0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (488 puan) tarafından

Gorumcemin oğlu 4 yaşında kitaba bakıyordu kızımda kitabı almak istedi (9 aylık ) baktım kızımın elini burkuyor sıkıştırıyor yapma abisi o daha küçük dedim, gorumcemde yanımızda hic birsey demiyor yapma oglum niye yapıyorsun o daha küçük felan diye , oda küçük derseniz cocuk hep yapıyor kızıma boyle herseferinde canını yakıyor kızımın 

Çocuklarına hjc dur demiyor ne yapmaliyim

5 Cevaplar

0 oy
(2,405 puan) tarafından
Birdahakine Annesini uyar tamam küçük ama anlamayacak kadar da değil senin ki daha bebek dikkat et kırar felan ALLAH korusun 
(488 puan) tarafından
Hic seslenmiyor canım kac defa oldu böyle birsey dedigimde de alınıyor anne çocuklar cok yüzlü
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Benim oglum uc bucuk yasinda olacak kardesine boyle ben hic yalniz birakmiyorum siz de birakmayin aman aman cocuk bu
0 oy
(147 puan) tarafından
Benim eltimin kızları da aynı benim kız 3 yaşında diyim artık az kaldı yaşına eltimin büyük kız 10 yaşında kızın üstüne yürüyor kucağına oturuyor ya yeter dedim sesimi çıkardım eşime diyroim yapmasınlar diye oda tamam betuk buyuyune  kadar samimi olmayalım dedi 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Görüşmeyi kesebilirsiniz. Zira benim çocuğum değerlidir. Bir kere uyarımı yaparım karşı taraf dinlemiyor annesi de oralı olmuyorsa her lafı da söylerim ister darilsin isterse de kussun
tarafından
Ben de tam bunu yazacaktım.açık açık da söylerim. Çocuğumu sokakta bulmadım zarar veriyor. Görüşmeyelim derim
0 oy
(580 puan) tarafından
Çocukları yalnız bırakmayin ve annesine uygun bir dille söyleyeceksiniz 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 19 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde malikamalika (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 8 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde malikamalika (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
30 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 712 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,545 puan) tarafından soruldu

379,706 soru

11,366,516 cevap

34,846 kullanıcı

...