+1 oy
715 göst.
Aile kategorisinde (3,180 puan) tarafından
Kızlar ya bugün komşumun kızıyla konuştuk 8 e gidiyor işte . Bana gelmişti sohpet ettik biraz işte konu okuldan açıldı. Öncelikle eşcinsellik ona göre çok normal diyor insan istediğini sever illa kadın erkeğe aşık olmak zorunda değil diyorm benim iki tane erkek arkadaşım var onlar sevgili mesela dedi ben ağzım açık kaldı. Sonra sınıflarına kaynaştırma öğrencisi gelmiş ve biz onunla dalga geçiyoruz falan diyor arkadaşlar uğraşıyor diyor sonra çocuk bizi şikayet etmiş falan diyor. Ve bunları dalga geçerek anlatıyor. Sonra benim kızıma geldi konu ben seneye onu sübyan okullarına vereceğim dedim kız bana abla sen müslümanın diye çocuğunu zorla müslüman edemezsin bırak istediği şeyi ilerde kendi seçsin dedi. Sonrası ise merhametten açıldı konu işte ben dedim bizim zamanimizda bı arkadasiminiz okul forması çalınmıştı biz arkadaşlarımla para toplayıp ona forma aldık dedim bana dediki sizde amma enayiymissiniz :) hani ben şaşırıyorum onu duzeltemye çalışıyorum ama ne dersem ağzında laf hazır. Hani ilerde benim kızımda bu şekilde olursa ben çok üzülürüm dayanamam herhalde insanların ekisikligiyle karakteriyle dalga geçmesine . Hepimiz evladı merhametli olsun inşallah 

23 Cevaplar

0 oy
(3,853 puan) tarafından
Rabbim.evlatlarimizi hayrli evlatlardan eylesin her gun dua ediyorum.hayrlinevlat olsunlar .vicdanli kalbide Allah korkusu olan imsanlardan olsunlar .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yazıdaki tek problem merhametsiz ve zalim olmaları. Din ve eşcinsellik konusunda haklı
0 oy
(931 puan) tarafından
Ben ortaokulda öğretmenim ve gidişat hiç iyi değil ne büyüğe saygı var ne korku.  Ne öğretmene saygı var hergün farklı bir olayla karşılaşıyoruz . Allah sonumuzu hayır etsin.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,207 puan) tarafından soruldu
+8 oy
13 cevap 9,347 göst.
0 oy
5 cevap 255 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (714 puan) tarafından soruldu