0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kendimi bu aralari bakımsız görüyorum yani tam olarak napsam yine aynı şuan fark ettim de kaslar çıkmış bıyıklar cıkmış gelinde sohbet edelim :)))

34 Cevaplar

0 oy
(1,251 puan) tarafından

Bana kuaför sonrası acayip ozguven geliyor:Dsanki naptiyorum

(45 puan) tarafından
Ayyy kuaförden çıkarken kaş bıyık aliis saçlar fon yıkanıp fon çekilmiş hafif kizaik sırat Miss bakım miş.ozgiven:))
-Reklam-
0 oy
(1,118 puan) tarafından

Güzelim tabi sordugun soruya bak. Soyleyin Lee beni gorenler :D  ama biraz burun var. Sarisin guzel kizim be ben 

(45 puan) tarafından
Maşallah maşallah:)nazar değmesin asko
0 oy
tarafından
Bakım yapsam ve kilo versem güzelim ama şuan degil
(45 puan) tarafından
Benimde göbüş var spor yaomaya çalışıyorum evde birde korse kullanıyorum umarım göbüş gider sporla  :)))
0 oy
(5,326 puan) tarafından
Bende bu aralar enerjik hissediyorum. Saçıma başıma spreyler  aldım yeni kıyafetler aldım kışlık bot aldım. Bide yeni yemek tarifleri deniyorum. Ruhen daha iyiyim nedense 
(45 puan) tarafından
Ahhh alışveriş biz kadınlara her zaman iyi gelir askoo bende bir çizme beğendim indirim bekliyorum :)))
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Bugün kaşımı bıyığımı aldirdm elim yüzüm açıldı  :)) çok degl bide 20 kg versem tamamdr  :)
(45 puan) tarafından
Başarırsın aşkım sadece sağlıklı beslenme bol su benimde göbüş var korse kullanıyorum:)
0 oy
(7,676 puan) tarafından

Güzelim :D     

0 oy
(48,671 puan) tarafından
hayir bulmuyorum 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ne kadar bakımsız olursam olayım çok güzel buluyorum kendimi. Aynaya baktığımda vaaaaay be derim genelde 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
İkisini de almıyorum kas desen az zaten almıyorum . Bıyık yok çok şükür . 

Ama bu aralar bitik hissediyorum havalardandir 
0 oy
(672 puan) tarafından
Güzel bulurum kendimi kaşlar bnimde var yarın alcam 
0 oy
(282 puan) tarafından

Evi temizle yemek yap bulaşık yıka çocuk yap  9 ay cefasını cek binbir dertle  doğur  sonra uykusuz geceler buna rağmen herseye koştur herseyi yap haa her zman da kocanı mutlu et  üstüne de kendine aynada bakacak bile zamanın kalmasin depresyona girrr.... Ömrü boyunca bunları ve daha fazlasını yaşayıp yine de  KENDINI bakımli ve güzel  BULMAYAN BIZ KADINLAR... 

AMA OLSUN BENCE BIZ EN PASPAL HALIMIZLE BILE COOOOOKK COOOOKK GUZELIZ VE COOOOKKK MUKEMMEL ANNELERIZ CANIMM <3

(45 puan) tarafından
Ayy bu ne kadar hoş zarif bir yorum çok tatlısın askoo ve çok haklısın artılıyorum bunu her halimiz çiçek aşkım:)
(282 puan) tarafından
Aynen canim her halimiz çiçek biz hep güzeliz hep sempatigiz hep tatlıyız  Masallah bize :))
0 oy
tarafından
Az bi kırışıklığım olmasa cillop gibiyim.jsjsjsjsj

Hamdolsun yaratana
(45 puan) tarafından
Elbette çok şükür :)
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Önceden değilim diyordum şimdi kenidmi çok beğeniyorum etrafımda hep fizigimi güzelliğimi över eşim öyle ondan özgüvenim geldi ama dişlerim önden ayrık ondan gülmek istemiyorum:(
(45 puan) tarafından
Asko eşin ve kendin için sorun değilse elleme ama sağlık olarak zorluyor ve seni rahatsız ediyorsa dış teli dusunebilirsin:)bu arada maşallah :)
(7,949 puan) tarafından
Sağlık olarak sıkıntı yaşamıyorum ama çok çirkin hissediyorum gülmek istemiyorum hiç bir fotuda gülümsemem

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 299 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 578 göst.
0 oy
12 cevap 458 göst.
0 oy
10 cevap 396 göst.

379,812 soru

11,369,420 cevap