0 oy
792 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından

Taşındım diğer evime aldığım perde bu evime küçük geldi boydan değil neden iki tarafta 100 cm açıklık var o yüzden bir fon perde almam lazım.

Yatak odasına paspas almam lazım 
Çocukların yataklarının üstüne uyku seti 
Evde bavul yada valiz hiç bir şey yok şuan bir yere gitsek poşete koycaz o derece bir adet bavul 

Ve evimde hiç süs yok gerekli değil ama duvar saati bile yok o derece yani aslında gerekli iki üç çerçeve bir kaç biblo 2 duvar saati 

Ve 2 yere tablo almak istiyorum salona ve koridora 

Eirfreyim yok gereksiz 
Robot süpürge almam onun yerine alırsam eğer dikey süpürge alırım şarjsız 

Şimdilik bu kadar kızlar bunları da alırsam eğer evin tüm eksikleri bitiyor 4 yıldır al al bitmedi yemin ederim 

Sizin en büyük eksikleriniz neler

Dip not Allah başka dert vermesin demeyin benim gözümde ev çok boş yani duvarda yada her hangi bir yerde hiç bir şey yok sadece mpbolyadan oluşuyor ev dekorasyon sıfır yani 

35 Cevaplar

0 oy
(13,147 puan) tarafından

Elbet oluyor eksiklikler ama şun diyeyim robot süpürge kadar hayat kurtaran yoktur :)

-Reklam-
0 oy
(3,060 puan) tarafından
Hiçbir şey de gözüm yok sadece huzur istiyorum onu da ben bozuyormuşum öyle denildi
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Eksıkten cok fazlalık var kıracı oldugun surece hıcbıryere sıgamıyorsun 
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Sadece huzur eksik benim gözümde 
0 oy
(5,006 puan) tarafından

Elhamdülillah herşeyim tam ama sorsan hicbirseyim yok evin eksiği bitmez ki kuzum :D

0 oy
(671 puan) tarafından
Yeni eve taşındım bende salona konsol yada tv ünitesi lazım 

Ayakkabılık 

Mutfak ve çocuk odasına tül perde bunlar gerekiyor 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ekmek yok şuan almaya gidiyorum :D
(2,488 puan) tarafından
Böyle ciddi ciddi yorumları okuyorum o sırada kendimle kıyaslıyorum tabi oo bende hersey eksik diye sonra senin yoruma gelince kahkahalara boğuldum :D Haa bu evde var şükür dedim hahahahah :D

Not : yeni ev kuruyorum + hamileyim
 Allah kolaylık versin ❤️
(25,224 puan) tarafından
Ahahah Allah yardımcın olsun canım :)
0 oy
(13,398 puan) tarafından
Süs eşyasi zaten istemem banyo dolabim yoktu aldım baharatlik vs aldım ben robot süpürge istiyorum çalışıyorum çünkü günlük temizlik yapamıyorum en azından toplamayı ben yaparım süpürmeyi o halleder bir de doğru düzgün çatal kaşığım yok fi tarihinden kalma ayrı ayrı alınmış altılı setler var fon hiç sevmiyorum salonumda da iki kanepe bir  tv var 
0 oy
(63 puan) tarafından
10 aylık evliyim mutfak masamız yok yemek yememiz biraz rezil gibi oluyo koridor uzun siniyle mutfağa getir götür çok zor oluyo. Kahve makinası geçtim bakır cezve alamadık çelik var kaynanam almıştı o da kahveyi hep dokuyo hiç sevmiyorum. Gebeyim bebeğimiz olacak odasını yapamadık eksikleri çok bilmiyorum ne oacak halimiz ceyizde ne aldiysam o daha bişe alamadık eve istediğim şeyler var alinmiyo işte baskül istiyorum o yok kahve köşesi istiyorum yok sadece istemekle kalınca hevesim geciyo.baktim bişe alınmıyo edinmiyo nereye kadar devam eder bilemem...
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Çok şükür 5 yıllık evliyim evlenirken hepsini aldım en ufak eksik bile bırakmadım suanlik hiç eksiğim yok tabi heves edip arada alıyorum birşey yine. Ama tayin durumumuz var yeni yere taşınınca muhtemelen benimde perde halı olayları olur diye düşünüyorum
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Hiç bi eksiğim yok şükür evimde esyamda arabamda maddi imkanimizda çok  iyi inşallah en güzeli sanada nasip olur
0 oy
(524 puan) tarafından
Evlendim 3 yıldır evime aldığım birkaç ufacık şey.oda süzgeç,çay bardagı falan .İnşallah evim olursa birşeyler almak istiyorum.Kirada hevesim yok
(688 puan) tarafından
İnşallah Rabbım güzellerini nasip eder ❤️
0 oy
(4,994 puan) tarafından

5 senelik evliyim ne alırsan al bacım eskiyor bu sene için de l koltuk aldım oturma odama tv ünitem dağılmıştı yeni aldık sonra bulaşık makinesi bozuldu onu da aldık dün de kettle bozuldu kahve makinesi alacağım çamaşır makinem de gitmek üzere yemek masamı da kırıp atmıştım ayağı kırıldı diye set üstü ocak alıncak:D ilk evlendiğimiz de alınan eşyalar yavaş yavaş kendini bıraktı vallahi:D kız bir de üstüne hamileyim 4 ayım kaldı doğuma eşime diyorum önce çamaşır makinesini alalım bu gün gidip bakacak diğerleri doğumdan sonra alınsa da olur beyaz eşyalar bozulunca olmuyor bu sene hem buzdolabımı hem de bulaşık makinemi yeniledim vallahi kendimi yeni gelin gibi hissettim:D

(688 puan) tarafından
Vallaha kuzum ben 4. Yıllık evliyim 5 yila gidiyoruz eşyalarımi temiz kullandım yani hor kullanmadım hiç bir şeyim ne bozuldu nede eskidi hala hepsi ilk aldığım günkü gibi ama eksiklerim var tabikide trendyola bir giriyorum diyorum ne kadar çok eksiğim varmış fndbdndndndnjf
0 oy
tarafından
Bende geçen sene ev aldım yeni hali yeni perde  üçlü sehpa lazım bana da bir de yatak odası halı takımı olsa çok güzel olur 
0 oy
(9,005 puan) tarafından

Biz kadınların hep Bi eksiği vardır :D

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 431 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Mavisim45_45 (587 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 496 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Meryemserap (965 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 799 göst.