0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Bir kızım var bugün bir teyze dediki :) bide oğlun olsun da gör o daha başka seviliyor böyle bişey varmı sizde oldumu bana mantıksız cinsiyet ayrımcılığı gibi geliyor 

Hiç mi hayırlısı dinlenmez arkadas vallahi kızımın tetek saclarını bile seviyorum oglum olsa aynı severim 

30 Cevaplar

0 oy
(15,814 puan) tarafından
Klasik ayrımcı anne açıklaması. Kız da olsa erkek de olsa bir evladıni diğerinden ayirana anne demem ben. Oğlum var. 2 aya kızım da olacak inşallah. Allah bana ayrımcılık yapmayı nasip etmesin. En korktuğum seylerdendir. 
-Reklam-
0 oy
(13,332 puan) tarafından
İkisine de sevgim çok ❤️

Arkadaşım oğluna daha bağlı hatta bugün kabul olmuş duamaın diye durum atmış kuzu için yazmıyor hiç oğlu biraz erken doğdu yoğun bakım süreci yaşadı 
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Yooo aynı sevilir

Şuanda oğlum var 

İki gözümün çiçeği

Kıza gebeyim

Onuda aynı severim

Ne o öyle geri kafa taş devri 
0 oy
tarafından
Asla iki kızım bir oğlum var üçünude ayrı ayrı seviyorum ama ilk göz ağrım büyük kızıma azıcık daha düşkünüm ama sevgi olarak aynı evlat bu ya ikiside aynı yerden çıkıyor aynı zorluğu cekiyoruz banada öyle derlerdi ama öyle değil ama bizde bı kız bir oğlanız annemin bütün dünyası oğlu ben evlendikten sonra benim reisim evimin direği o diyor 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
İkisininde sevgisi ayrı oğlumuda kızımıda çok seviyorum hiç fark etmiyor valla ama bazı yobazlar var illada erkek diyolar
0 oy
(4,641 puan) tarafından
Oglumda var kızımda hepsi ayni bilmiyorum nasil ayirdim yapiyorlar
0 oy
(2,871 puan) tarafından
Bnmde oğlum var 2. De kız olsun da gör diyorlar anlamak mümkün değil 
0 oy
(8,218 puan) tarafından
Bir kadin olarak benim burdan kalbim kırıldı.. o nasıl bir zihniyet benim kızımda var oğlumda var elhamdülillah çok şükür yemin ederim aynı asla ama asla öyle birşey yok hatta kızıma daha bir hassasım kizdir diye bazen soruyolar efe daha küçük diyorum ama erkek. 
0 oy
(5,083 puan) tarafından
İkisinin sevgiside aynı canım hiç bir farkı yok
0 oy
(837 puan) tarafından
Hayrlsı sağlıklı olsun da Rabbim sağlıkklariyla sınamasın  bende kızım olsun isterdim hala da istiyorum oğlum var erkek çocukları çok sevimli gelmezdi:D kendi parcan olunca hepsi çantan öte 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mesel (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tazemhndsanne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tazemhndsanne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.