0 oy
293 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (438 puan) tarafından
Benim kızım 7. Ayına yeni girdi daha dişimiz yok ama damakları çok sert beyazladı bide. Sadece anne sütü aldı şimdi ek gıda da başladık kayınvalidem tutturdu bebelac alacakmış kızıma vay efendim daha hala niye diş çıkaramamıs bebelac alınca kazma gibi dişler çıkarmıs yaa zamanı gelince çıkar diyorum anlamıyo deminde geldi yok küçükmüş kızım minyonmus bilmem neymiş saç baş gir diyo seytan o kadar çok sinirleniyorum ama asla yapmam tabii böyle bişey. Akşam eşime dicem annen böyle böyle dedi diye yine tartışcaz. Annesini savunmuyor ama istiyo ki ben annesini hiç şikayet etmeyeyim. Ama bende içime ata ata patlıyorum istiyorum ki anne bi dur o kadar da karısma desin. Ben onu dersem sittin sene annem benimle konuşmaz diyo. 

33 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından

Sadece mama ile beslenen oglum 14 aylikken cikardi kaynanaya slm :D

(438 puan) tarafından
As söyliyim de keşke sussa asla susmaz kendi tezini savunur :)
-Reklam-
0 oy
(506 puan) tarafından
Benim kızım 1 yaş 1 aylık daha yeni patladı mama alıyor sadece
(438 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için
(506 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Her çocuğun gelişimi farklı mamayla ne alakası varmış takma öyle şeyleri 
(438 puan) tarafından
Takmamaya çalıscam başka çarem yok ki
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Alakasi yok genetik durum. Benim oglumda sadece anne sutuyle beslendi 4. ayinda ilk disini cikardi. Bende oyle cikarmisim cunky.
0 oy
(769 puan) tarafından
Diş çıkarma genetik canım sen veya eşin erken diş cikardiysaniz bebeğin de erken çıkarma olasılığı çok yüksek,benim bebeğim 9 buçuk aylık ilk dişini çıkardı .benim bebeğim ilk 4 ay anne sütü içti sadece 
0 oy
tarafından
Hiç mama içmeyen bebem 4.ayda ilk dişini çıkardı şuan 13 aylık 14 dışı var kaynanan saçmalamış 

Haa bu arada kızımda hiç mama ıcmedi oda ilk dişini bir yaşında çıkardı 
0 oy
(805 puan) tarafından
5.5 aylıkken 2 dişimiz çıktı sadece anne sütü 7 aylık şimdi de üst dişler çıkacak. Bunlar tamamen hurafe ama şu bir gerçek diş sağlamlığı genetik size buna bakın 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Kızım Bebelac mama kullandı doğduğundan beri ama ilk dişi çıktığında bir yaşını geçiyordu ne alaka mama anlamadım. birden peş peşe geldi hepsi dişlerinin  benim kızımda minyon minik takılma boşver bebeğinin yemesi içmesi iyiyse mama verme benim suyum çok çok azdı doğduğunda başladı doktor mamaya hala kullanıyoruz 30 aylık olacak bitaktiramadim
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Hiç alakası yok kuzum kızım mamanile beslendi hep ilk dişini 10 aylıkken çıkardı. Şuan 18 aylık 4 dişi var sadece . Arkadaşmn kızıyla aralarında 10 gün var o anne sütü aldı şuan 10 dişi var yani . Yani gekde bunu kaynanana anlat 
0 oy
(12,891 puan) tarafından
Bebelac×anne sutu alıyor 11 aylık olacak daha yok dişi beyazladı damakları 
0 oy
(77 puan) tarafından
Mama ile besleniyor 1 yas 17 günlük hala diş cıkarmadik 
0 oy
(7,156 puan) tarafından
Kızım sadece anne sütü alıyordu ilk dişini beş buçuk aylıkken çıkardı. 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kız 2 yaşına yakın dışı çıkan var ne alaka mamayla her bebeğin gelişim süreci farklıdır bide artık bizi bizimle bıraksınlar da biz büyütelim çocukları 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 174 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 105 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
0 oy
3 cevap 153 göst.

384,711 soru

11,507,993 cevap

35,165 kullanıcı

...