0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (3,154 puan) tarafından
Eşim haftada 18 saat çalışıyor toplam işi de rahat öğretmen. Dersi bittigi gibi eve gelir ben yorgunsam kızımı alır onunla ilgilenir yedirir parka çıkarır oynar vs. Ama ev islerinde çok nadir yardımcı olur yani ayda bi kere bulaşık toplar kaldırır yatağı toplar yemek toplar. Küçük çocuk olunca ev çok dağılıyor asla yerden bir şey kaldırıp yerine koymaz sizin eşlerinizin iş hayati ve evdeki yardım konusunda nasillar. Parantez açayim eşimin işi rahat olduğu için zaten yardım etmesini bekliyorum standard insanlar 35 40 saatlık işte çalışıyor benimki toplam çalıştığı saat günde 3 4 saat. 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gunde 8 saat çalışır geri kalan saatlerindede uyur
-Reklam-
0 oy
(10,762 puan) tarafından
Öğretmeniz ikimiz de. Yardım eder. O 3 4 saatte adamın beyni mikiliyor kız :) 5 te geliyor bizimki idareci çok vakti yok zaten ama haftasonu beraber hallederiz. 
(3,154 puan) tarafından
Sinifi rahat öyle yoran bir sınıf değil ama evet ders anlatmak adamı yoruyor özel ders verdim bende baya 1 adama bile 1 saat ders anlatmak yoruyorken birde sınıf daha beter
(10,762 puan) tarafından
Evde yardım beklemen normal ama 50 saat de çalışsa o ev tek başına kirlenmiyor ki tek sen temizleyesin. Görev ver arada
0 oy
tarafından
Öğlen 12de gider gece 12de gelir. Pazar ve Perşembe günleri evde. O zamanda çocukla o ilgilenir. Ben de kendi işimi yaparım. Çocukla ilgilensin o yeter bana. Çocuk olmadan önce evi sürekli temizlerdim. Çocuk olduktan sonra 2 günde bir anca temizlik yapıyorum. Genelde kendi işimi kendim yapmayı severim o yüzden kimseyi karıştırtmam. Sonra hiç birşey istediiim gibi olmuyor. Anca misafir geldiği zamanlar eşim çocuğu uyuttuktan sonra bana yardım etmesine izin veririm 
(3,154 puan) tarafından
Bilemiyorum ki ben mi çok şey bekliyorum ondan
tarafından
Belki de canım. Ben hayatım boyunca kimseden birşey beklemedim istemedim yapan yapar yapmayan canı sağ olsun modundaydım daha önce de söyledim evde eşim veya bir başkası yapınca hoşlanmıyorum. Çocuğa bakılsın ben zaten zevk alıyorum yaptığım temizlikten yaptığım yemekten. Tek yapınca çok daha iştahlı yaşıyorum
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Günde 12 saat çalışıyor eşim bugün pazar suandada işte iside e full yinede evde olduğu zaman yardımcı olmaya çalışıyor 
0 oy
(769 puan) tarafından
12 saat çalışıyor 36 saat evde yardım etmiyor genelde uyuyor veya tv telefon coo yoruluyorum diyor ama artık tinlamiyorum sanki biz insan değiliz 4 aylık bebeğim 1 dk durmuyor yetişmiyor hiç bisey 4 aydır evdeyim insan yüzü gördüğüm yok ama salldimmm
0 oy
(3,597 puan) tarafından
Eşim öğretmen sabah  7.30 de gidiyor 3.50 eve gelir geldiği  zamanda bana ev işinde  hep yardım eder 
0 oy
(3,611 puan) tarafından
Sabah 7.5 da gider en erken aksam 6.5 da gelir en gec gece 1 bazen sabah 4.5 gibi de geldigi oldu elinden geldigi kadar yapar ama genelde asiri yorgun oluyor yemek yedikten sonra cay koy der bir bardak icemeden uyur kalir koltukta koca demlik cay bana kalir hep :)
0 oy
tarafından
Eşim günde 8saat çalışıyor evde olduğu vakitte ne iş varsa benim le beraber yardım ediyor 
0 oy
(6,373 puan) tarafından
Eşim bir gün çalışıyor bir gün izin yapiyo. uzun süredir böyle. çalıştığı zamanlar akşam 6 da işe gider sabah 8 de gelir. Eşim evlenmeden önce tek yaşadığı için galiba ev işlerinin tümüne hakim. benim yetişemediğim yerlerde yardımcı oluyo. zorda kalmadığı sürece ev süpürüp silmez ama yemekte dahil geri kalan bütün işlerde yardımcı olur sağolsun.
0 oy
(2,867 puan) tarafından
Bnm eşim 2 iş yapıyor hem güvenlik hem de kendi dükyanımız var halı yıkama yaz geldi bağ kişide var kayısı falan yazın eşim i görmek pek mümkün olmuyor kışında halı işi nadir ama güvenlik işi yoruyor bazn çocukla çıkar dolaşır gelir canı isterse makarna yapar başkada elini bişiye sürmez 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 360 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,027 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 867 göst.
30 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 473 göst.
11 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bahar ercan (30 puan) tarafından soruldu

384,860 soru

11,511,720 cevap

35,174 kullanıcı

...