0 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde (369 puan) tarafından
Kizlar lohusa dönemi olsun dogumhane olsun kayinpederinizjn bulunması sizi rahatsız eder mj

50 Cevaplar

0 oy
(1,386 puan) tarafından
Eder evet bi zahmet ordan da eksik olsun 
-Reklam-
0 oy
(3,154 puan) tarafından
Bence orda işi yok. Ben lohusaydim birkaç gün kaldilar yurtdışındalar sonra gittiler bana sorsan lohusanin evine de gidilmemeli ama bizim istisna 
0 oy
(1,202 puan) tarafından

Oha yani host ne işi var doğum hanede doğuma girsin dogurttursun bide tövbest yaa :D

0 oy
(229 puan) tarafından
Valla ben düşük yapıyordum kapının önünde bekledi hatta düştüm bayıldım üstüm falsn hep açılmış başımdaydı çok utandım çok gereksiz bence bulunmamalı 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Yok artık onun ne işi var orda  eve ziyarete gelsin 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Dogumhanenin önünde beklese demek istedin herhalde çünkü dogumhaneye giremez zaten.. Valla ben annem ve eşim dışında hickimsenin gelmesini istemem ziyaretime bile.. Rahat etmek isterim sağım solum açık olabilir, üzerimde leke olabilir... Kendi babamdan bile çekinirim.. Ama maalesef istediğimiz gibi olmuyor hastaneye de eve de akrabalar illa çıkıp geliyor.. Bana kalsa eve çıktıktan sonra ilk 40 gün anne ve bebek rahatsiz edilmemeli bile ama işte.... 
0 oy
(66 puan) tarafından

Arkadas taşı atıp kaybolmuş ortadan muge anli konusu gibi başlık valla altindan cikacak polemiklere yüreğim el vermedi :D

0 oy
(48,974 puan) tarafından
eder rahat olamam
0 oy
tarafından
Hayır doğum yaptığım zaman rahmetli kayinpederim geldi doğuma girdiğim da bekledi ameliyatan çıktıktan sonra geldi yanima oğlumu sevdi gördü beni giti çok sevinmiştim 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
İlk başta doğumhanenin önünde beklemiş sonra Çekinmiş aşağı inmiş ben eve geldikten yanlış hatırlamıyorsam iki üç gün sonra beni ve bebeği görmeye geldi 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
İlk başta doğumhanenin önünde beklemiş sonra Çekinmiş aşağı inmiş ben eve geldikten yanlış hatırlamıyorsam iki üç gün sonra beni ve bebeği görmeye geldii 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Hiç etmez nie etsinki:))gelmistide
0 oy
(671 puan) tarafından
Doğum sırasında istemezdim ama sonra gelebilir
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Benimki sabahtan gelmişti doğum gece oldu hala oradaydı görüp eve gittiler babamla sabahta 10da da görüş vardı gelmişlerdi 
0 oy
(2,361 puan) tarafından
Ne alaka ki anlamadım.
0 oy
tarafından
Doğumhane ye kocanı zor alıyorlar kuzum ☺ 
0 oy
(13,855 puan) tarafından
Doğum yaptığımda kapıda idiler doğumdan sonra taburcu olduğumda da bizi görmeye geldiler hastaneye. Torununu ve beni görmeye geldi bende hiç utanmadım çünkü utanılacak bir şey yapmadım benle ve çocuğumla ilgilenmesi sağlığımızı önemsemesi hoşuma gitti dogumhane dediğin yere almazlar zaten de alsalar da beraber mi doğuracağız derdim 
0 oy
(559 puan) tarafından
Dogumhanenin önünü falan kastettim sanırım.Onunde durabilir tabi .odayada gelmişti kapinpederim ama hemen cikti,torununada hatta kapı önünde sevdi gitti biraz.Ben rahatsız olmayayim diye
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Adam ilk torununu anca evde görebildi ne dohumhanesi ay ☺️☺️
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Biseyi merak ettim dogumhanede kayinpederinin ne işi var dogumu o mu yaptiracakmis... ben suda doğum istiyorum hazırlıgim o yönde tabi nasip kısmet ne olur son anda onu bilemem suda dogumu merak eden 2 gorumcem doğum haneye gelip dogumu izlemek istediklerini söylediklerinde kayinvalidem bile ters tepki verdi kizlarina kaldı ki kayinpeder dogumhaneye gelecek 

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 1,081 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gulsah6640 (1,762 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 514 göst.
0 oy
12 cevap 684 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 439 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (638 puan) tarafından soruldu