+1 oy
905 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Onlardan biri de benim. 

63 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Neden peki çalışın 4 yıl okumuşsun
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Bi kac ay sonraki ben :))))))
0 oy
(3,560 puan) tarafından
4 yıl kafa patlatıp ingilizce öğretmeni olup ev hanımlığına geçmek bana göre değil dostum ömrüm gitti ömrüm niye evlenip ev hanımı olayım diye mi.
0 oy
(16,032 puan) tarafından
Lise mezunuyum keşke okusaydım bir de üni kazanmıştım istanbul beykent üniversitesi sağlık bilimleri bölümünü ama evlenmeyi tercih ettim. 
0 oy
(1,477 puan) tarafından
Ben sanırım, o kadar diploma aldım ama şimdi kocamın iddiası ile uğraşıyorum. Allah cezamı vermiş sanırım 
0 oy
(771 puan) tarafından
Beni de ekle
0 oy
tarafından
2 yıl muhasebe okudum canım ev hanımıyım 
0 oy
(8,333 puan) tarafından
42 yasındaki bi abla yuksek zırraat muhendısı ve ev hanımı oluyo bu kotu bıseu degıl ev hanımlıgı fa kolay bısey degıl gelişim bizim elimizde
0 oy
(3,421 puan) tarafından
4 yillik maliye mezunuyum 3 yıl mihasebecilik yaptım oglum 2 yasina gelsin gene baslicam insallah
0 oy
(229 puan) tarafından
Ben 4 yıl boşuna gitti bilseydim okumazdım bişgili biri olsaydım liseden atanırdım malesef :(
0 oy
(974 puan) tarafından
Önlisans okudum okuduğum zaman hem çalışıyordim hemde bir çocuğum vardı lisansa tamamlamayı düşünuyorum ha bu arada üç çocuğum var şuan işi bıraktım ev hanımıyım çalışmayı pek sevmediğim için evde oturmayı tercih ettim kitap okumayı çok çok seviyorum her ay çocuklarıma ve kendime kitap alırım çok güzel bir kisapligim var gayet memnunum hayatimdan
(974 puan) tarafından
Ya aslında ev hanımıyım da yinede çalışıyorum sayılır aslında ekonomide borsa da kendimi geliştirdim ve alım satım yapıyorum yani yatirim yapıyorum
0 oy
(3,909 puan) tarafından
Ben ben ben.... 
0 oy
(4,171 puan) tarafından

Bende el kaldırayım :ermm:

0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ben öyleyim ama evde olmayı düşünmüyorum. Şu an katiplik için evde klavye çalışıyorum. Rabbime şükür diplomam var öğretmen olarak atanamadım ama bu benim elime eolan bir şey. 2 3 5 7 sene  eninde sonunda Allahın izniyle atanacağım. 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Anne olmadan önce çalışıyordum ama artık evdeyim.
0 oy
(513 puan) tarafından
Maalesef ayni kaderi yaşıyorum. atanamadim evlendim ,sonra cocuklar oldu.Calidamiyorum bebeklerim kucuk.Ama vicdanim o kadar rahatsiz ki o kadar emek bosamiydi diye.Belki birgun atanmak ümidi ile yasiyorum tabi yaş gecmezse.Bilgilerde eskiyor cunku. Atananlari gorunce aglayasim geliyor.Ama bir umut işte.
(111 puan) tarafından
Sen aynı bensin valla benim çocuk da yok çalışıp atanamiyorum sen hangi bölümsün
(513 puan) tarafından
Türk dili ve edebiyatı, ataması zor bolum maalsef
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ev hanımıyken okuyanlar dahil mi:)

0 oy
tarafından
hangi bölümler ben de öyle 
0 oy
(200 puan) tarafından
Biri de benimm bir buçuk senedir evdeyim onun dışında çalışıyordum evlendim oturdum evde gurbet ellerde :)
0 oy
(46 puan) tarafından
2 üniversite bitirmiş, 5 yıl çalışmış biri olarak ben de varım :) 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 3,148 göst.
30 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 507 göst.
11 Mart 2024 Aile kategorisinde Yrdsn (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,693 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 771 göst.