+1 oy
1,100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sakın burda olmaz vs diye düşünmeyin önleminizi alın gece çocuklarınızı yanlız bırakmayın beraber yatın her an herşey olabiliyor maalesef. Mümkünse yatak odasında yatmayın salonda yatın üzerinize Allah korusun dolap vs devrilebilir . Ben gece uyumiycsm çocukların başında bekliycem salonda yaticsz Allah korusun deprem olursa büyük masa var hemen altına gireriz diye düşündüm kapının önüne çanta koyucam mont ayakkabı yiyicek bez atkı bere çocuklar için . Kapının önüne ayakkabılarınızi koyun gerekirse terlik zorlanmadan giyebileceğiniz bir şey. Önlem almadan yatmayın umarım bir daha tekrarlanmaz . Sabahtan beri kendimde değilim gözüm sürekli avizede deprem olacak mı korkusu Allah bir daha yaşatmasın. Ölenleri Allah rahmet eylesin çok üzücü..

22 Cevaplar

0 oy
(7,705 puan) tarafından
Vala bizde öyle benim yatak odası en emniyetli yer çocuğun da yer yatağı var yanında yatcam bişey olursa bazanin kenarında çocuk olur hemen üstüne kapanirim çocuğa 3 kat kıyafet 3 atlet 3 kilotlu çorap koydum bez ıslak mendil kasikmamasi kaşık su koydum bi calpol koydum battaniye koydum kendimize battaniye koydum birer kat kıyafet koydum ağrı kesici gece lambası koydum 2 paket çikolata koydum şarjını koydum kapının önünde 2 çanta duruyo montlarimiz orda ayakkabılar kapı önünde çocuk hasta mecbur buz dolabina gitmem lazım antibiyotiği orda onu alcam 2 tane meyve püresi bi çorbası var kavanozda şurubu alırken onlari da alırım çıkarım yapacak bişey yok uyku girmiyo zaten gözüme Allah'ım sen yardım et eşim sabah 6 da ise gidecek bütün gün yalnızım annemle kardeşim gelcekmis annem geri gitmesi lazımmış ama kardeşim gitmeyecek sonraki gün eşim gececi nolur nolmaz çok korkuyorum burda bişey olmaz diyemiyorum ankradayiz gündüz sallanmis ben iş yapiyodum hissetmedim eşim oturuyodu o da hissetmemis çocuk yatak odasında tek başına uyuyodu kaynanam hissetmiş bizi aramış Allah'tan hemen kostüm çocuğun yanına uyuyodu uyanmış o hissetti heralde ya tekrar ederse dışarda kıyamet kopuyo sanki yağış yok yoğun bi kar yok ama aşırı rüzgar var ağaçlar devrilecek sanki sis mi ne bilemedim rüzgarla bişey ucuyo kıyamet kopuyo heralde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende d bakirdaym çanta hazırladım, oğlumun bezlerini aldım montu beresi.. Oğlumu gozumun önünden bir saniye ayirmiyorum korkuyorum 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 484 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 111 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 450 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
7 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,124 puan) tarafından soruldu

384,654 soru

11,506,634 cevap

35,160 kullanıcı

...