0 oy
2,293 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (440 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Her defasında bu son artık diyorum sonra aman bir daha mı gelicez dünyaya diyorum ve dayanamadım aldım. Çok beğendim sizce nasıl?

image

46 Cevaplar

0 oy
(1,375 puan) tarafından
Zevkler ve renkler tartışılmaz canm sen beğendiysen güle güle kullan 
(440 puan) tarafından
Teşekkür ederim)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben genelde olumsuz yorum, linç falan yapmayı sevmiyorum. Ama burada altinlarini, parfümlerini, aldıklarını verdiklerini paylaşanların da neden bu kadar tepki verdiklerini anlayamadım. Herkes bir şey paylaşınca güle güle kullan deniyor da bazıları neden linçleniyor? Bazı postlara neden bu kadar rağbet oluyor, ben buranın dinamiğini henüz çözemedim galiba :) 

Ben beğendim çantayı, çok cool bence, güle güle, güzel günlerde kullanın inşallah. Allah her kadına gördüğünü ve beğendiğini alabilmeyi nasip etsin...
(440 puan) tarafından
Bunu ben de anlamadım ama).Ne güzel bir dua. Amin amin amin.
0 oy
tarafından
para var ama zevk yok
(440 puan) tarafından
Aynen haklısıniz)
0 oy
tarafından
ahh bir zamanlar ben... artik kapinin önünü görse şükür ediyor. gule gule kullanin hayirli olsun.
(440 puan) tarafından
Çoook teşekkür ederim
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Güle güle kullanın.bende severim böyle ufak çantaları ama bebekten dolayı artık kullanamıyorum.
(440 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. Allah bağışlasın bebeğinizi ben hala onun eşyalarını ayrı çantaya koyuyorum o yüzden belki zaman geçtikce bizde de öyle olur.
(11,013 puan) tarafından
Amin cümlemizin kimi inşallah.Bende bı ayrı koyayım dedim de o zamanda onun çantasını taşı kendikini taşı zor oluyor bana .bir çanta beğendim bende ama stokta kalmamış .zaten neyi beğendiysem bitiyor
(440 puan) tarafından
Bebek arabasının altına koyuyorum şimdilik ben)) yürüyünce artık bende ikimize bir çanta yaparım)
0 oy
(543 puan) tarafından
Güle güle kullan canım kötü yorum yapanlara bakma . Ama eğer ihtiyacın yoksa, keyfi alışveriş yapma alışkanlığın varsa bu da iyi bir durum değil . 
(440 puan) tarafından
Begenmeyen insanlara saygi duyuyorum normal şekilde begenmedim diyor kotu yazanlara da gülüp geçiyorum insanı motive ediyorlar. Evet bunun iyi bir şey olmadığını biliyorum bazen kendimi tutamıyorum en çok da bebek kiyafetlerinde ama kendimi tutacağima soz verdim artık)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 322 göst.
3 Haziran 2024 Diğer kategorisinde eda (meftun) (1,590 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 399 göst.
23 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
+2 oy
21 cevap 693 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,850 soru

11,511,581 cevap

35,173 kullanıcı

...