0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (140 puan) tarafından
12 nisanda 2 yaşına giricek herşeye inat istediğini olmayınca kendimi yerlere atma sokağa çıkınca içeri girmemek için ağlama krizleri sinrlikik ağlama krizleri artık başım agrıyor geçcicimi ya bu süreç :) 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hahahahaa bende aynıyım vallahi benim de 15 Nisan 2 yaşına girecek isyannnnn :woot: sebepsiz yere ağlaması Allahim ben hiç ağlamasına alışık değilim bebekken ne kadar sessiz sakindi şimdi de tam tersi oldu ☺

tarafından
Aaa ne güzel canım çok sevindim burda bir arkadaş daha var 15 nisan bu uşaklar sayesinde canım ciğerim oldu ☺☺ ahhh sorma.senin de kız mi
(1,794 puan) tarafından
Evet canavar bir kız da bende var adı İpek;) yakın olsaydık tanistirirdik Dicle kuşla
tarafından
Aaa ismi de ne güzelmiş kuzumun Rabbım bağışlasın inşallah canim balımın ismini de biliyorsun ☺ keşke yakın olsaydık vallahi Dicle kuş çok seviyor çocukları ama kimse yok etrafımızda malesef siz nerde oturuyorsunuz
(1,794 puan) tarafından
Amin hepimizinkini canim ben Ankaradayım yolun düşerse beklerim :)
tarafından
Yaa canımsın çok teşekkür ederim bende Kastamonudayim senin de yolun düşerse beklerim ☺❤
-Reklam-
+1 oy
(119,434 puan) tarafından
sen gelde 3 yasi gor
(6,796 puan) tarafından
4 yaşını haziranda olacak benimkide aynı kanka.
kuzeyi idare ederimde şimoş feci
(6,796 puan) tarafından
Bak şu cimcimeye:)  kızlar da çok feci lafları oluyor , geçen komşunun kızı bana trip attı ahaha tribini yerim dedim o da banane yeme küsüm ben " dedi :)))))  dilleri fena.
ahahahah
0 oy
(10,054 puan) tarafından

31 aylik hala son gaz artarak devam ediyor :D

(140 puan) tarafından
Demeyin ay bşde kiradayız kimseyi rahatsız etmeyelim ağlama sesi gitmesin diye  neler neler ypıyorum sussun diye
(6,796 puan) tarafından
4 yılda aynılar:)
(10,054 puan) tarafından
Aman hic ugrasma bende kiraciyim yukari cikana kadar(5.kat). Herkes tek tek kapisini aciyor alistilar artik  :D gecen asada biraktim ciktim gelmicem dedi. Esim indi almaya. Biri acmis oyuncak araba vermis biri kurabiye vermis biri cikolata vermis :D kendini yirta yirta geldi
(140 puan) tarafından
Hahaha kahkaha attım :)
(6,796 puan) tarafından
Bu bebeler pek yaman :))))
0 oy
(7,974 puan) tarafından
Daha 19 aylık aynı boyle, geçen parka götürdüm zorla eve geldik kendini yerlere atiyo sokakda zorla zapettim gören sanir ben çocuk kaçırıyorum 
(140 puan) tarafından
Ay sormayın aynısı aynısı bgün markete gittik market arabasına koydum marketten çıkıcaz market arabasındsm inmeyip market arabasıyla eve gelcekmiş yeminle yolda rezil oldum
(7,974 puan) tarafından
Kiz valla oyleler geçen bende a101. Egittim bebek arabasız gittim pisman oldum iki biseyler alayim dedim kasaya geldim benimki beni bırakıp gidiyor marketin kapısı açıktı ordan yola cikmaya çalışıyor kasada insanlar var bide bakıyorlar bana hemen ödedim ciktim çok sinirlendim
(6,796 puan) tarafından
Ulen hepsimi aynı bu kuzuların tavırları:)))  4 yaşında oğlumda eve girmez.
(7,974 puan) tarafından
Valla  kendini yerlere atiyorr o derece bide zor tasiyorum ben bazenn hwhsheh sonra telefonda Kukuli acicam sana diyorum biraz susuyor kapıya geliyoruz yine ağlıyor hshd
(6,796 puan) tarafından
Benimkide baban evde sana etipuf almış deyip zorla katiyom içeriye:DDD neyseki kanıyor dediğime.
(7,974 puan) tarafından
Hahhaa Allah seni benimkide eti puf hiç sevmiyor hshd
(6,796 puan) tarafından
Benimki yazı dört gözle bekliyor favorisi dondurma  :))))
0 oy
(6,796 puan) tarafından

Ahanda benim oğlan :'(  sana kötü haberim var, 4 yaşında değişen bişey yok malesef aynı. 

0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benim kizimda öyle olmus gerçekten bazen çıldırdıyom ama dayanıyorum oyaliyorm hep malesef 
(140 puan) tarafından
Oyalansa kansa tamama artık kanmıyoda :)
(2,297 puan) tarafından
Aynen öyle  Allah tan yemek yiyor
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Çocukların hepsi oyle canim 4 yaş var bide iki yaş var parka götürdüm eve gitmek istince ikiside yerlere ayılar kalacak diye 
0 oy
(7,272 puan) tarafından
3 yaştan huniyle selamlıyorum seni az kaldı gidip hastaneye teslim olmama
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Sendromdn mı bilmiyorum benm kızmda çk inat istedği olmdı bağıryo elindekini atyo şok oluyorum 
0 oy
(618 puan) tarafından
Korkuyorum bunları gördükçe ya 
(140 puan) tarafından
Bisikleti içeri eve sokmak istemelermi pazar arabasına binmek istemesi neler neler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 585 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 272 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nehirhanim (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde Prens annesii23 (169 puan) tarafından soruldu

380,619 soru

11,396,282 cevap

34,914 kullanıcı

...