0 oy
818 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Marangoza yaptırıyoruz kızlar montessori yatak komodin ve dolap malzemesi çok kaliteli ama eşim gitmiş bu rengi seçmiş ne bölmeleri istediğim gibi ne de rengi. Yatak ahşap renginde adam yapmış bitirmiş deli oldum sinirden 

image

24 Cevaplar

0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım bende Montessori yatak aldım hepsi ham ağaç renginde takım yaptım ama neden olmasın en kötü yatak ham renginde ise ona bu doğal rengine uygun vernik ve cila atılabilir o kadar para vermişsiniz
tarafından
Adam yeni bir renge boyanmaz demiş ama bilmiyorum eşim gitti yanına bakalım en kötü ihtimal yeni beyaz kapak yaptırır. Ben de ham ağaç rengi istemiştim ama yapılan bu
-Reklam-
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Bari beyaz olsaymış benim de hevesim vardı çocuk odası yapmaya ama bu eşler sağolsun hayqllerimizin içine ederler hatta ettirirler 
tarafından
O kadar hevesle bekledim ki çocukken benim odam olmadı sanki kızıma değil kendime istemişim gibi bir heves cıvıl cıvıl olsun istedim o yüzden canım çok sıkıldı.
(3,006 puan) tarafından
Değiştirme imkanı olmaz mı ki
tarafından
Beyaz yapacak konuştuk canım
(3,006 puan) tarafından
Çok şükür çok sevindim güle güle kullansın bebişin ☺☺
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Aman canım bunun için kendini üzüp evinde huzurunu kaçırmana gerek var mı dolap işte işini görüyorsa şükret ne olmuş rengi kötü degil dünya malı dünyanın sıkma canını 
tarafından
Ya güzel olabilecekken neden böyle olsun eşime kızıyorum ben yani para verip bişey alıyorsunuz ne içinize siniyor ne hoşunuza gidiyor. Eşim şimdi diyor yoğundum adama bıraktım. Olur mu ama böyle iş yapılır mı. Sadece bu konuda değil insan yaptığı her işi sağlam yapmalı. Baştan konuşmalı.
tarafından
Sen bilirsin canım o zaman telafi edilmesini söyle olmadı
0 oy
tarafından
Benimkide bu renk tonlarinda. Guzel kulp taktirirsan guzel olur
tarafından
Sadece dolapla bitmiyor yatak başka renk kalacak parça parça dizmiş gibi olacak. Bir de takıntılıyım uyum konusunda kıyafette de eşyada da. Uyumlu olmayacaksa hiç olmasın daha iyi.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 70 göst.
0 oy
26 cevap 798 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,502 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 221 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Feslegen (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 469 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,239 puan) tarafından soruldu