0 oy
2,095 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

image

image

Tek çocukla kalmak isteyenler derneği başkanı olarak tek çocuk devam etmek isteyenlere pedagoglardan destek :D ☺️❤️

İstemiyorsanız kardeş yapmak zorunda değilsiniz tek çocukla da başarılı  ,mutlu ,paylaşımcı ve ozguvenli çocuklar yetiştirebilirsiniz  ☺️❤️

Yani sonuç olarak tek çocuk devamkeeeee :D hshehehhe

54 Cevaplar

0 oy
tarafından

Basarili mutlu ve ozguvenli bir tek cocugum Serifem hicbir zaman da bir kardes eksikligi cekmedim ☺️

He benim 2 cocugum var ama kardes olsun diye degil maddi manevi hazir oldugum icin yaptim ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bnim iki tane bebem var iykide yapmissn dyom 
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Bigun ikinci çocuk postu açarsan iyu bı laf sokarım sjsjdh 
tarafından
:D ikinci çocuğum olursa postumu da açarım :D bu postu da kendim hatırlatırım bebek merak etme :D
(6,680 puan) tarafından
Bade bakalum:D
0 oy
(675 puan) tarafından
Asla katılmıyorum 

Benim kardeşlerim benim için çok önemliler tek çocuk olunca ilerde anne baba ölüyor o öyle kalıyor  hiç mi arkasında biri olmasın benim ablam şuan benim annem gibi o olmasa kime güvenir ne yapardım ben herşeyime koşan her derdimde yanimda olan canım ablam tabbi iki tanede abim var babadan arkadaştan öteler benim için iyi ki varlar 
tarafından
Katılma kuzum zaten katılanlar için bu post :D
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Çok çok haklı eline sağlık Şerifem ❤️
0 oy
tarafından
Aynen ikinciyi yapamam tek başıma sorumluluğunu almak zor eşim pek yardım etmiyor 
0 oy
(736 puan) tarafından
Bir oglum var insallah ikincisi kiz olur.Oglanlar evlendimmi anne ikinci planda kaliyo.Allah her anneye kız evladı nasip etsin
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Mantiken dusununce evet oyle. Bi cocugum var tum enerjim vaktim ona gidiyor. Bazen bi tane daha cocugum olsa 2 kat daha fazla olacak sorumululklarim. Zaten kardesi olsun mantiginda hic bi zaman olamadim. Nica karsesler var anlasamayan. Cevremde bile cok goruyorum. Bi cicuga bile bakarken zorlanıyorum. Ne kadar es destegide olsa sonuc olarak esler gun boyu calisiyor ve o cocugun tun sorumlulugu ihtiyaclari sende oluyor. Allah isteyene versin. Herndaim tekten yanayim nuyuk konuşmak istemem ama. Allah isteyene versin
0 oy
(700 puan) tarafından
Kesinlikle ben rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah 
0 oy
(76 puan) tarafından
Bı taneyi daha doguramadim aklımdan oldum.  2. Yi Allah isteyenlere nasip etsin. Ben tövbe dedim. Ne uyku biliyorum 7 aydır ne uyanıklık bittim resmen
0 oy
(501 puan) tarafından
Bence bu kadın sussun otursun. Kendisi can bağı kursun. Milletin hayatına karışmasın. Kardeş can gerisi heyecan
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Bir oğlum var 2 yaşında Rabbim isteyene versin. Sırf ogluma yoldaş olsun arkadaş olsun düşüncesiyle dünyaya bir çocuk getiremem. Çocuk için çocuk yapmak kadar saçma bişey yok. Evladını düşünüyorsan otur oyna gezdir yedir içir sarıp sarmala. Çocuk doğurmak nedir. Ebeveyn fedakârlığında son nokta bu bence. Tabi bu soylediklerim hem maddi hem manevi olarak gücü yokken çocuk yapanlara. Hadi rızkı veren Allh da daha birinciyse oturup doğru düzgün vakit geçiremeyenler de ikinciyi yapıyor ki çocuk kardeşiyle oynasın ona bulaşmasin. 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 908 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 669 göst.
13 Haziran 2019 Kültür-Sanat kategorisinde ❤Alpi'nin Annesi❤ (1,933 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 357 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Duruu12 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 305 göst.
22 Ağustos 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Prens efe (335 puan) tarafından soruldu

396,264 soru

11,854,036 cevap

35,947 kullanıcı

...