0 oy
862 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar benim gibi ev almak isteyipte alamayan var mı acaba böyle nereye kadar devam edecek gerçekten tek hayalimdi

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allahın ıznıyle ev begendık bırtane ev sahıbıyle konustık fıyatta anlastık gıbı pazartesı kredı cekıp alıcaz ♥️ Rabbım odemeyı nasıp etsın
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Evet kiradayiz  9ay oldu Allah isteyen herkese nasip etsin kiram ucuz ama ileriki zamanlarda ne olur bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Rabbim herkeze versin inş
0 oy
(776 puan) tarafından

Oy oy aynı ben bende çok istiyordum halada istiyorum da olmuyor ilk önce ayrı eve çıkmak istedim çıktım da sükür altınlarim vardı eşim bozdurup araba aldı bir tane de kızımız var bir evimiz eksik işte o da inşallah olur umuduyla yaşıyorum :D

(860 puan) tarafından
İnşallah kuzum
(776 puan) tarafından
İnşallah ama her şeyin başı sağlik kızımın başında egzama var yani belirtileri öyle ev olsa ne olmasa ne neler çekiyoruz kullanmadığımız krem kalmadı :(
(860 puan) tarafından
İnşallah geçer kuzum isyan etmemek lazım ama
(776 puan) tarafından
Canım kızımın kafasını bir görsen hep deri değiştiriyor gibi soyulur durmadan kaşımak istiyor ztn çok haraketli kundak yapmak zorunda kalıyorum
(860 puan) tarafından
Üzüldüm canım Allah yardım etsin
0 oy
(569 puan) tarafından
Çok üzülüyorum bende ama elden bişey gelmiyor birzaman hayal ederken artık imkansizlasti ev almak kira vermek istemiyorum artik surekli zam zam nolacak böyle 
(860 puan) tarafından
Zor gerçekten
0 oy
(390 puan) tarafından
Bizimde cok zor artik uçtu fiyatlar..bende istiyorum tabi ama esim cok istiyodu cok mutsuz alamiyoruz diye
(860 puan) tarafından
Bizde öyle
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Tek jayalım olup dişimle tırnagımla aldıgım evı sımdı satıyor olmama ne demelı.İsterken hayırlısından isteyin canm hayırlısı ıse rabbım versın ıcınde hzur ıcınde oturun 
(2,705 puan) tarafından
Ah canm benım yatırımlık almştık 1+1colda dar ben 3+1eşyam sıgmıyor oraya yerıde cok işlek kalabalık yer evet pahalıya gidiyor hastane karşısı ama benım yaşayabılcem bı ortam degıldı kendı kendını ödüyordu elımzde en azndan bı ev var ıyı kötü diyorduk oturamasamda.... Şimdi ise boşanıyorum satıyoruz yarı yarıya paylaşılcak o yoluna ben yoluma:(bende cok istedim kıradan kurtarsın bı evm olsun baska bısı ıstemem diyodum meger yetmiyormuş hayırlısı olmasnı dile.O evı alabılmek ıcın nelere göğüs germiştim ah bilsen:(emeğim çöp şimdi
(860 puan) tarafından
Gerçekten mi ya yapmayın ya gerçekten aglicam şimdi almak ne kadar zor ne kadara satiyorsunuz
(2,705 puan) tarafından
Cok zor canm cok hayallerım vardı orayı satıp memleketten daha buyugunu alıp ıcını döşeyecektık sımdı oaylaşışcak pek bi para kalmıyor yenı ev almaya 659bıne sattık canm
(860 puan) tarafından
UcuZ canım nerede oturuyorsun
(2,705 puan) tarafından
Aldıgım ev oturdugum yerde degıl satılk ev Esenyurt ıstanbulda 1+1 45m² 4kat asansör yok
0 oy
(2,255 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun eskiden hayali vardı ama artık hayal bile kuramıyorum o kadar zor bizim için herşeyin hayırlısı olsun 
(860 puan) tarafından
Evet kuzuum
0 oy
(5,414 puan) tarafından
Tabi isterim cnm benim bekarken hiç disunmedim dedim evim ayrı olsun kira olsada bsey olmaz dye ama cnm valaa maalesef herşey pahalı oldu bırak birikm yapmayı karnimiizi çok zor doyuryoruz kira berbat vala
(860 puan) tarafından
Aynen öyle canım

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 703 göst.
5 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 560 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 712 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Pasakizi (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.

382,647 soru

11,455,787 cevap

35,032 kullanıcı

...