0 oy
742 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından
Dört gelin aynı anda geldik aileye kuzen eşleri 

Hepsinin eşi dansa kaldırdı bugün düğünde 

Ama benim eşim beni kaldırmadı o kadar üzüldüm ki 

Hepimiz bir ay içinde evlendik arka arkaya 

Siz olsanız ne hissederdinz ben tek başıma kaldım ortalıkta 

42 Cevaplar

0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benim de başıma geldi düğünü terk ettim;) eşim ertesi gün akıllandı zorla Kaldır di kalkmadım kaynanan kayinbbam zorladı diye kalktım hatta fotoğraf bile çektik hatıra kaldi
(166 puan) tarafından
Üzülmeden olsa keşke hersey
(2,297 puan) tarafından
Eşim utandığı icin istemiyor canm.
-Reklam-
0 oy
(71 puan) tarafından
Kız ben daha eşimle hiç dans etmedim :D ama elhamdülillah mutluyuz. Mutluluğunu böyle şeyler için bozma, elti savaşına girme. Aynı zamanda evlendiniz diye her şeyiniz aynı olacak değil ya. Hem karışık düğünlere gitme rabbim razı olmaz. Gidiyorsan da oynamaman en iyisi. Günaha girmemissin şükret:) 
(166 puan) tarafından
Haklısın can doğru... ama heves ediyorum işte bende
0 oy
(5,005 puan) tarafından
Haklısın valla ben olsam bende bozulurdum ama kocama kaş göz yapardım gel beni dansa kaldir diye çaktırmadan;)
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Benim eşim kendi düğünümuzde dans etmedi kaldı ki mevlutluydu zaten sjsjsjsjs milletin düğününde de etmeyiz. Biraz kıskanç ve tutucu karımı milletin içinde dans ettiremem diyor. Ama çok romantiktir evde bazen müzik açarım bı anda gelip dans eder djdkdkkd
(166 puan) tarafından
Romantikliğn de r si yok valla nasl bisy çözmedim
(1,369 puan) tarafından
Bazen öyledir çiçeğim. Eşini olduğu gibi kabul etmen gerekir. Ne romantik ilişkiler var saygı yok ayda bir kriz yaşanıyor. Eşinin kötü huyu yoksa bu yüzden surat bile asmamalisin bence
(166 puan) tarafından
Surekli küfür
Annemlere saygısızlık
Yalan
Ailesine para yedirme
Başka da yok heralde
(1,369 puan) tarafından
Allah sabır versin kardeşim. Böyle de zor yanı. Bu kadar ciddi sorunlar varken bırak dansa da kaldirmasin ya
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Ne eşim kaldırır ne ben beklerim genelde kaynanam der hadi dans edin diye:) ikimizde pek sevmeyiz ben genelde dans değilde göbek atmayı seviyorum. Ama kaynanamın hatrina o isteyince diretmeyiz dans da ederiz. 
(166 puan) tarafından
Benim ki de bugün ben bekleyince kalkmaz o diyor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Her seferinde söylüyorum demişsin çok üzüldüm daha böyle akraba düğünü yada yakın düğün olmadı kardeşinin nişanı var inşallah kaldırır mayıstada kuzeninin ondada baya akraba olur bakalım
(166 puan) tarafından
Kardeşim var ve de iki görümcem beklentiye girmeyeceğim artk
Üzülmekten yoruldum
Bir yıllık evliyiz ve ben hep ozenirdim küçüklükten beri evli nişanlı kişilerin kalkıp dans etmesine
0 oy
(7,786 puan) tarafından

Biz hiç milletin içinde dans etmedik. Evde geldiğimizde kızımı uyutup eşim hem şarkı söylüyor hem de dans ettiriyor :angel: kendi kendimize daha romantik oluyor <3

(166 puan) tarafından
Rabbım daim etsin canm benim hep mutlu olun
(7,786 puan) tarafından
Amin ❣️
0 oy
(7,239 puan) tarafından
Niye kaldırmadı 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
19 senelik evliyim sadece kendi düğününüzde dans etmiştik onunla kaldı hiç dans etmedik eşim sevmiyor dans etmeyi 
(166 puan) tarafından
İçinde kaldı mı peki ? Keşke etseydik bizde dediniz mi hiç
0 oy
tarafından
Biz düğünde değil arada evde dans ederiz ortalarda horona dönüşür finali halayla yaparız jfjjfjfjf
(166 puan) tarafından
Mutluluğun ve huzurun daim olsun canm
tarafından
Yani sallamasyon mutluluk huzurda neyse beterin beteri var diyip halimize şükrediyo
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Eşinin sana olan sevgisini dansla ölçme bence sevmiyordur çoğu çift eşinin zoruyla dans ediyor o zamanda zoraki oluyor hoş olmuyor 
(166 puan) tarafından
Orada dansa kaldırmadı ama eve gelince de gönül alamaz mı kuzum
Dha yasımız 26 ve bir yıl oldu evleneli
0 oy
(4,710 puan) tarafından
normal zamanda da kendiliginden sarki acip dans ederiz dugunde garanti kaldirir
0 oy
(6,456 puan) tarafından
Benim eşimde sevmez dans etmeyi bende kalkmam zaten. Ama sen kaldırsaydın keşke canım. Veya uyar hoşuna gitmediğini belirt bir sonraki davette daha dikkatli davranır. Geldi bazı erkeklerin karakteri bu istediğini de kendi bildiğini yapar. Bence pek takmaya değmez kafaya. 
(166 puan) tarafından
Zaten takmıyor canm hiçbir şekilde eve yeni geldik güldür güldür izliyor
Sen üzüldüğünle kal
Bir insan bu kadar umursamaz olur ya
Kendimi yaktım, harcadım ...başka bsy degl
0 oy
(5,411 puan) tarafından
Bi kaynımın düğününe gittim ondada kaynana bizi dansa kaldırdı:D bize kalsa ikimizde dans etmezdik sanırım 
(166 puan) tarafından
O bari anı kalms işte ne güzel♥️...benim de hatrlayabilecegim bir tane bari olsaydı
(5,411 puan) tarafından
Ama Sen teklif etseydin canım ben olsam kesin kaldırırdım neden hepsinden geri kalayım. Kim bilecekti senin kaldırdığını
(166 puan) tarafından
Herkes kalktı ve bize baktı
Daha da yerin dibine girmem heralde
Telefonda bisye bakar gbi yaptım
Yüzüm de kızardı
(5,411 puan) tarafından
Haklısın insan kendini kötü hissediyor mesaj atsaydın bari. Itiraz istemiyorum beni dansa kaldıracaksın diye
0 oy
(313 puan) tarafından
Hiç sevmem dans mans olaylarını kaldırsında istemem zaten kalkıp dansta etmem bence sende kafana takma canım bazı erkekler sevmez bu tür şeyleri herkesin eşi aynı olucak diye birşey yok ki ben bile bir bayan olarak sevmiyorum bu tarz şeyleri bunun için niye üzülüyorsun ki
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Ne eşim sever dans etmeyi neden ben dans etmeyi bile bilmiyorum düğünlerde oynamam zaten 
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Kaldırmaz utanır o 
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Kaldırır ama bazen unutur ben bir telefon SMS ile hallederm :) hep düşünür diye bekleme erkeklerden
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Benim eşim kaldırır ben kalkmıyorm Hamileyim utanıyorum kilo aldım birde ozenmemistim :))
0 oy
(357 puan) tarafından

Biz düğünümüzde bile etmedik o yüzden sorun etmezdim :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 320 göst.
0 oy
30 cevap 488 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu