0 oy
461 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Beta HCG sonucum negatif çıktı

Gebelik yok yok Yok

Artık ne kan vericem ne test yapıcam 

16 Cevaplar

+5 oy
(6,209 puan) tarafından
İyi çok şükür.....
(7,121 puan) tarafından
Gdgdgdggd amerikaliiiiiii
(6,209 puan) tarafından
Ay valla nazlı için hayırlısı bu ama farkında değil gülüm
(1,118 puan) tarafından
Baya kafaya takmis
(6,209 puan) tarafından
Hende baya yani çocuğu var daha çok küçük ve sırf inat için ev ayırır umudu ile yapması çok saçma yaa
tarafından
yuhh bu sebepten mı yapıyor ev ayıracak olan bırıncı cocukta da ayırırdı ne saçma ***** dusunce bu boyle
(7,121 puan) tarafından
Anlatamazsinjz boşuna yazmayın anlamazlar
(6,209 puan) tarafından
Evet balim çocuğu daha küçük ve üst katta bunun evi sürekli aşağı iniyormus kaynanaya
Inmese kocası çocuk gibi küsüyor konuşmuyor Buda ikinci bebeyi yapıp ayırır belki mantığında
Halbuki adam diyecek hamilesin işte bu halde ev taşınmaz işte bebek daha küçük vs vs daha da çakılıp kalacak oraya
tarafından
Ya cıdden boyle seyler ıcın cocuk yapmak ne demek ya hoc bakabilir miyim yetebilir mıyım gelecek hazırlayan bılır mıyım yok maşallah valla
(1,118 puan) tarafından
Tasinmak icin degil.   Bebek olursa kucuk bebe var diyip assagaya inmicekmis
(2,165 puan) tarafından
Nasıl yani o zmn her sene çocuk yapması gerek aşağı inmemesi için ahshska
(7,121 puan) tarafından
Puhaaaa yapsın kız yapsın :):)
-Reklam-
+3 oy
(13,824 puan) tarafından
Burda yazılanları kötü anliyorsun ama bak herkes dışardan bir göz olarak senin goremedigin şeyleri görüp söylüyor nazlicim.yani senin iyiliğin için söylenenler yanlış anlama bebiş konusunu da bir kenara bırak düşünsene bu kadar ısrar ediyorsun ama var demekki Rabbimin bir bildigi bazen Hayri sonradan anlarız demekki senin için hayırlı olan bu şuan için en azından hakkında hayırlısı olsun her zaman 
(6,209 puan) tarafından
Bu yorumun üstüne  bir kaç gün sonra sizce hamile miyim diye post açar kuzum bosver anlamıyor
(13,824 puan) tarafından
Keşke anlasa yapacak bir şey yok
+1 oy
tarafından
Belki de buda sana bir işarettir nazlı.sirf evden ayrılmak için ikinci çocuğun hakkına girme diye
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Yorumsuz.. Allah gönlüne göre versin 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Adetin gecikti mi.  Hakkinda hayirlisi 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Bu kadar üstüne düşersen olmaz zaten olmasında yanlış zamanlama olur..
0 oy
tarafından
Kız sen iyi değilsin ha bak ciddi ciddi söylüyorum sen iyi değilsin
tarafından
Bilmem
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Kaç senelik evlisiniz canm
tarafından
5 sene
(1,118 puan) tarafından
16 yasinda mi evlendin
0 oy
(8,873 puan) tarafından
Nihayet nazlicim bazen olmayınca zorlamamak gerek belki işarettir bu 
0 oy
(645 puan) tarafından
Belki böylesi daha iyidir senin için Bebek zamanını kendi seçer hiç beklemediğin anda olur bekleme canım biraz zamana bırak bakalm
0 oy
(915 puan) tarafından
Bak işte bende boyleydim 9 ay boyunca ayda 4 kere test yapiyodum agliyodum dedim benim kesin çocuğum olmicak ve bıraktım dusunmeyi  Allah olacağına vardirir dedim ve stres yapmadım şimdi 2. Bebemi bekliyorum bu kadar düşünmek stres yapmak  herşeyi engelliyor 
(6,209 puan) tarafından
Kız bir cocugu var ve daha küçük kocası 2. Çocuk olursa belki evi ayırır diye 2. Çocuğu istiyor halbuki bilmiyor daha kötü olacak kocası anca kandırıyor bunu
(29 puan) tarafından
Anaaa kesin kandırıyor kocasi diyecek 2 çocuk bakamiyorsun kal burada fln fistan ve bunun hamileliği var doğumu var yani taşınmak hayal olur
(915 puan) tarafından
Hey Allahım  Allah akıl fikir Ihsan eylesin ne diyim
0 oy
(499 puan) tarafından
Bu şekilde hamile kalamazsın canım. Arkadaşımimda 2 yıl çocuğu olmadi dr gitti kac kez hicbir sorun yok sadece cok stres yapıp üstüne düştüğünde olmuyor demis doktor. Tatile git bir rahatla artik düşünme çocuk yapmayı diyor 2 ay sonra çocuğu oluyor. Bukadar takıntı yapilmaz canım cok yanlış hareket ediyorsun. 
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Hayırlısı böyle demekki.....

Ertele bence biraz daha......
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sen hani gidiyordun kız bide sal artık sanki çocuğun yokmuş gibi bu yaşta bu istek
0 oy
(10,478 puan) tarafından
Belki senin için bu hayırlıdır uğraşma artık kız eşinle bı duzel önce Allah aşkına 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Kaç yaşındasın bilmiyorum ama.yanlis Bi düşünceye kapilmissin yapılan yorumları okudum herkes yanlış Bi doğru sensin sanırım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 623 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kdnkz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kdnkz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,029 göst.