+18 oy
9,801 göst.
Diğer kategorisinde (133,635 puan) tarafından

Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Allah yardımcıları olsun.

Bilgilendirme postumuzu kullanarak kullanıcılarımıza buradan ulaşmaya çalışalım. Eğer acil durumlar olursa ilgili birimlere bildirelim. Diğer postları kapatıp burada paylaşacağız.

LÜTFEN acil olanları postun altında paylaşalım!!!

70 Cevaplar

0 oy
(1,987 puan) tarafından
Adana da olanlar adana tekrar sallandi mi bu gece
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından

image

s.urfa Siverek'te ücretsiz ekemk dagityoruz ihtiyacı olan varsa yardımcı oluyoruz ve bağış yapmak isteyen un alıp götürebilir bilginize kızlar 
0 oy
(99 puan) tarafından

image

akrabalara attın 
0 oy
(54 puan) tarafından

Lütfen paylaşın İhtiyacı olanlara ulaşsın

image

0 oy
tarafından

image

lutfen yayalım yardımcı olalım lütfen 
0 oy
(247 puan) tarafından
Ne yazsam ne soylesem bilemedim yureyim param parça ben azeriyim inanın kardeslerimiz için çok uzuluyoruz Allahım yar ve yardimciniz olsun Inşallah 
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Arkadaşlar 4 gündur bulunamadılar maraşta askerımız akrabam eşi cocugu kendısınive  enkaz altında malesef annesının cenazesıne ulaştık diğerlerini bulamıyoruz yardım cok kısıtlı ılk gün cok rahat bulunabılırdı ama son depremde yan apartmanda uzerıne çöktü ama hala ses var ne olur dua edın bılen gören duyan ulaşabılecek varsa yazsın bana lütfenn.fotografı paylaşabılırsınz

image

tarafından
Canim suan show tvde ebrar sitesini gosteriyor isallah sag salim cikar yakinlariniz
(2,705 puan) tarafından
Teşekkürler canm cenazemiz geldi malesef
0 oy
(114 puan) tarafından
Dumlupınar mah. Prof muammer aksoy cad no:6 çetinler apartmanı İskenderun teyzem den hala haber yok AFAD gelmedi kendi imkanlarıyla kaziyorlar
0 oy
tarafından

Allah yardımcınız olsun 

image

0 oy
(164 puan) tarafından

Bende marasta yaşıyorum evimin karşısında boş arsada eltimlerle kendi imkanlarımız ile yaptığımız çadırda kalıyoruz bize çadır verilmedi her türlü yardımı alıyoruz çok şükür Allaha şükür canımız sağ Rabbim enkazda kalanlara yardım etsin çok kötü bi depremdi hala sallanti yaşıyoruz tekrar büyük deprem olacak deniliyor korkuyla bekliyoruz dualarınıza ihtiyacımız var Allah herkesten razı olsun, 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 177 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
8 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,375 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 133 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.