0 oy
2,080 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar, ben 3.katta oturuyorum alt ve üst komşum sadece 1 odayı yakıyor,  2 tane çocuğum var, onlar yakmadigi için evimiz ısınmıyor,  nereye şikayet etmem lazım bilgisi olan yazarsin çok sevinirim (ailecek hastayiz)

63 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onların parasını da siz ödeyin o zaman isteyen yakar istemeyen yakmaz herkes bütçesine göre tabiki 

Herkes sıcakta oturmak ister ama elinden gelen buysa bütçesi buysa yakmıyor diye şikayet edemezsiniz 
-Reklam-
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Evet öyle bi haber gördüm şikayet edebiliyormuşsun çok şaşırmıştım haberi görünce 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Valla yorumlarda herkes sallamış zorunda mı vs diye ama egerki durumu müsaitse evde aktif oturuyorsa zorunda gayette. Ben 5.kattayim üstün çatı zaten açık altimdakiler de ilkokul arkadaşım annesi babası kardeşleri falan oturuyor 5 kişi çalışıyorlar doğalgaz 200₺ geliyor ben 1500-2000₺ arası ödüyorum evde üç küçük çocuğum var sonuna kadar kökledim evim hala buz gibi çocuklarım usuyoruz diye ağlıyorlar. Kul hakkı değil de ne bu. Çocuk var diye ben açıyorum onların altındakiler açıyor bizden ısınıyorlar 5 kişi çalışmasına rağmen. Benim tek kocam çalışıyor üç kuruş için 3 sene ayrıyız doğuda şimdi. Biz de havadan toplamiyoruz parayı. 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 807 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu

384,706 soru

11,507,889 cevap

35,164 kullanıcı

...