0 oy
699 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Şöyle söylim 3 oğlum var hrp evdeyim yemek bulaşık çamaşır temizlik cocuklarla oynama yedirme uyutma gibi saolsun kaynnm yakın bana önceden 2 günde bi giderdik görümcrmde var boşanmış hiç sorun olmazdı taki bi kaç zamandır gitigimizde görümcem aa sizmi geldiniz gibi odadına çekilmeleer filan ona sorardı dişarı cıkdakmı koşarak gelirdi şimdi süylediğimde bahane buluyo sonradan kndi başına gidiyo bnde rahatsızlıl duydum sık gitmiyorum eskiden 2 gümdw birdi şimfi 15 gunde bi gifiym oda cocklar özluyo diye annemler 2 saat uzak iki servisle gidiliyo cocuklarla ha diyince gidilmiyo bazen kndimi cok garip hisediyırum yalnız hisediyorum varmı bnm gibi olan eşimle iyiz şükğr o sıkıldıgında gidiyo arkadaşlarının yanına ben cocuklardan dolayı çevrede yapmadım cocklarla kimseyi rahatsız etmiyim diye ama bazen cok bunalıyorum tekmiyim varmı bu durumda olan arkadaşlarım 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi annem 2 saat kadar kayınvalidemler 18 saat uzaklıkta binada komşu edindim kendime onlarla görüşüyoruz gezmeye falan gidiyoruz yoksa bunalirdim 
-Reklam-
0 oy
(3,768 puan) tarafından
Bir 4 yaşında birde 3 aylık bebeğim var küçüğü arabasına bindirip oğlanı da yanıma alıp geziyoruz yemeğe gidiyoruz arada eşimin yanına iş yerine gidiyoruz 

Ben biraz üşeniyorum çıkmaya çünkü iki yokuş çıkıyoruz birde 3cü katta oturuyorum eski tip ev olduğu için asansörde yok birde Giresun iki adımdan biri yokuş 
0 oy
(571 puan) tarafından
Benimde 3 cocuk oldu simdi. Kayinvalidemler yakin o yardima geliyor. Biraz buyusunler oda etmrz yardim .Esim baska sehirdeydi evlendiğimde ,akrablari var yilandan beterler hepsi. Kimse gelmez ,biz gitmeyiz .Komsum yok,arkadasim desen sıfır , esime diyorum is yerinden arkadwslwrin olsun gidelim gelelim ailecek oda yok.Kayinvalidemle cok farkliyiz ortak muhabbetimiz birkac dedikodu baska yok.Cocuklarim iyi ki var onlar ,yorsada .Ama basen cok bunaliyorum insan cinnet haline nasil geliyor diyordum bazen bir ipsiz kuyudayım gibu hissediyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
15 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.
+1 oy
18 cevap 291 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,380 soru

11,856,782 cevap

35,951 kullanıcı

...