0 oy
734 göst.
Diğer kategorisinde (1,790 puan) tarafından
tarafından kapalı

1.gebeligime ilk ayda kaldim ama 2.gebelik olmuyor olmuyor artik gerçekten bıktım ümit etmektende uğrasmaktanda bıktım:'(

1 sene ugrastim olmadi dr gittim kist oldugunu öğrendim hemen o ay kistim eriyince kalmistim ne guzel. 7 haftalik dusuk yaptım simdi yaşasa 5 aylik hamile olacaktim ama gene elimde avucumda hicbirsey yok:'(

Hamile kimseyi görmek istemiyorum artik televizyonda bile gorsem aglayasim geliyor belki bana deli dersiniz:'(

Ee dedim hadi kurtajdan sonra hemen olur belki kıçı icinde kalir derler ya 4.aya girdim bugun gene adet oldum gene olmuyor bana mutluluk haram sanırım cok uzgunum...

Simdi bebegimin tekmelerini sayacakken gene nelerle ugrasiyorum ben cok yoruldum:'(...

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben doğuma 1 hafta kala kaybettiğim bebeğimi ama senin gibi isyan etmedim niye bu isyan varmış bir bebeğin hiç çocuğu olmayan bile bu kadar isyan etmiyor hayırlısı bu de duanı et bekle 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bu kadar isyanla zaten olmaz,önce bi şükret bi çocuğun daha var,bide en kötüsünü düşün hiç olmayanları düşün bu kadar isyankar olma,belki daha zamanı vardır veya belki nasibinde 1 tane evlat vardır bilemezsin,ama isyan etmeyin bırakırsan hersey daha güzel olabilir,kızma böyle yazdığım için ama yazdığına bi dönüp bakarsan her cümlesi isyan.
0 oy
(537 puan) tarafından
Benimde ilk bebeğimi kaybettikten sonra kürtaj yaptılar. 5 ay sonra hamile kaldım . O zamana kadar ovulasyon testi kullanmamiştim . Ama son ay ovulasyon testi ile yumurtlama takibi yaptım . Pozitif günü değerlendirdik . Bitter çikolata erkek spremlerini hareketlendirirmiş . Eşime bitter çikolata yedirmiştim. Yumurtlama zamanı yaklaştığında daha özenli beslenip sperm , yumurta kalitesine artırabilirsiniz. Abur cuburdan uzak durmalısınız . Aklıma bunlar geldi . Ve ilişkiye girmeden önce her zaman besmele çekin. 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Sultannnnn takma yavrum bu kadar ilk cocugum tedaviyle oldu 2 bucuk sene ugrastim simdi 6 aydir bende korunmuyorum ama olmadi 1 sene dolsun bende doktora gidecem nasip kismet ne zamansa o zaman sukur ki imren war hic yok deil ya
0 oy
tarafından
6 yıllık evliyim 2 aylık kızım var çok uğraştım doktor doktor gezdim olmadı ilaçlar kürler ki bize tüp bebek bile imkansız dediler biz artık tamam bizim çocuğumuz olmuyor hayatımızı yaşarız gezeriz tozarız eltimin kızlarına bakarız onların ihtiyaçlarını gideririz dedik ama sürekli dua etmeye devam ettik ve ramazan ayında hamile kalmışım Rabbim büyük zamanını bekle 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Çok şükür bir tane bebeğin var kucağına asla alamayan anneler var yapmayın isyan etmeyin nasibin belki tek bebektir

İlgili bir soru bulunamadı

384,565 soru

11,504,054 cevap

35,157 kullanıcı

...