0 oy
1,708 göst.
Diğer kategorisinde (2,507 puan) tarafından

image

Bir an kendimi gördüm:D hamileyim kendimi salmış durumdayım☺️☺️ sol da ki gibi olanlar var mi gerçekten? 

45 Cevaplar

0 oy
(76 puan) tarafından
İlk günden itibaren sagdakiyim. Valla saldım
-Reklam-
0 oy
(12,796 puan) tarafından

Allah kavuştursun güzellik 

Ben 1dim hamilelikte 

Doğumdan sonra saldım

8 aylik oldu yeni yeni topluyorum:)

0 oy
(4,330 puan) tarafından
Ben solda ki gibiydim, karnim cok cikmadi doguma gittigimde herkes 7 aylik falan saniyodu. Lazere gittigim icin kil tuy derdim de olmadi. Saclarim falanda guzeldi yani sukur hala guzel ama dogum sonrasi gobek haric sagda ki gibi olmusum. Uyumayan bebek dogurmusum:)
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm ilk baştaki valla saçı sarı olsa aynı ben şuan tsetture girdim 3aydir hamile iken bu bayan gibiydim mini giyinirdim makyajımı yapardım saçıma yapardım ama şuan oğlum 1yasina giricek evde bogleyim dışarda tesettür
0 oy
tarafından
Ikisinin ortasindaydim. Ne çok iyi ne çok kötü. Normaldim.
0 oy
(436 puan) tarafından
Doğum yapana kadar soldaki gibiydim doğumdan sonra sağdaki gibi :)
0 oy
(974 puan) tarafından
Bacım hamileliği bırak ben doğuma gidince soldaki gibiydim üç doğuma da bakımlı temiz duşumu alıp gittim oje mi bile sürdüm haha birde normal doğum aniden gelen doğumlar 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
İkisi de değildim ben hamile iken kimse inanmıyor du doktorum bile hali ile doğumdan sonra yine eski ben oldum 
0 oy
tarafından
Öyle kıl falan yok ölümlü dünya öyle gezmemde . Evin icinde de güzel güzel gezmem. Eşimin gecelikelerinde rahat ediyorum artık. Pijamamida çorabın içine çekiyorum. Bir yere gidince süslenirm ama :))
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Puhaaaaa ben öyleydim jdbdbdbbdbdbd
0 oy
tarafından
Yazık ayaklar da şişmiş kızarmış, benim ayaklar son ayda fil ayağına dönüyordu uzatamazsam, 2 numara büyüyordu, zaten 40 numara son ayda heralde 42 olmuştu:)) 
0 oy
(3,505 puan) tarafından

Şükürler olsun hamileliğim çok rahat geçti benim hiç bir sorunum yoktu sağdaki gibiydim kızım şuan 1 buçuk yaşında soldaki gibi oldum resmen tüy bakımdan değil ama kendimi salmış durumdayım ;)

0 oy
(8,441 puan) tarafından
Ben öyleydim dünya da kendimde umrumda değildim 
0 oy
(2,536 puan) tarafından
Hiç böyle olmadım valla gayet derli topluydum doğum salonunda bile ev topuzum ayrı havalıydu 
0 oy
(13,182 puan) tarafından
Sağdaki aynı ben :D kanka biliyon zaten 
0 oy
(673 puan) tarafından
Sadece 1 kilo aldım sonuna kadar soldaki gibiydim 
0 oy
(1,961 puan) tarafından
Gebelikge yüzümde bi sivilce bile yoktu tüylerim de azalmisti kollarimi üç aya bir aliyordum sj ne sağ ne sol valla ortasiydi sjsjzj
0 oy
(10,622 puan) tarafından
37.haftaya kadar çalıştım kendimi salacak fırsatım olmadı :) 
0 oy
(13,900 puan) tarafından

Sağdaki ne yakındim:D

0 oy
tarafından
Kırmızı elbiseli gibiydim. Hem  göbeğim çok yoktu. Bu yüzden catlagimda yoktu. Zaten lazere gittiğim için kıl tüy sorunumda yoktu. Olsada evde kendi lazer makinem var hallediyodum.

Birde başka çocuğum olmadığı için boş vaktim çoktu. Saçımı falan yapiyordum
(13,182 puan) tarafından
Hamilelikte lazer yapılmıyor ki
tarafından
Hamilelikte yaptırmadım ki. Öncesinde yaptirmistim cnm.
Evdeki lazer makineside kuvvetli olmadığı için bir sıkıntı olmadı. Zaten çok çıkmıyordu az cikincada bacaklarima lazer tutuyordum. Bir sıkıntı olmadı. Yani bacağa tutulan lazer makinesinde radyasyon yokki. Braunun benimki
(13,182 puan) tarafından
Ha evde kendim yapıyorum demişsin ya o yüzden yazmıştım
tarafından
Evet canım. Evde arada kendim yaptım. Ama zararı olcani düşünmedim. Karnıma yapmadığım icin

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 544 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 385 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,597 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 928 göst.
24 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,108 göst.