+1 oy
868 göst.
Diğer kategorisinde (741 puan) tarafından
Valla ben bazen cok usengecim nasil toplu oluyorlar böyle hep mutfak falan :D

45 Cevaplar

0 oy
(9,649 puan) tarafından
Bence bu evini sevmekle alakalı benim evimde eşyalarım istediğim gibi değil evimi de beğenmiyorum tabiki bugünümüze şükür ama ev üstüme geliyor hiç birşey yapasım geşmiyor 
-Reklam-
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Çocuklarım 3 gündür hasta evi gör kaçarsın 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Mutfak dağınık olsa asla uyumam ben olmasam kaynnam toplar uyur .ev hep toplu olur sadece yatakları toplarız o kadar 
0 oy
(8,969 puan) tarafından

Müsaitsem o anda hemen işlerimi hallederim. Oğlum var 17 aylık. O dağıtıyo ben arkadan topluyorum :D ama iş biriktirmemeye çalısırım.

0 oy
(9,001 puan) tarafından
Evet öyle:))
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Anam derdi ki ya gece ölürsek tezgah toplu olsun 

Onu kafamıza soka soka toplamadan yatmam
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ben duzenliyim.de tek başına ne fayda gece 12ye kadar topluyorum yine dağınık hele eşim evde olursa aman Allahım.cocuklar.bi.yandan o bı.yandsn:)
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Elimden geldiğince dağınıklığı sevmiyorum 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
ben daginigimdir :D severim daginikligi düzenli evdekendimi rahatsiz hissediyorum :) 
0 oy
(122 puan) tarafından
2 çocukla tükendim yani elimden geldikçe toplu tutarım 
0 oy
(974 puan) tarafından
İş kolik biriyim çocuklardan fırsat bulduğum herani temizlik düzene veririm ama keşke bende üşengeç olsaydım bu huyum yüzünden geç saatlere kadar birşeyler den uğraşıp sabah erkenden kalkıyorum huzurla sabahları uyuyamıyorum 
0 oy
tarafından

Genel anlamda düzenliyim canm 2 gündür hastatm canm etrafı toplamaktan başka bişe yapamıyorm . 2 gündür banyoyu yıkayamafm mesela batıyo bana orası şuan :(

0 oy
(566 puan) tarafından
Ne takıntılı insanlar var ya bende toplarım yatarken ama bu kadar da takmam hasta olunca falan benim sağlığımdan da önemli değil ev işi bu aralar hastaym biraz dağınık pis değilim hep süpürürüm toz alırım yinede 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Mutfağım savaş alanı gibi. 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Genelde düzenli olmaya çalışıyorum az önce evleri çektirdim mesela 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Mutfagım her zaman topludur diğer odalardaki tek dagınıklık oğluşun oyuncagıdır. Akşam süpürür öyle uyuturum oğlumu uyuyunca da Kalan oyuncakları düzenlerim sabaha hiç işim olmaz direk kahvaltı hazırlarım çok rahat oluyor. Kahvaltıdan sonra dökülen kırıntıları süpürürüm oğlum yedikten sonra elinde poğaça falan yer gezerek çünkü. Sonra rahatım akşamdan sil süpür Yapınca süper oluyo sabah :D
0 oy
(3,279 puan) tarafından
Sürekli toparlıyorum kaldırıyorum. Eşim bazen takılır bu huyuma. Mesela çay doldurmaya gittim bulaşık çıktı tatlı tabağı vs hemen makineye atar öyle çayı doldururum. Oğlumu uyutmaya geçmeden tezgahta hiç bulaşık bırakmam o uyuyunca ses olur diye çay bardağı dahil kaldırırım. Sabah kalkar tuvaleti banyoyu yıkarım sonra kahvaltı hazırlarım onu kaldırıp hemen yatakları toplarım genelde kahvaltı öncesi oluyor bu ara oğlum huysuz ilaçları var diye öncelik kahvaltı. Sonra etrafı süpür sil yaparım. Geceden herşeyi toplayıp yatarım kırlentler bile düzgün olacak. Sonra oğlumla oyun vakti oynar eder ellemem başka oyuna geçince dağıtılan toplarım Sonra çamaşır varsa ki mutlaka vardır katla as yaparım. Çamaşırlığa mandalla asan tayfadanım bu arada oğlumun yeri eşimin kıyafetlerini yeri bellidir o şekilde asarım. Sonra yemek eşim 5 de evde oluyor 5 buçukta yemeği yeriz Sonra kaldır yıka çay meyve derken gün bitiyor 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Bir ara ipin ucunu çok kaçırdım toparlamak çok zor oldu . O günden beri hermişimi anında yapıyorum bekletmeden.
0 oy
(48,731 puan) tarafından
daginigim genelde ☺️☺️☺️
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Herr gün otomatiğe bağlamış gibiyim. Bugün yapmayayım desem bile otomatik olarak yapıyorum ruh halim ne olursa olsun 

İlgili bir soru bulunamadı

381,041 soru

11,407,681 cevap

34,943 kullanıcı

...