0 oy
593 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,987 puan) tarafından
Kızlar hiç olmadığınız biri gibi göründünüz mü? Mesela çok titiz arkadaşınıza gidip siz de çok titiz gibi göründünüz mü? Veya hiç kitap okumayan biri olarak çok okuyan arkadaşınızla konuşurken çok okumuş da konuşuyormuş gibi yaptınız mı hiç? İnşallah örneklerle anlatabilmişimdir :)

36 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından

Kendim olduğum için çok linç yemişliğim vardır burda :D umurunda da değil kendi bildiğim doğruya inanırım her zaman 

(1,987 puan) tarafından
Aslında yukarılarda da yazmıştım karakter olarak degil de anlık olarak demiştim
-Reklam-
0 oy
(7,044 puan) tarafından
Asla ama işyerinde bir iki kişi benim gibi olmaya çalışıyordu  açıkçası çok komik görünüyorlardı :)
(1,987 puan) tarafından
Hangi bakımdan mesela :)
(7,044 puan) tarafından
Giyim davranış konuşma vesaire gibi :)
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Mesela bana insanları küçümsüyorsun demişlerdi. Ne yaptım da, böyle düşünmesini sağladım diye kara kara düşünmüşdüm. Olmadığım biri gibi görünmüştüm. 

Konu kitap, film, misal bir ressamın hayatıysa kendi bildiklerimi söyler, ve senin bilgin o kadar derin ki , senin yanında kendimi bu konuda yetersiz hiss etdim demekden çekinmem.

Ha, bi de şu olay olmuştu. Hiç laf sokan , dedi kodu yapan biri değilim.ama bi kişi bana çok lafsokub, arkamdan çok dedi kodu yaptığı olmuştu. Bende eskiden sessiz kalıyordum.ama sırf öfkemden o kişiye ayna tutma amaçlı ona laf sokmuştum.kulağına gitsin diye dedi kodusunu yapmıştım. Yani olmadığım biri gibi davranmıştım.

Birde bazen eşimin hatrı için, eşim sevdiği akrabalarla tatlı dille konuşduğum olmuştur. 

Eşimin hatrı için kaynanamın bazı davranışlarına sessiz kaldığım. Başkaaı olsa normalde yutmazken, eşim için susmuştum. Eşim için olmadığım biri gibi davranmıştım yani. 
(1,987 puan) tarafından
Gerçekten bazen gerekiyor bence. Kötü bir özellik olarak da sormadım zaten bunu. Hani o an gerekiyorsa gereğini yapmak gibi.
(3,246 puan) tarafından
Mesela evde tartışma olur ,huzursuzluk olur. Aniden çat kapı misafir gelir. Ona yansıtmamak için herşey yolunda gibi davranırız ikimizde.
Kötü özellik değilde zaten. Hayat şartları gerektiriyor.
0 oy
(915 puan) tarafından

Asla kendimi yapmadığım biseyle ovmem öven arkadaşlarımda yok hepsi benim gibi çilekeş pasaklı :D

(1,987 puan) tarafından
Hahahahah ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol diyorsun :D
0 oy
(7,963 puan) tarafından

Kavga ettiğimde ben ben olmaktan çıkmıştı gözüm dönmüştü kavgadan sonra ne yaptığımı hatırlamıyorfum ne dediğimi :D 8 yılın birikimiydi

(7,963 puan) tarafından
İşte çileden çıkınca insan ne yaptığımı bilmiyo
(1,987 puan) tarafından
Ne burcusun :)
(7,963 puan) tarafından
Boğa kimlikte terazi
(7,963 puan) tarafından
Kimlik benden 2 sene büyük ondan emin değilim annemin okuma yazması yokmuş annem diyo 21 nisanda doğdun belkide yanlış hatırlıyor
(1,987 puan) tarafından
Ben de boğa yakın gördum demek :)
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Ayy kendini cok belli eder ya. Cok sakin ve uyumluyumdur. Evlenmeden once o yönümü gostermemeye çalıştım hep. Esim cok şaşırmışti evlendikten sonra. Evde boyle biri olacagini tahmin etmiyordum diye
(1,987 puan) tarafından
Bu yönünü ortaya çıkaranlara sormak lazim bence hesabını
(3,328 puan) tarafından
Suan konusmuyoruz kovulduk evlerinden. Sirf kocam beni savunuyor diye. O kadar diyeyim. Allah esimden razi olsun bazen o da cildirtiyor ama olur o kadar diyom
(1,987 puan) tarafından
Inan aile araya girmese eşle olan kavgalar bir şekilde hallediliyor şiddet,aldatma vs. onlardan bahsetmiyorum onlar oldukça ağır.  Fakat aile yüzünden tartışmak insanı daha çok yıpratıyor
(3,328 puan) tarafından
Aman canim anlatsak roman olur tarzi. Hepimizide ayri sorunlar oluyor. Dedigin hini esle olanlar çözüme kavusuryor elbette. Ama sokakta selam vermeyecegjn insanlarla aile olmaya çalışmak zor
(1,987 puan) tarafından
Ayyy kesinlikle o kadar haklisin ki
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Hayır neysem o
0 oy
(90 puan) tarafından
Mutlu gibi gozukuyorum hiç birşeyi kafasına takmayan vurdumduymaz kısacası saf ama aslında hiç öyle değil mutsuzum ve herşeyi kafama takıyorum ve en uzucusude kimse anlamıyor..
0 oy
(774 puan) tarafından
Tüm şefaflığımla hep kendim oldum ama diyorum keşke çok katı anlayışsız bi insan gibi olsaymışımm eşim ve ailesine karşı valla buldular ben gbi birini herşeyden hep daha çok fedakarlık etmemi bekliyorlar 
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Ben tam tersini yapıyorum mesela ne kadar temiz olduğundan mi bahsetti bende ne kadar dağınık pis olduğumu anlatirim veya araba kullanıyor diyelim ben hiç anlamam arabadan derim aslinda 14 senelik şoförüm tır bile kullandım insanların tepkilerini merak ederim egolarını oksamalarina izin veririm ama evime geldiğinde temizligi görünce veya beni arabada görünce o yüz ifadeleri hoşuma gidiyor bunlar örnek 
0 oy
tarafından
eşim.ve ailesiyle beraberken ben  ben değilim onlardan bi parca sakin böyle bi evliliği kabul etmeyin en basinda size uygun aileler edinin
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hayır hiç yapmam sinirliyim alttan almam yok kırılan kırılsın ben kaldırabiliyorsam onlarda kaldırır kafasındayım titizim zaten kirli olana da ay kirlisin demem banane derim kitap eskiden çok çok okurdum şimdi kızım yırtıyor diye okuyamıyorum yani hiç olmadım yani o şöyle bende böyle davranayım yok ben böyleyim yani
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Hayır neysem öyle oldum. Düz bi insanimdir. Neyi ne şekil yaoiyorsam odur benim icin
0 oy
(8,330 puan) tarafından
Gerek yok boyle bişeye canım herkes farklıdır neticede :)
0 oy
(323 puan) tarafından
Canım sıkkın olduğunda eşimle tartıştığımda aileme hiç bi sıkıntı yokmuş gibi mutlu rolü yapıyorum çoğu zaman onun dışında arkadaşlarım bilir zaten. Çok temizlik yapan bi arkadaşım var ve o kadar yapmam bunu hepte söylerim ben o kadar yapamam yapmam diye. Genelde neyse oyumdur
0 oy
(360 puan) tarafından

Kocamın ailesine sırf o mutlu olsun diye seviyormuş gibi yapıyorum çok beceremesemde :sick:

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 256 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Fato11 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 154 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 2bebisinannesi (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Bilmemmmmmii (6 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 575 göst.