0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kizlar kendi kafama göre arkadaş bulamiyorum kimi çok pis kimi çok serbest kimi sorumsuz bende mi sorun var bilmiyorum ama asla pis evi dağınık bı insan olabilirim 2 çocuğum biri var 4 biri 1 buçuk yaşında evim gayet derli toplu temiz sadece oyuncak deginikligi oluyor sabah 9 buçuk kalkıp öğlene kadar evimi toplayıp yemeğimi pişiren bı insanım ogl den sonra çocuklarımı uyutup rahat oturuyorum asla çocuklarımi aç koymam önce hep çocuklarım evimin düzeni gelir ve asla  kafama göre arkadaş edinemiyorum evlerine gittiklerimin arkadaşlarım çok dağınık oluyor yada cocuklarini selbes oluyo yapamıyorum öyle olamıyorum hatta 2 çocukla yetisemeyip evimin pis olduğunu dusunuyosum ama onları görünce bence ben temizmisim asla canlarım öyle pis olmadı yada mutfağım öyle pis yada yerde ekmek kırıntısı olmadı bu yüzden asla kendi kafama göre arkadaş bulmaiyorum evini çok dağınık bırakıp sokağa g zmege giden arkadaşlarım var ve ben öyle olamıyorum olmadığım için de bir bir eksiliyolar 

22 Cevaplar

0 oy
(4,894 puan) tarafından
bulamazsin ki zaten emin ol o kisilerde seni begenmiyordur
-Reklam-
0 oy
(274 puan) tarafından
Bende olamıyorum aynı senin gibi benim içinde düşünecekler diye çünkü 2 çocukla gurbette evin içinde hep aynı şeyleri yapmaktan akşama kadar oturamasamda evim her dk tertemiz olamıyor bazen banyoyu yıkayamıyorum 1 buçuk yaşındaki kızım aşırı mızmız iş de yaptırmıyor doğrı düzgün demekki böyle düşünecekler benim hakkımda da demezler yani ben temizim ama bunun çocukları belki daha fena kadın yetişemiyor yapamıyor demezler aynj sizin gibi pis pasaklı diyecekler o yüzden bende gerçek bir arkadaş kurmak istsemdr gerek yokmuş anladım 
(22 puan) tarafından
Aslında sadece pislik yada temizlik değil misafirini onemsemek  karşılıklı bazı şeyleri onemsemek

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 75 göst.
23 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizem2121 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ozge_gezgc2 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sinem_ecenur (2 puan) tarafından soruldu

385,209 soru

11,519,832 cevap

35,180 kullanıcı

...