0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Saat olmuş 1 .25 hala uyumadı. 7 bucuk aylık. 

Benim gibi olan var mi

32 Cevaplar

0 oy
(17 puan) tarafından
Daha şimdi indirdim diğerleride uyudu şimdide benim uykum kaçtı en son ayağımda salladigim gece bundan uzak olsun deprem olmuştu o günden sonra psikolojim bozuldu şimdi sallarken başım döndü o geceyi hatirladim
-Reklam-
0 oy
(14 puan) tarafından
02 12 12 den beri saliyurum biraktigim zmn en fazla 30 dk tekrar başa sariyuruz niye bende anlamadim 11 aylik böyle değil normalde 
0 oy
tarafından
15 aylık oğlum şuana kadar en az 20 kere beşikten çıkarıp koymuşum+ durmadan sallıyorum ağlıyor emmek için emzirmek için alıyorum bu iki Yudum içip yine ağlıyor beşiğine koyuyorum sallıyorum en az 10 dakika yine aynı şekilde ağlıyor 
0 oy
tarafından
Kuzu sallamadan desteksiz uyutursan daha çok rahat wdersin . İyicw alışmadan sallanmaya bence uyku eğitimi ver
0 oy
(2,745 puan) tarafından
7 aylıkken bıraktım sallamıyorum şuan 9 aylık 
tarafından
Nasıl bıraktın canim.
(2,745 puan) tarafından
Bebeğin dilinden anlamak lazım. Önce memede uyudu bırakırken ağlıyordu bende kucağıma alıp 10 sn sallayıp bırakıyordum o tekrar ağlardı ben tekrar öyle yapardım veya pozisyon degistiridim veya tekrar meme en son hepsini bıraktım memede uyuyor.. yani bebekler maalesef desteksiz uyuyamıyor şuan meme de uyuyor olması bile destek alarak uyuduğu anlamına geliyor ama ayakta sallamaktan iyidir
0 oy
(1,169 puan) tarafından
bu ikinci kalkişi zaten 12 bucukta uyudu tam bende yatiyim dedim odaya girdim kalkti emdi simdi salliyorum yine
0 oy
(3,503 puan) tarafından
39 derece ateşle uyandık çok kötüydü Rabbim bütün şifa bekleyenlere şifa versin içinde de kızıma inşallah 
(3,503 puan) tarafından
Bende kuzum ya o kadar hasta oldu kızım virüs oldu bronşit oldu ilk defa elim ayağım boşaldı napacagimi şaşırdım Allah tan evde fitil vardı da onu verdim ılık uygulamayla düşürdük orta kulak iltihabı var antibiyotik zaten kullanıyoruz 3 gün oldu ama bu ateş nerden çıktı şaştım vallahi senin oğlan hasta mıydı geçmiş olsun sana da
tarafından
Geçmiş olsun kuzum yok hasta değildi ama gündüz çok huysuzdu yatarken birşey yoktu bende aksine öyle bir sarmisimki aman bir kalktım çocuk yanıyor ama nasıl sıcağı sanki bana vuruyor ödüm koptu ☹️işin tuhafı ilk defa tekim ve elim ayağım dolandı ama kimseyi aramadım ağrı kesiic verdim üstünü soydum kompres yaptım emzirdim o ara su falan icirdim smdi düştü 20 dakika ama o 20 dakikada kalbim durdu sanki
(3,503 puan) tarafından
Ayy kıyamam sana ya tek başına çok çok zor insan en çok böyle zamanlarda destek bekliyor Rabbim tez zamanda kavuştursun inşallah kayinvaliden nerde
tarafından
Kendi evime çıktım 1 haftadır bugüne kadar her hastalanmasinda her aglamasinda gece oda benle kalktığı için ☹️bugün bir afalladim
(3,503 puan) tarafından
Olsun bu da tecrübe oldu sana inşallah tekrarı olmaz Rabbim yar ve yardımcın olsun canım
0 oy
(227 puan) tarafından

Saat 4 ten selam olsun o zaman 2 de falan uyusa canıma minnet :D

0 oy
(930 puan) tarafından
Saat 4.48 ve sallıyorum.. diyeceklerim bu kadar...
0 oy
(636 puan) tarafından
3 ten beri salliyorum kafayı yicem saat 5.30
0 oy
(4,097 puan) tarafından
2 yaşında 12 de zor uyuttum 3.34 uyandı 5.30 da yne yine uyandı şuan 5.43 işte sallıyorum inşallah artık sabh kalkr dye dua ediyorum neyse en azından sağlıklı dyip kendimi motve ediyorum :) 
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Benim oğlum 17 aylık hala sallıyoruz. Desteksiz uykuya geçemedik malesef bir türlü. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 171 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (960 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 318 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 452 göst.
1 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 91 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zeynepagd (417 puan) tarafından soruldu

396,405 soru

11,857,608 cevap

35,954 kullanıcı

...