0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (1,559 puan) tarafından
İki senedir uykuya hasretim yatak bana bakiyor ben ona artik yatmaktan tiksinir oldum o derece yatagimi yastigimi ôzledim kavuşamiyoruz bir türlü her gece uyku umuduyla yatipta uyuyamamak :)) erkenden kalkmak deliksiz uyuyan annelerr ses verin bu durum ne zaman geçiyorrr :))

33 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Basından beri rahattım vallahi canım. 2 aylıkken uyku eğitimi verdim, sıkıntı yaşamadım. Doya doya uyudum çok şükür.
(1,559 puan) tarafından
Yaaa ne güzell
-Reklam-
0 oy
(7,689 puan) tarafından

2.5 senedir en erken 10 a kadar uyuyorum aleyküm selam :D

(1,559 puan) tarafından
Ahaa buldukk senii:)))
0 oy
(1,101 puan) tarafından

Deliksiz uyuyan anne varmiymis :D

(1,559 puan) tarafından
Bende ondan ariyorum:)?
0 oy
(15,272 puan) tarafından
2 yaşında sütten kestikten bir süre sonra uyanmalar çok azaldi. Sonra tuvalet eğitimine başladık. Bu sefer de gece kalkıp en az 2 3 kez tuvalete götürme olayı başladı. 3 yaşına 1.5 ay kaldı. 15 gündür gece deliksiz uyuyorum. Çünkü gece cisini haber vermeye başladı. Ama ben yine uyuyamıyorum. Bil bakalım neden? Hamileyim. Doğuma 2 ay kaldı ve ben rahat rahat uyuyamıyorum. Sonra tüm süreç tekrar başa sarcak. 3 sene daha bana uyku yok ahfhshdhd
(1,559 puan) tarafından
Yaaa sil baśtan desene tam rahatlamisken :))
(15,272 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından

Uyumak neydi? uyumak mutluluktu, uyumak rahatlamaktı :):):) ama artık benimle değil :)

(1,559 puan) tarafından
Al benden de o kadar :)
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Emziriyor musunuz ondan mı uyanıyor acaba 
(1,559 puan) tarafından
Hayır ama devam sütü iciyor uyanip
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Cok sukur bende uyuyabiliyorum. Ama ne zaman boyle desem ya dis geliyo ya baska bisey masallah diyim ama uyku egitimi candir :) 
(1,559 puan) tarafından
Diş demee nolurrr :))
(1,022 puan) tarafından
Disler cikarken bi tur bozuluyo duzen ama geri dondurmesi kolay oluyo hatta disin mi agriyo kizim diyince direk buzdolabina gider surup icmek icin :))
0 oy
(418 puan) tarafından

İlk 2 sene uykuya hasrettim bu sene rahatladım bı şimdi ikinciye hamileyim tekrardan başlıyor döngüm haydi bakalım :D

(1,559 puan) tarafından
Tekrar baştan kolay gelsin ne diyim:)
0 oy
(515 puan) tarafından
Şuan 4 yaşında 2 yaşında sütten kestim bidaha kalkmadı gece emziriyosaniz sütten kesince uyur geceleri
(1,559 puan) tarafından
Sütten kestim ama devam sütü iciyoruz şimdide ona uyaniyor
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Maşallah diyim benim oğlum 7 ayına girecek ve doğduğundan beri gece hiç uyanmaz ama bil bakalım ben niye bu saatte ayaktayım oğluma güvenmediğim için başında bekleyip doyurmak için zorla mama vermeye çalışıyorum yoksa aç aç yatar valla yani anneler her türlü çocuk uyusa bile uykusuz kalıyor :) 
(1,559 puan) tarafından
Aynen ôylee
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Şuan uyandı. Sırtını kaşiyorum uyuması icin. Ama heran uyanıp oyun isteyecek gibi. Gözlerim açilmiyor. Ay Allahım tam gününü bulurlar ya zaten. 
(1,559 puan) tarafından
Malesef öyle
0 oy
(3,435 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben de hamileyim bugün saat  2 ya da 3 kakdim  sabaha kadar uyumadım belki  7 uyudum  8 kakdim
0 oy
(32 puan) tarafından
Benimkide bi yasina girdi canim ama gece mamaya kalkio bi sefer artik kesmem lazimmi vermesem uykudan ayilio yatmadanda besliom ustelik karni dop dolu oluo kandirmak icin meme veriom gene uyanio diş harici uyanma ama bu mama dio cunku ben nasil kescem bilmiom
(1,559 puan) tarafından
Ayni durum bende de var devam sütünü kesemiyorum vermesem ciglik cigliga bagiriyor nasil kesicem bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 176 göst.
3 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 112 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 209 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,426 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 227 göst.