0 oy
1,258 göst.
Diğer kategorisinde (5,389 puan) tarafından
Ben yazın hergun kişin da 3 4 günde bı beraber yikaniriz ben kendim kokumdan rahatsz oluyorum tabi cocugimda terliyor sonuçta yıkayacam dedim oda dedi ben 15 günde bı yıkıyorum çocuğu bir buçuk yaşında dyor üşütür bilmem nee dedim bitlenir kız saçmalama nye ne olmuş 15 günde bir ya bişey olmaz dyor

66 Cevaplar

0 oy
(3,588 puan) tarafından
Yaz kış hergun yıkıyorum biz nasıl yıkanınca rahatyip kirden pisten ariniyorsak bebeklerde çocuklarda öyle bebek kirindejn ne olacak falan diyenler oluyor iki gün yikamadim bebeğim doğduğunda hemen koltuk altı boynu pamuklamisti oda insan yani kirlenmez mi 
(5,389 puan) tarafından
Vala büyük olarak biz bile dayanamıyoruz bnde kaşıntı oluyor rahatsz oluyorum ter kokumdan bile uyku tutmuyor tabii bugün bnyo yaptrdim hemen uyudu bı güzel rahatladi
-Reklam-
0 oy
(221 puan) tarafından
Canim yazin her gub yikarim kisinda haftada 2 defa yikarim eger havalar cok soguksa haftada 1 mutalaka yikarim
(5,389 puan) tarafından
Aynen öyle vala cnm bnde 4 günde bir kişini
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Belki evi soğuktur çocuğun usutmesinden korkuyor

Bende hafta da bir yıkarım yazın çok sık yıkardim bazen her gün yikadigimda olurdu
(5,389 puan) tarafından
Cnm karşılıklı dairemiz evi sıcak bide parka hergun gotryri hasta olmuyor da bnyo yapincamu hasta olacak
0 oy
(444 puan) tarafından
yazda her gün yıkıyodum şimdi eşim olmadan yıkayamıyorum hareketlendiği için haftada bi eşimin izin gününde. banyo oturağı alıcam ısıtıcı bide iki günde bi yıkarım yine. 
(5,389 puan) tarafından
Vala kucukken senin dedgn gbi eşim olmadan yikiyamiyirdum hftada bir ancak ama büyüdü çok şükür beraber yikiyriuz 4 günde bir
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Bende yazın her gün yikiyorum ama kışın hafta 2-3 defa yıkıyorum 
(5,389 puan) tarafından
Aynen öyle valaaa
0 oy
(1,316 puan) tarafından
En geç haftada 1 o da hasta olduğunda. 15 gün çok ya. Benim komşum da kıyafeti kirlenen kadar çıkartmıyorum demişti şaşırmıştım. Ben çok değiştiririm kıyafetini 
(5,389 puan) tarafından
Ayy ben iki güne bir corabinu bile degistryorum çnkü ayağı bile kokuyir
(1,316 puan) tarafından
Evet öyle değiştirmeyi ve parmaklarinin arası ip topluyor. Ben akşam ayaklı pijama sabah çorap giydirin zaten yani sabah akşam değişiyor
(5,389 puan) tarafından
Vala ben uyurken hiç alistrmadim çorap hep çıkardım
0 oy
(1,759 puan) tarafından
Yuh be haftada bir dese neyse diyecem 15 gün nedir?
(5,389 puan) tarafından
Aynen valaa pislik ya
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Yorum yapmak istemiyorum ama cocuk da banyo yapınca rahatlıyor bence. Benim oğlum da 17 aylık. Yazın günlük yıkarım. Kışın da iki üç güne bir yıkarım. 10 dk sürmüyor zaten. 
(5,389 puan) tarafından
Evet cnm bnm kız hemen uyuyor
(8,969 puan) tarafından
Ben de genelde yatmadan önce alırım. Nevresimimi de değiştirdiysem mis gibi öyle yatmayı çok severim. Çocuk da sever bence öyle tertemiz mis gibi. Rahatlar yani.
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Benim eşimin dedesi Allah rahmet eylesin hava soğuk hasta olurum diye 20 25 gün kesin yıkanmaz idi bazen bir ay zorla götürürdüler 
(5,389 puan) tarafından
Ayy ben de asla dayanamam üç günde bir keseliyirum iki kere kafamı şampuan ile yikiyrium
(1,937 puan) tarafından
Vallahi canım Ben de dayanamam ama o yaşlılığın vermiş olduğu bir inatla yapmıyordu
0 oy
(3,489 puan) tarafından
Haftada iki kere yıkıyorum ben 
(5,389 puan) tarafından
Aynn öyle
0 oy
tarafından
Yazin hergun hata iki kere 

Kışın kizimi 3_4 gunu geçiyor hava soğuk 
(5,389 puan) tarafından
Aynen ben de oyle
0 oy
(622 puan) tarafından
18 aylık şuan kızım yazın hergun yıkadım hatta bazen günde 2 kere bile yıkadım sonbaharda 2-3 günde 1 yıkamaya başladım şuan haftada 2 kez yıkıyorum çok nadirdir haftada 1 kez yikadigim 15 günde çocuk rahatsız olur ya 
(5,389 puan) tarafından
Aynen öyle valaaa
0 oy
(39 puan) tarafından
Eltiminde 2 tane cocugu var birisi 2bucuk digeri 1bucuk yasinda 15 gunden yikiyor oda ciltlerine alerji verdikden sonra yikiyor usuyor gece uyumuyorlar diyo seninde bebegin olsun sende gorursun diyo 
(5,389 puan) tarafından
Ama. Uzun yaa bebek ekşi kokar şahsen ben yıkarım rahatlıyor
(39 puan) tarafından
Evet cok eksiyorlar
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Nedense bende yikadigim akşam sabaha hasta oluyor bende 10 günde bir yıkıyorum ev sobalı olduğu için 
(5,389 puan) tarafından
Valla bnde bekarken hafttda bir yikradim sobalı ev normaldir ama bizim bina sıcak doğalgazlı hergun parka gotryor
0 oy
tarafından
Haftada 1 yıkıyorum ben
0 oy
(13,249 puan) tarafından
Allaha şükür ki burdakilerinki gibi saçma sapan komşularım yok kaldı ki bu kadar mantıksız bir şeyi bana diyen komşuyu kaale almazdım ki ben 
(5,389 puan) tarafından
Yani şans diyelim bnde istemezdim byle komşum olsun bende kale almiyorim dyer komşuya demiş 15 günde bir yikiyorum
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Yazın iki günde bir kışın haftada iki defa
0 oy
(9 puan) tarafından
15 gunde bir ne yaa cocuk pislikten hastalanir asıl. Ben yaz kis hergun yikiyorum cunku yemek yerken her yeri batiyor ve yağlı ellerini saclarina sürüyor bilmedigi icin. Haliyle hergün yikiyorum rahatliyor tertemiz uyuyor. Banyo yapmak hasta etmez aksine burnu falan tikaliysa veya öksürük  varsa sicak banyo cok iyi geliyor
(5,389 puan) tarafından
Aynn cnm bedeni rahtliyor bnm kizda öyle saçına sürüyor herseyi
0 oy
tarafından
3 aylık. İlk doğduğunda havalar güzeldi mutlaka hergün yıkıyordum. Şimdi bir gün yıkayamazsam öbür gün mutlaka yıkıyorum
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Kiz 15 gun ne kurt düşer çocuğa. Yazin hergun bazen 2 kere hatta. Kışın da aynen 3 4 gunde bir
(5,389 puan) tarafından
Aynn öyle kurt düşer valla

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 87 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma ay (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 282 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu