11,470,398 cevap

35,074 kullanıcı

...