0 oy
276 göst.
Aile kategorisinde (2,702 puan) tarafından
Kızlar yakın bir akrabamızın 4 aylık bebeği melek oldu bu sabah. Bir fatiha okurmusunuz. 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah sabır versin anne babasina 

Hastamiydi
(2,702 puan) tarafından
Prematüre bir bebekti hastaneden çıkalı 2 hafta olmuştu bu sabah vefat etmiş. Oradaydık yemek yapıp götürmek için eve geldim bende. Aramız çok kötü idi o aile ile ama kötü günde birlik olmak lazım. :( bende hamileyim 2 tanede bebeğim var çok etkilendim. Evde kuran okumayı bilen yoktu ben okudum yasini felan. Ama çok kötü bir acı :(
(1,112 puan) tarafından
Canım kaç aylık doğmuştu bebek nesi vardıki ya
(2,702 puan) tarafından
32 haftalık doğmuştu ama gelişmemişti. 500 gr doğmuştu hastanede 3 ay kaldı ameliyat oldu. 2 hafta önce 1500 kg ile hastaneden çıkmıştı ama çok özel ilgiye bakıma ihtiyacı vardı. Sabah kalktıklarında 6 gibi bebek hareket etmemiş baktıklarında. İşte ambulans gelmiş vefat etmiş bebek ama şüpheli ölüm diye geçilmiş kayıtlara ifadeleri alındı anne babanın bizde nasıl vefat ettiğini tam bilmiyoruz
(7,447 puan) tarafından
Ay çok kötü oldum yaa bende premature annesiyim İçim acıdı allah sabır versin :(
(2,702 puan) tarafından
Amin amin :( çok zor bir durum :(
(2,702 puan) tarafından
Sizi asla üzmek için açmadım postu kusura bakmayın :( sadece 1 fatiha istemek için açmıştım
(1,112 puan) tarafından
Okudum canım benim Allahım ailrsine sabır versin.
(7,447 puan) tarafından
Okudum canım
(2,702 puan) tarafından
Allah kabul etsin inşallah saolun
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Cok kotu oldum Allah sabir versin ailesine(
(2,702 puan) tarafından
Amin amin dünyadaki en zor acı evlat acısı ben de cok kötü oldum :(
(1,389 puan) tarafından
Okudum yazdiklarinizi gozumde canlandi birden . Sbaah uyanip hareket etmedigini gormusler Allahim nasil aci uffd..Allah hic kimseye  gostermesin(
(2,702 puan) tarafından
Amin amin bu hayattaki en zor acı yaşamadım ama tahmin etmesi bile çok zor bir acı :(
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çok canım acıdı ya allah sabır versin :(
(2,702 puan) tarafından
Amin amin :( sizi üzmek için asla açmadım bu postu sadece 1 fatiha istemek istedim :(
(7,447 puan) tarafından
Biliyorum canım ama bende hem anneyim hemde premature annesiyim hemde anne adayıyım ister istemez üzüldüm minicik bir can :(
(2,702 puan) tarafından
Bende öyle oldum 2 bebek sahibiyim birde şuan gebeyim. Bebeğin annesi ile aramız çok bozuktu asla konusmuyorduk ama duydum çok kötü oldum gittim evlerine akşama kadar oradaydım şimdide yemek yapıp götürmek için eve geldim. Düşmanım da olsa rabbim kimseye bu acıyı yaşatmasın dünyanın en zor acısı
(7,447 puan) tarafından
Bende hamileyim doğumum yakın.. çok kötü bir durum yaa tabiki git ne düşmanlığı ne küslüğü böyle bir durumda en büyük acıyı yaşamış Allahım yaşatmasın bizlere :(
(2,702 puan) tarafından
Amin amin :(
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Allah'ım ailesine sabırlar versin ☹️
(2,702 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Rabbim sabirlarini versin okudum canim 
(2,702 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,746 puan) tarafından
Rabbim sabır versin ya çok zor bebeğm de 31 haftalık doğdu Allah korusun ya bebeklerimizi :'(
(2,702 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(6,181 puan) tarafından
Allah ailesine sabır versin melek zaten o okudum cnm 
(2,702 puan) tarafından
Allah kabul etsin
0 oy
tarafından
Rabbim kimseye evlat acısı vermesin Allah sabır versin ailesine

İlgili sorular

+1 oy