0 oy
609 göst.
Diğer kategorisinde (234 puan) tarafından

Yalniz kalmaya ihtiyaciniz var hangi yolda yururdunuz size en yakin gelen bir tane sadece 

image

42 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hiçbirinde yürümem korkarım ben ☺ 
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa GULDUM BAK
tarafından
☺ hep gül inşallah  ❤
-Reklam-
+1 oy
(2,322 puan) tarafından
3.. olsun gece gece kisiligimi  öğreniyorum jsjsjsjsj
(234 puan) tarafından
Birçok zorluğu göğüslemişsin üzerinde fazla sorumluluk var bu da seni oldukça yormuş. Hayatında seni anlayabilen birine ihtiyacın var bu yüzden duygularını artık saklama.
0 oy
tarafından
2222222222222
(7,335 puan) tarafından
Kiz orda ne isin var delü
(234 puan) tarafından
Oldukça yorgunsun çünkü ne yapacağına karar veremiyorsun bu da tek bir yolda ilerlemene engel oluyor. Risk alma zamanı geldi bile.
tarafından
Gördün mü mervosss yollar bile yorgunlugumu hissediyor
(7,335 puan) tarafından
He kiz seninkide sana gòre cikti
0 oy
(127 puan) tarafından
3 . Yolda en azindan daha aydınlık 
(234 puan) tarafından
Birçok zorluğu göğüslemişsin üzerinde fazla sorumluluk var bu da seni oldukça yormuş. Hayatında seni anlayabilen birine ihtiyacın var bu yüzden duygularını artık saklama.
0 oy
(7,335 puan) tarafından
Kesinlikle 3 
(234 puan) tarafından
tarafından
Yaaa mervosss
(7,335 puan) tarafından
Tövbee icimi gördü karı la
tarafından
Bu kız korkunç bacı kaç kaç
(234 puan) tarafından
Ya ajajajja Allaj sizi
0 oy
tarafından
1 diyorum canım 
(234 puan) tarafından
Hayal kırıklarını bir kenara bırakıp yeni bir sayfa açmalısın. Hep başkalarını dinlemişsin artık kalbinin sesini dinleme zamanı.
0 oy
(1,388 puan) tarafından
1de yururduum
(234 puan) tarafından
Hayal kırıklarını bir kenara bırakıp yeni bir sayfa açmalısın. Hep başkalarını dinlemişsin artık kalbinin sesini dinleme zamanı.
0 oy
(4,988 puan) tarafından
2. Ci çok ürkütücü 

Ben 3 diyorum 
(234 puan) tarafından
(4,988 puan) tarafından
Ne doğru dedin bee
0 oy
(1,189 puan) tarafından
4 diyorum ben
(234 puan) tarafından
Yalnız kalabilmek için can atıyorsun çünkü herkes bir şeyler söylüyor ve senin adına karae verilmesinden nefret ediyorsun. Sanırım artık konuşma zamanı geldi içinde tutma ve kendine inan.
0 oy
(15,843 puan) tarafından
3 dıyorum?MMM☺️☺️☺️☺️
(234 puan) tarafından
(15,843 puan) tarafından
Yok bu olmadııı☺️☺️☺️☺️
0 oy
(155 puan) tarafından

kesinlikle 3 :):):):)

(234 puan) tarafından
0 oy
(120,002 puan) tarafından
4             
(234 puan) tarafından
Yalnız kalabilmek için can atıyorsun çünkü herkes bir şeyler söylüyor ve senin adına karae verilmesinden nefret ediyorsun. Sanırım artık konuşma zamanı geldi içinde tutma ve kendine inan.
0 oy
(2,700 puan) tarafından
1 yada 3 te sanirim yaa 
(234 puan) tarafından
Ama bitane
(2,700 puan) tarafından
3 diyorum:))
(234 puan) tarafından
(2,700 puan) tarafından
Beni bir anlarsam ben anlarım canim kendim artık kendimi seviyorum :D yorum doğru evet hemen hemen oyleyim
0 oy
(2,687 puan) tarafından
3 le 4 arasinda kaldim :)
(234 puan) tarafından
Butane soyle kiz
(2,687 puan) tarafından
4 olsun hadi
0 oy
(7,813 puan) tarafından
3 te.                 
(234 puan) tarafından
0 oy
(3,485 puan) tarafından
333333333333 
(234 puan) tarafından
(3,485 puan) tarafından
Ama anlayan nerdee..
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kesinlikle hepsi :) hepsi yakın amaa birinci ve 3. Yollar da yürümek koşmak uçmak isterdim 
(234 puan) tarafından
(7,121 puan) tarafından
Yaaaaa yazık bana kendi kendime üzüntüye ördüm sarilasim geldi canım kendim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Aslinda hic bana gore bir yol degil ama direk 4 te olmak istedim suanki ruh halimle ilgili olabilir:)
(234 puan) tarafından
(1,944 puan) tarafından
Evet kendime inanmalıyım artik:) bu aralar bir iç savas vermekteyim tamamen kendimle ilgili
0 oy
(18,224 puan) tarafından
Üç numara süper tam benlikkk
(234 puan) tarafından
Birçok zorluğu göğüslemişsin üzerinde fazla sorumluluk var bu da seni oldukça yormuş. Hayatında seni anlayabilen birine ihtiyacın var bu yüzden duygularını artık saklama
0 oy
(13 puan) tarafından
Deniz aşığı olarak 3 diyorum 
(234 puan) tarafından
Birçok zorluğu göğüslemişsin üzerinde fazla sorumluluk var bu da seni oldukça yormuş. Hayatında seni anlayabilen birine ihtiyacın var bu yüzden duygularını artık saklama

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 100 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gunes ozLem (406 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 977 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gunes ozLem (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde fatmahilall12 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.