0 oy
1,066 göst.
Diğer kategorisinde (7,106 puan) tarafından

image

resmen insanların ölümü beklendi resmen . Bu saatten sonra gönderiyorlar onca insan öldükten sonra 

23 Cevaplar

0 oy
(3,135 puan) tarafından
Biliyorum kızacaksınız ama yollar heryer kötü büyük ihtimal hava durumuna göre davranılıyor yada yol güzargahı bulundu dua edelim sağ çıkanlar olsun sadece bir yer değil ki 10 şehir bir sürü ilçe rabbim yardımcıları olsun ya Allahım merhamet etsin
-Reklam-
0 oy
(77 puan) tarafından
Arkadaslar oyle dusunmeyin eşim kaynim hepsi gidecekti ama sehre giriste almiyolarmis sadece kucuk kaynim gidebildi oda kepce operatoru oldugu icin ehliyet olduğu icin kabul ettiler yollar cok kötüymüş heryer yarık 
0 oy
(57 puan) tarafından
Biran önce olsa herşey istiyorsunuz anlıyorum ama tarz paylaşımları doğru bulmuyorum ben öyle bir afet ki dünyada eşi benzeri yok neredeyse eğer plansız hareket edersen yardım yerine zarar verirsin heleki askeri polisi biryerden biryere gönderirken cok6dikkat etmek gerekiyor afeti fırsat bilip  karakola saldırıldı hepimiz istiyoruz ki heryer en erken zamanda ulasilsin.Bu durumu yönetebilmek çokta kolay değil  

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 244 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zeynopy (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 297 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Kartalice (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 376 göst.
23 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤Ceyhune Coşkun❤ (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.

396,482 soru

11,859,775 cevap

35,957 kullanıcı

...