0 oy
125 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (763 puan) tarafından
Kızlar yazın tane tane yapıp buzdolabına koymuştum çok yemiyorduk çöpe gitmesin de ayıkladim cumartesi günü misafirim gelebilir onlara tart kalipinda kakaolu kek yapıp üstüne krem şanti biraz dinlendikten sonra da nar suyunu nişastayla fln muhallebi gibi yapsam güzel olur mu 

4 Cevaplar

0 oy
(1,925 puan) tarafından
Anlamadığım nar mevsimi şu an değilmi yazın narı nerden buldun kız
(763 puan) tarafından
Valla baya oldu 2 ay kadar annemgil getirmişti :)))
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız dik kafaya iç çoluğun çocugun varsa içir şifadır :D
(763 puan) tarafından
Nar suyunu çok sevmiyorum kız kızım var eksi şeylerde yiyemiyorum misafir gelecek 1 çeşit yapsam yeter ztn gelenler hazır malzeme yemiyorlar sana yağ gibi fln
0 oy
(282 puan) tarafından
Cok guzel olur da hatta krem santi yerine bi muhallebi döksen kekin üstüne sonra da narı nişasta ve şekerle yapsan daha güzel olur hem kekin hemde muhallebinin şekerini az kat daha lezzetli olur ben bi ara yapıyordum tart kalıbına keki pişirip ters çeviriyordum o boşluk kısmına da muhallebi ve herhangi bi meyvenin suyunu nişasta şekerle pişirip dokuyordum bugünlerde yine yaparım:)
(282 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim. Bisey olmaz yapmissin bi defa  ağız tadıyla yemek nasip olur inşallah kızını op yerime
(763 puan) tarafından
Amin inşallah öptüm :D
(282 puan) tarafından
:) Ooohhh mis gibidir onun kokusu
(763 puan) tarafından
Evet:) senden çok çok dua istiyorum cnm benim kızımın kafasında egzama başlangıcı var bugün özele götürüyorum inşallah geçerli şeyler söyler:)
(282 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim benim oglaninda yuznde vardı ama çok şükür geçti kizin kafasını nemli tutman lazim zeytin yağı falan sür canim hep nemli kalsin sonra yıkarsın insallah cabuk gecer :) Rabbim sifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Lokum yap biraz pudra şekeri nişastayla bağla dök tepsiye at dolaba sonra çıkar Hindistan cevizine bula koy kahvenin yanına 
(763 puan) tarafından
Eşim kahve yanına lokum alacak da ben şuan çayın yanına yapmayı düşünüyorum :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 341 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 199 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 308 göst.
7 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozden (40 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...