0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (128 puan) tarafından
Kızlar sizce hangisi daha güzel geçiyor kişinmi hamile olmak yazınmı ? Dezavantajları nelerdir :)

35 Cevaplar

0 oy
(738 puan) tarafından
Valla benimki ilkbahara geliyor doğum kış ayı daha iyi hamilelik için ama doğum baharda olursa hemen yaz gelecek o zamana kadar kuzumda büyür çıkar gezeriz oglusumla :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla orta aylar kış son aylar bahar güzelmiş. Yazın şu halde olsam ölürdüm herhalde terden. Tek güzel yanı bol elbiselerle çorapsız gezmem olurdu herhalde 
tarafından
Bir de günler kısa çabuk geçiyor, balkon yıkamak yok, her yer açık diye toz toprak yok, halılar yok diye sürekli ev silmek yok. Bir tek seve seve cacık yiyemiyorum :)
0 oy
tarafından

Kış  hamileliği daha güzel bence hamileyken zaten sıcaktan bunalıyor insan :)

0 oy
(343 puan) tarafından
Tabiki kışın güzel yaz hamileligi hiç çekilmiyor o sıcaklarda 
0 oy
(1,816 puan) tarafından

Valla ikisi deyil :Darayı bulmamız lazım yazın çok terliyoruz hemen yoruluyoruz  kışın çok üşüyüp grip oluyoruz 

0 oy
tarafından

En güzeli kişin hamile olmak yazın doguruyosun kişa kadar büyütüyosun bidaha ki yazada beraber geziyorsunuz <3 

0 oy
(124 puan) tarafından
Kış zor valla 25 gun kaldi doguma nasil isunacak hasta olacakmı soguk alacaklı grip olacakmı yakacak yetecekmi aklımda deli sorular 
0 oy
tarafından
Kiss daha güzeldi calla
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Ben temmuzda hamile kalmistim agustosta ogrendm zaten yaz bitti kış geldi sonra nisanda baharda doğurdum coook guzel gecti kışın en guzeli bunalmiyosun yanmiyosun 
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Kisin hamile olup yazin dogrumak en gzueliii :)))) 
0 oy
tarafından
Kesinlikle kışın hamile olmak çok güzel yazın birkaç ayıma denk geldi burnumdan geldi sıcaktan
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Tabiki kış hamileliği. Benim ağır olduğum dobemyaz sıcağına denk geldi nefes bile alamıyordum oturduğum yerde sırılsıklam terliyordum :ermm:

0 oy
(2,865 puan) tarafından
Kışın hamileydim yaza doğru doğurdum :D sonuç bütün yaz evde bebek büyüttüm yazdan bi halt anlamadım. Millet fıldır fıldır gezerken ben storylere bakarak tatil yaptım :D tabi bütün bunlara değer şaka bi yana da. Yani kışı ayrı güzel yazı ayrı güzel aslında. Her iki mevsimin avantajı da var ama dez avantajı da var. Bence mevsim değil de burç önemli 
0 oy
tarafından
Kîş hamileliği canim yazin sicaktan mahvoluyl insan yazin tek avantajı her tûrlü meyveden faydalanabiliyorsjn :)
0 oy
tarafından
Ben eylülde doğum yaptım yani yazın yaşadım hamileliğimi.ayaklarımı duvarlara yapıstırıp yatıyodum, atletsiz gezemeyen  ben asla giyemedim gece kalkıp balkona oturup ayaklarımı betona koyuyordum öyle bunalıyordum ki güneş leke yapacak diye cıkmadım fazla falan filan. Bence kıs hamileliği daha güzel olur:) yazın coookkkkk bunalıyorsun

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 334 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 229 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 148 göst.
0 oy
34 cevap 340 göst.

379,744 soru