0 oy
641 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından

Sonra diyorum ki şimdi bile ölsen anca sabaha bulurlar seni o kadar umursanmıyorum. Bugün olan olayı anlatmak istiyorum. Öğlen eşim benden önce uyanmis veya uyandırilmis ters davranıyor dedim neyse beraber kalvalti hazırladik kalvalti ediyoruz oğlum da arada yerlere atıyor sessizlik gitsin diye konuşuyorum o fasıl btti havada güneşli o tekrar uyumaya gitti saat geçti derken dedim parka gidelim hazırlandık çıktık kimsenin olmadığı sessiz bı parka getirdi bomboş takıldık salıncak yürüme fln sonra bunun arkadaşladi aradı hadi gel takılalım bsy demedi bizi eve bıraktı çocuğu emzirrken icim geçmiş uyumuşum oda habersiz çıkmış evden bi uyandım geç olmuş aradım annesine gitmiş onlarla da aram kötü ben ailemin yanına gidemiyorum yasak ama o gidiyor dedim biz uyurken neden haber vermeden gttin gelme eve yemeği de ye fln sinirlendim kardeşi de benimle yaşıt arkadan bagriyor kapat telefonu yada başka odaya git sesini duymak istemiyorum onu. Gibisinden konuştu kapandı telefon aradan bir iki saat geçti  eşim geldi sürat beş karış sen geldin smdi biz çıkıyoruz dedim iyi sktr gt nereys gidiyorsan dedi çocuğu uyandırdım altını aldım bu dellendi yüzüğü çıkardı fırlattı kafasını oğlumun dolabına vurdu yumruk attı paramparça etti o kırılınca kapıya vurdu ona bişi olmadı bizim dolaba yöneldi artık iki vuruş da kaşı patladı elini kanattı bana vurmamak için seni bosuyrum Allah belanı versin lanet karı demelere başladı çekti gitti. Olan oğlumun dolabına oldu artık eskisi gibi düşünmüyorum neden derseniz devam ediyorum ben o kafayla babasını aradım durumu izah ettim oğlunun yanında olmasını başına bela almamasını dile getirdim adam ne desin zamana ihtiyaçiniz var sorun aslında siz değil sen ve kaynanan dedi barissaniz herşey iyi olur dedi hayır bütün ama.butun herşey onun başından çıktı gündüz ne guzel eğleniyoruz araya giriyor arıyor zırt pırt rahatsız. Nyse miy miy konuştu kapadım bukuscagi arkadaşını aradım intsgrmdan derken kapı çaldı kim geldi dersiniz eşimin kardeşi hayır nromalde açmam beni anasıyla döverek evde. Sktr ettilerdi açtım kapıyı girdi su istedi verdim malım çünkü. Numaradan oglumu sevdi az','cik sonra oturdu saldalyeye aşağıdan bakıyor bana oturmadim dinliyorum önemli bişi dicek herhalde 4 ,5 aydır ortam gergindi bu dedi biz seninle yaşıtiz biliyorsun o yüzden normal konuşcam bu ev benim burdan çıkicaktin dedi anası kılıkli, dedim iki senedir nerdeydin bn burda otururken dedim bı vurdu masaya kes lan dedi çocuk bile korkudan bana sarıldı sımsıkı babasından sonra amcası şokunu yaşadı evladım dedim sen kimi Kimin evinden kovuyorsun çık git dedim Çarşamba gününe kadar çıkıyorsun sıktır gt nereye gidiceksen çöp bile bırakma burda dedi götu bojlu. Evden çıktı kapıya hala vuruyor küfür ediyor ayakkabıligi ve çöp kovasıni tekme atmış yerle bir etmiş ona bağırdım gtti ******** babasına yazdım oda aradı tam dicekken oğlu girdi kes lan dedi annesi kapa kapa dedi kapandı ve engellediler beni öyle evde mal gbi kaldım çocukla gelen giden bana sardı bugün eşimi eve zorla getirmisler bana ses etme yavaş yavaş düzelir sorun yaratma dediler hayır ilgilenilmesi için benjmdemi kendime zarad vermem gerekiyor anlamadım ki oğlum uyurken ağlıyor onlar yüzünden o kadar çok psikolojisini bozdular ki gün içi de kendine vuruyor bana vuruyor atıyor kırıyor ben ne kadar yapma etme desem de çünkü gördü onlardan uzak da tutamıyorum nasıl anneyim gerçekten kendimden nefret ediyorum koruyamiyorum odaklanamiyorum bazen hemen uyusa keşke diyorum bazense uyumasa zmn geçirsem çünkü babası oyun oynamaz kitap okumaz TV açar önüne çocuğu koyar eline telefon alır btti ama lafa gelince oğlum da oğlum nasıl düzene sokabilirim nasıl uzak tutabilirim nasıil huzurlu yaşarim gerçekten bıktım artık :'(

21 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Olayın ne kadar saçma ve sağlıksız olduğu konusuna hiç girmiyorum çocuğun için o ortamdan acilen kacmalisin. Tavsiyemi dinlemezsen bile bi cami hocasıyla falan konuş eşinin o lafından sonra nikahınız düşer çünkü 
(101 puan) tarafından
Nasıl yani
(3,552 puan) tarafından
Esin sana seni bosuyorum demiş dinen çok tehlikeli bir laf bence hiç vakit kaybetme diyaneti ara eşim sinir aninda seni bosuyorum dedi bunun hükmü nedir diye bi sor anlarsın
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,059 göst.
0 oy
14 cevap 383 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nrtn123 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 767 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,013 göst.
16 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,570 cevap

34,871 kullanıcı

...