0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (1,091 puan) tarafından
Biz kullanmıyoruz paranız varsa harcıyoruz yoksa idare ediyoruz. Babangilin vardı asgarisini zor yatirirdik. O yüzden de hep sıkıntıydi borcu kapatmaya çalışmaktan. Şimdi eşime promosyonla bereber kredi kartine 1000 TL vereceklermis yine almak istemiyoruz ama mecburi diyor. Bizde içindeki parayı harcayıp geri kapatmak istiyoruz 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz sadece banka kartı kullanıyoruz 
-Reklam-
0 oy
(2,976 puan) tarafından
Eşimde de bende de var.
0 oy
tarafından
Vardı kapattık maaş yatınca ama yine de sıkışıktık ne oluyor ben bilmiyorum maaştan 7 8 bin TL kaldı bize ve daha 15 ine var o para gitti ne aldık bilmiyoruz eşim diyir hep ortaya gitti işte öyle kıyafet ayakkabı alma şeyimiz pek yok yani toplasan eşime kendime bir de kızıma aldığımız bir elbise bin TL olmustur kalanı nereye gitti bilmiyoruz hep küçük küçük şeylere gitti ya
(1,091 puan) tarafından
Masaallah canım 7 8 kaldiysa yine iyi bizim toplam maaş 8.500
tarafından
Canım askeri personel ya ondan maaşları yüksek dogudayız maaşın yarısı bize kaldı yarısı kredi kart kira faturalar falan iste
0 oy
(158 puan) tarafından
Bende var hem kredi kartı hem banka kartı insan elinde bir kere kredi kartı geçince şunu da alayım bunu da alayım şu da şöyle bu da güzelmiş bu da ucuzmuş diye diye eşimin anasını belledim :) insan ister istemez kurtulamıyor Bir nevi bağımlılık yapıyor ☺️
0 oy
(5,062 puan) tarafından
Bn kullnym cnm hatta limit 32.800 

Eşimin kredi kartı 5 tane var o dükkan için kullnyr bn kızımın eksikleri için limiti artirdim onuda alçak gibi duruyor bnden bahsi geçince konuyu deistrym ;)
0 oy
(5,687 puan) tarafından
Kullanmıyoruz canım sadece arabanın sigortasını yapmak için bir tane var eşim de ona hesap kartı diyo bilmiuorum elimizde olanı harcıyoruz ona göre kendimizi ayarlıyoruz bende kredi kartına sıcak bakmıyorum bekarken de bende babamdan sorun yaşadığını gördüğüm için 
0 oy
(1,118 puan) tarafından

O ne ya yeniliyor mu:)

0 oy
(8 puan) tarafından
Kullanmiyorum canim nakit seviyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
2 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 270 göst.