0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (11,265 puan) tarafından

Koye geldik kaynanalara kahvaltıyı yaptık esimd ters çekiyor k.baba hasta olmuş yattı eltimin oğlan kızımı görmeye gelmiş kızım uyudu eltimin oğlan da yattı kaynana da yattı ben tünedim kanepeye oturuyorum herkes uyuyor ahaha :D

11 Cevaplar

0 oy
(3,147 puan) tarafından
Annem ve kardeşlerimle kahve keyfiiii❤️
(11,265 puan) tarafından
Afiyet bal olsun ♡
-Reklam-
0 oy
(423 puan) tarafından

image

tarcinli kahve + su + diyet :)
(11,265 puan) tarafından
Afiyet olsun nasıl tadı kız merak ediyorum ben normal kahveyi bile içemiyorum  :)
(423 puan) tarafından
Yani ben alışmışım sade kahve zaten çok severim bana koymuyo :) ama hiç icemeyen içemez heralde
(11,265 puan) tarafından
Ben şekerli bile içemiyorum ahaha  :)
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Valla bizde kalktik ben niyetliyim esimde çocuklara kahvaltı hazırladı beraber yediler eşim işe gitti bütün ev dandini bende yatiyom öyle
(11,265 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım
0 oy
(966 puan) tarafından

Dun aksam koye geldik bizd3 canm 

image

(7,947 puan) tarafından
Kiz demligin yanında çocuğu gezdirmeyin
(11,265 puan) tarafından
Maşallah afiyetler olsun canim
(966 puan) tarafından
Kuzum kaynanam yaninda hemen de resimde cikmadi sadece
(966 puan) tarafından
Tesekkur ederim canm
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Kahvaltı sonrası uzayan çay keyfisi yapıyorum 
(11,265 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi arttırsın ♡
0 oy
(174 puan) tarafından
Bende test yaptım galiba yalancı pozitif bilmiyorum koyulasmiyor en son oturdum kahvaltı yaptım şimdi eşim kalktı ona hazirliyorum evi supurcem
(174 puan) tarafından
Yani günlerdir böyle çıkıyor anlamadım gitti hiç koyulasmadi test markası da degistim
(11,265 puan) tarafından
Kan testi vermedin mi canım
(174 puan) tarafından
Yok daha vermedim
(11,265 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım silik de olsa çıktıysa vardır gebelik
(174 puan) tarafından
Bilmiyorum canım sondan ikinci postuma bakar mısın sence var mi
0 oy
(7,014 puan) tarafından

Vur kafayı yat kız ya da banagel yıktım her yeri baş edemiyom :'(

(11,265 puan) tarafından
Niye yıktın kız gelen ayıp ediyon
Yatamiyom ben ya her yerim ağrıyor  yatınca  :)
(7,014 puan) tarafından
Kız bacım sorma sözde temizlik yapcam çocuk doğdu doğalı doğru dürüst temizlik yapmadım şöyle dip köşe en son 6 ay önce cam silmisim düşün durmuyo napiyim günlük işleri bile gece hallediyorum bi de eşimin vardiyası var tabi dedim artık 9 aylık oldu artık bi yerden başlayın yavaş yavaş yapıyım çok döküp dağıtmadan hergun bi oda yapayım en son bütün odaları bi süpürür mopla silerim temiz kalır dedim anam demez olaydım oturma odası bittik salon bitti çocuk odası bitti yatak odasına geçtim gardrop düzeltilecek cam silincek nevresimler değişecek süpürüp silincek perdesi yikancak şuan buraya girdim gardrobu yarısı bitti eşim aradı amcamlar bize gelmek istiyolar mis dedi kaç kez dediler kabu edemedim mecbur etmem lazım gerçi bu hafta bi gün dediler ne zaman biterde o zaman çağırırım da mutfak dolaplarını silincek buzdolabim silincek içleri düzeltilecek banyo tuvalet halledilcek bi de ikram hazirancak hadi ikramı gelmeden önceki geceden yaparim da temizlik nasıl olcak nasıl yetişmek bilmiyorum eşim yumuşatıcı kokusunu hiç swvmiyo o gelmeden bitiri havalandırmam lazım en azından yatak odasını halletmeliyim cam silim bitmiş sirke de yok evde neyle silcemi şaşırdım çocukla gidip gelmek en az 1 saat valla camsil şişesine yumuşatıcı su karistircam silcem inşallah iyi olur
(11,265 puan) tarafından
Ah canım ah bebekle iş yapması çok zor vella benim bebe de 8.5 aylık dediğin gibi bende sadece sil süpür yapıyorum yani hiç kış temizliği de yapmadım Allah kolaylık versin sana yazın tasincaz diye de canım istemiyor benim açıkçası bi yerden temizler bi yerden bosaltirim diyorum
(7,014 puan) tarafından
Haklısın bacım aman boşver yap yap noluyo ev işi nankör kız ne dicem sana senin tarif tuttu yoğurtlar taş gibi bi de aşırı güzel oldular :)
(11,265 puan) tarafından
Ellerine sağlık afiyetle yiyin  :)
Bitmiyor bacım bitmiyor ben enerjimi yaza saklıyorum tasinacagimiz ev temizlenecek eşyalar toplanacak ohooo o yüzden saldım valla şu aralar gelenim gidenim de olmuyor  :)
(7,014 puan) tarafından
Hahaha bende temizlik yapamıyorum diye kaç kişiyi kabul etmedim yazın eşimin bütün ailesi üstümden geçti 2 teyzesi dayısı ananesi hespi eşi ve çocuklarıyla tek tek geldiler çocuk küçük zaten mevlüt okuttum tek tek uğraşmayın diye hala gelmeyenler arayıp kaynanama çocuk görmeye gitcez diyorlarmış bende ben mevlüt okutmadim mi anne niye kimse gelmedi gelselerdi ben nasıl baş etcem onlarlar çocuk bi taraftan dedim ben cagirmadim ki onları diyo bu benim sorunum değil anne o zaman sana gelsinler kendin agirla dedim şimdi de kuzenim evleniyo başka şehirlerden akrabalar gelecek bize de gelemek isterlerse diye temizliğe giriştim bi yandan daesime yerini yapıyorum çocuk büyüdü artık düzenim oturdu bundan sonra gelene gelme demem falan diyodum fırsat kollamislar heralde amcasiyla yengesi dün kaynanamdalarmis bize geleceklerini söylemişler bende olur olur tamam dedim bizimkiler gelirse laf etmesin :D
(11,265 puan) tarafından
Gelelim de yardım edelim.demezler de o gelecek bu gelecek derler benim eşimin tarafından 1 elin parmağını geçmez gelenler kendi tarafımdan geldiler hep sagolsun annem geldi temizledi yardım etti el bile geldi doğuya da eşimin taraftan kimse gelmedi
(7,014 puan) tarafından
Kız bırak bacım benim kaynana dünden hevesli gelir yapar sonra da lafını yapar doğumda benim burnumdan getirdi dengesiz
(11,265 puan) tarafından
Ay aman kalsınlar zaten bana yaptım ettim diyemez asla 4 ay afedersin Wc ye gidemedim de bi taş yemek yapıp yollamadı
(7,014 puan) tarafından
Daha iyi boşver ya yapsaydı sana ben baktım diye laf yapsaydı annen niye gelmiyo hiç yardım etmiyo deseydi ya da gelin sözde sana yardım etcem diye heryerini kurcalasaydi ben doğum yaptım tam bahardı karincazamni bizim binada da o sürün var evi karınca bastı eşim dedi 1 hafta gidelim evi ilaclatiyim dedi tamam dedim 1 hafta sonra beni annemlerde alacak çocuğu kaynanama birakcaz ben evi bi havalandirip silip supurcem hiç bişey yok ki normal sinek ilacı var ya onunla eşim kendisi ilacladi zaten koku bile yokmuş kayinbabam diyo çocuğu zehirlemeyin sen git temizle diyo kaynanama eşim beni ariyo biz gitcez temizlicez annemle yok yapmayın ben mahcup olurum soye böyle ne dediysem ikna edemedim eşim en son annemin yapamsini istemiyosa şöyle dedi kaynanamı istememiş olcam nasıl deyim öyle tamam yapsın dedim abooo eve bi geldim hiç bi düzenim kalmamış ya halilari çıkarmış aklı ve sıra havalandiemis cam silmiş o da sadece salonun cami çünkü dışardan sadece orası gorunuyo diğer camlar arka tarafa dusuyo silse de kimse görmeyecek komşulara gösteriş yapiyo akla bak yatak odama girmiş halılarını silmiş halıların yerinden çöp kovasına kadar herşeyin yerini değiştirmiş kendi evi gibi bi müsade etsem benim evide sahiplenerek tamam oğlunun evi rahat etsin ama benim düzenini bozup kendi evi gibi kendi kafasına göre yapması normal mi
(11,265 puan) tarafından
Allah sana sabır versin kuzum aynen ben hiç sevmem düzenimin bozulmasını ki kimseye de yaptırmam yaptırmadim da annem ise gitti işten çıktı geldi benim işimi yemeğimi yaptı 1 geldi 2 geldi dedim anneme gelme yapma neden sen yapıyorsun burası benim evimse onun da evi ya evde duracak beraber yapicaz ya da o da aç kalacak öyle öyle biraktirdim annemi de kaynanam hayvanlara bahane bulurdu gelemiyorum diye e benim annem de çalışıyor mübarek çocuğu babamın evinden mi getirdim gece 11 de yemek yediğimizi bilirim ben aksama kadar bisi yemeyip kaynana olacak da ye kızım sütun olmaz madem çok biliyordun yollasaydin yemek oğlunu her gün görüyorsun ondan sonra soğudum zaten ben kaynanadan hiç bisi beklemedim ama 1 tas yemek yapıp yollamasını bekledim annem simdi sunu alırız bunu alırız tasinacagim eve tanin da yaparız hayir dedim hiç bisi alma da yapma da kaynanamlar yapmıyorsa sende yapmayacaksın benim annemler saf mı niye bi tek onlar yapacak
(11,265 puan) tarafından
İkimiz de dolmusuz kız aynı memlekette olsak iyiymiş senle kafalar bir bizim  :)
(7,014 puan) tarafından
Valla kız nerdesin sen bacım gerçi benim koca burayı kullandığımı bilmiyo sosyal medya yok eş dost akraba konu komşu hiç kimse yok seni nerden buldugumu nasıl aciklicam ah el kapısı ah
(11,265 puan) tarafından
Burdurdayim canım ben Allah yardimcin olsun bacım gerçekten el kapısı başka oluyor rabbim eslerimize merhamet versin
(7,014 puan) tarafından
Senide rabbim yardimcin olsun bacım amin amin inşallah imtihan dünyası işte
0 oy
(2,270 puan) tarafından
Keşke bende uyusam :(( kızım sagolsun  izin vermiyor 
(11,265 puan) tarafından
Uyumuyor mu gün içinde yat kuzum sende
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Oh dinlen :⁠-⁠D:⁠-⁠Dben de mutfak ve evi toplayacağım çocukları yikayacagim şunları halledersem insallah
(11,265 puan) tarafından
Kolay gelsin canım :)
0 oy
tarafından
İşlerim bitti niyetliyim oturuyorum bende canim birazdan dışarı çıkacaz hava çok güzel 
(11,265 puan) tarafından
Maşallah canım Allah kabul etsin
tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
düzenlendi
Dugundeyim oğlanı 
tarafından
Attimmm
(11,265 puan) tarafından
At bakam
(11,265 puan) tarafından
Maşallah gelin sen misin yoksam  :)
(15,823 puan) tarafından
Cookk güzel olmuşsun ☺️❤️ Masallahh
tarafından
Yaa çok yakışmış canım çok güzel olmuşsun hayırlı olsun Rabbım bir ömür mutlu mesut etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 559 göst.
0 oy
13 cevap 236 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 484 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,265 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 257 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu