0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Neler yapılabilir sizce kadın kendisi için mi harcar ortak mal mı sayılır taki 

36 Cevaplar

0 oy
(10,229 puan) tarafından
Hepsi benim adima kasada 1 gram bile harcamadik aksine ustune ekledim ceyrek gram ogluma gelen paralari falan altin yaptim attim hep. Arabamiz var ama esin dediki sat kendine ufak bi araba al bak daha cok degerlenicek altindan. Keske dinleseydim asla satmam dedim suan 300 olan altin arabada 600 oldu 2 katina cikti valla
-Reklam-
0 oy
(609 puan) tarafından
Kolye küpe yüzük hariç çeyrek ve bileziklerimi geçen sene eşime verdim üstüne biraz da kredi çekip ev aldık hiç pişman değilim çok şükür çünkü evimiz şu an üçe katladı aldığımız fiyatını 
0 oy
(1,914 puan) tarafından
2 bilezik sattık arabanın üstüne koyduk model yükseltmek için sonra zaten üstüne düğündekinden çok aldık. Düğündekiler de duruyor sonradan da baya yaptık çok şükür evimiz 2 tane arabamız da var.
0 oy
(2,215 puan) tarafından
Altınla aram hiç yok. Zarif ve takacağım biçimde olanları aldım geri kalanını eşime verdim. Araba aldık. Bir kısmıyla da borcumuzun birazını ödedik. İyi ki de araba aldık her yere rahatça gidiyoruz. Hem de altından daha da iyi değerlendi. Alış fiyatıyla satış fiyatının arası neredeyse iki kat fazlası. 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Borçları kapattık 
0 oy
tarafından
Aynı hafta satıp 1 ay yurtdışına çıkmıştık :D
(32 puan) tarafından
Okuduğum en değişik yorumdur canım:) sefanız olsun
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Bize kaldı ev alırken sattk hepsni
0 oy
(4,339 puan) tarafından
Ev aldık hepsini verdm cnm
0 oy
(10,694 puan) tarafından
Ben evlenmedim biz evlendik haliyle ortak. Dinen vs girmeyin hiç muhabbete baştan söyleyeyim bu benim görüşüm. Siz alabilirsiniz altınları (atlayacak olanlara lafım) biz araba aldık, mis gibi biniyoz sefamız olsun :) 
0 oy
(3,519 puan) tarafından
Ev aldık hepsiyle 
0 oy
(591 puan) tarafından
Hepsi kredi borcuna gitti. İki üç ay durdur a dan Z ye herşey borca gitti
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Ev aldık. Bana  gerdanlık yüzüklerim ve gelin Setim kaldı. Doğumdan sonra kilo aldım bende seti satıp kendime yeniden yüzük aldım . Eşim evlilik yüzükleri i sattırmadı hatıra diye
0 oy
tarafından

Araba aldık hepsiyle:)

0 oy
(2,649 puan) tarafından
Araba aldık hepsi bize kalmıştı zaten ☺️☺️
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Satıp  üzerine kredi çekip ev almıştık çok şükür kredimizde bitti rabbim olmayanlarada nasip etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Kaynana aldı 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 170 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esvet (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ✨⭐Nisamm✨⭐ (2,590 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 579 göst.