0 oy
1,091 göst.
Aile kategorisinde (279 puan) tarafından
Kızlar bugün kayınvalidemlere yemeğe gittik 5yasinda kaynım var benim evladım da 1 yaşında. Çok seviyorlar birbirlerini oyunlar oynuyorlar fln tam kalacağımız sıra kayinbabam kucağımıza almıyoruz sevmiyoruz bizimki kıskanmasın diye dedi ben de baba kiskanmiyor ki çok seviyor dedim içten içe kıskanır olmaz dedi siz bilirsiniz dedim ama zoruma gitti bu da torun yani. Evladım İlk doğduğu sıralar da küçücük çocuğa dönüp sevebilir miyiz diye soruyolardı biri kucağına almaya kalksa bırak kıskanır diyorlardı baya sevmediler biliyomusunuz ama açık açık soylenince daha bir zoruma gitti siz ne düşünürdünüz?

29 Cevaplar

0 oy
(7,743 puan) tarafından
Ayy böyle evli çocuğu olupta bide böyle küçük çocuk oluyor ya ben bunu hiç anlayamıyorum utanır insan bi yaştan sonra yeniden gebe kalmaya (geç evlenip ilk çocuğunu doğuranlâr konu dışı tabi).
(279 puan) tarafından
Yanlışlıkla olmuş düğüne getirmeyeceklerdi utandiklari için küserim olur mu öyle abisinin düğününde bir fotoğrafı olmayacak diye diye zorla getirdim ama şimdi kıskanır diye torun sevmiyorlar
(49,783 puan) tarafından
küçük halam dogdugunda babannem 40 yasindaymis çok utanmış karni gozukmesin diye babam ,17 buyuk halam ,22 yasindaymis ☺️ en kucuk teyzemde yigenlerinden kucuk eskiden daha cok oluyormus
(279 puan) tarafından
Evet eskiden gelin kaynana birlikte doğuma çok gidermiş de şimdi garip oluyo :)
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay o 5 yaşındaki çocukta kendimi gördum kader ortağım benim ☺️☺️☺️☺️ bende 7 yaşında hala oldum ben çok severdim yigenimi annem yada babam alınca vs hasta olurdum bi de manyak gibi şimdi evin en ufağı oydu bütün saltanat hop bitiyo bi yandan torunları sevmek için canları gidiyo 
(279 puan) tarafından
Keşke canları gitse de sevmeseler onun ayrımını yapabilirim zaten hiç bizimkinin muhabbeti yok sadece kendi çocuklarını konuşurlar
0 oy
tarafından
Çocuğu hem fazla simartirlar hemde çocuk ne derse o gibi davranıyorlR 
(279 puan) tarafından
Çocukta hayır diye bişey yok o gün kayınvalidem çocuğuna hayırı öğret artık dedi anne 5 yaşındaki öğrendi mi ki 1 yaşındaki öğrensin dedim çok garipler ya:))
0 oy
(2,220 puan) tarafından
Ya salla gitsin sevseler ne olur sevmeseler sen seviyosun ya o yeter. Keşke benimkilerde sevmese çok simartiyolar
(279 puan) tarafından
Arası yok galiba canım benim sevgim fazla fazla yeter ama yine de insanın zoruna gidiyor
(2,220 puan) tarafından
Tabiki canım insan üzülür ama ben senin için dedim salla gitsin ya kaynanada genç heralde 5 yaşında çocuğu olduğuna göre maşallah :))
(279 puan) tarafından
50 yaşında maşallah 5 tane daha doğurur :))
0 oy
tarafından
Ay keşke bizimki de sevmese çocuğumu valla ayar oluyorum kucağından indirmiyorlar çocuğumu alamıyorum ellerinden 

Ben de gram umursamazdim valla kendileri bilir 
(279 puan) tarafından
Bence arası olmalı kocaman insanlar nasıl davranması gerektiğini bilmeli ya
0 oy
tarafından
Umrumda olmaz asla ☺
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kusecek bişey yok canım abimin çocuğu 20 aylık annemler bakıyor bir haftadır ordayım resmen yemedi içmedi annemler kardeşim benjm bebeğimi sevdikçe üzüldü gözleri doldu hırçınlasti bizde daha dikkatli olduk ben dahil herkes çok dikkat etti kucağımıza alınca bakıyor masumlasiyor kafasını yere vuruyor değişik değişik şeyler yaptı yani bu çok normal içten içe kıskanır ne kadar severse sevsin bir anda dikkat başka birine yogunlasinca sevilmediginj düşünüyorlar çocuklar.. 
(279 puan) tarafından
Hiç kiskanmiyor canım eve geleceğiz diye üzülür hatta
0 oy
tarafından
Seninki en azından çocuğu için söylüyor bunu benim Kaynanamlar sırf eltimin kızları biri 8 diğeri 11 yaşında kıskanmasın diye gizli gizli görmeye geliyorlar kimse bilmesin diyorlar eltim kaynım da dahil düşün yani 
(279 puan) tarafından
Ne kadar saçma düşünceler ya sinir oldum
0 oy
(1,289 puan) tarafından
Benm kızım 10 aylık gorumcemin kzi 8 yaşında. İlk doğduğunda aşırı kıskanıyordu kötü kötü şeyler bebegi öldür dio flsn derdi. Kayın babam baya almazdı benim kızı kucağına . Şimdi de var mesela kıskançlığı ama ilk baştaki kadar değil. Özellikle Kayın babam kucağına alınca hemen yanında bitiyor. Onuda seviyor senide flan diyolar. Gorumcemin kızı da çok seviyor ama hala bi kıskançlığı var. 
(279 puan) tarafından
Bunda yok işte kıskançlık fln o benim arkadaşım der eve geleceğimiz zaman gitmeyin der kiskansa dikkat edersin zaten

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 261 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 791 göst.
0 oy
11 cevap 455 göst.
0 oy
6 cevap 186 göst.
23 Haziran 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,195 puan) tarafından soruldu

396,472 soru

11,859,581 cevap

35,956 kullanıcı

...