0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben sinirleniyorum lütfen dokunmayın cocuguma diyorum eli pis mi temiz mi ne oldugu belirsiz dokunuyorlar annem bana kızıyor Allah verdiği gibi de alır diyor sevsinler dokunsunlar ne olacak diyor ben istemiyorum 

36 Cevaplar

0 oy
(1,135 puan) tarafından
Ben dokunmam tanımadıgim çocuklara 
-Reklam-
0 oy
(152 puan) tarafından
Herkes sana tepki vermiş bana da versinler o verenler kardeş ben 9 ay karnımda taşıdım tenine zarar gelmesin diye istifar ederken bile nazik olmuşum vs. Dokunmadan da sevebilirler o çocuk enfeksiyon kalınca ben uğraşıyorum biz acı çekiyoruz hastanelerde ben opmuyorum yanağını sarkmasin diye düşüneceksiniz kibar olmayı bakarak konuşarak sevmeyi yada hiç sevmeden gecin bu çok bilmiş o yorum yapanlar varya heh gidin onların çocuklarını öpün ısırın himciklayjn çok biliyorsunuz siz herseyi 
tarafından
Kimin çocuğu olursa olsun ben asla dokunmam dayım cocuklarına bile 4 aylık cocuk daha enfeksiyon kapsa bişe olsa annesi cekecek kimseye eziyet cektirmeye hakkımız yok
0 oy
(11,503 puan) tarafından
O çocuk parka da gitmesin o zaman toprak da oynamasın hah.van da ellemesin hepsinde var mikrop hastalık abartıyorsunuz gercekten
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Yemeden geri verdiği için

Sorun yok

Evde elini yüzünü yıkarım oldu bitti 
0 oy
(4,176 puan) tarafından
Valla ben kimsenin çocuguna cesaret edip dokunamam arkadaşlarımdan bile izin alırım severken ama benim de çok başıma geldi en son geçen eşimle yemeğe gittik ilgilenen garson mama sandalyesinden aldı kucakladı götürdü öptü gezdirdi falan eşime dedim ne olıyor hani o da diyor belki onun da çocugu vardır rahat yemek ye diye düşünmüştür bunun gibi daha çok başıma geldi yani ben bir şey diyemiyorum 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben hiç bişey demiyorum. Sonuçta dışarda kızım ell bin tane yere dokunuyorum geldiğinde de mutlaka yıkarım. İnsanların çocuğumun ahzina elini sokmadigi sürece rahatsız olmuyorum. Kafasını oksuyorlar seçiyorlar ne diyim sevmeyin dokunmayın mi diyimm ben yersiz buluyorum acikcasi
0 oy
(5,415 puan) tarafından
Asla tepki vermiyorum ama istemiyorum da. Yani ellerinin temiz olup olmadığını bilemiyoruz. 

Zaten disari çıkıyorum kızımın elini surmedigi yer kalmıyor eli ağzina gelmesin tamamdir yapacak biseu yok istemesemde elleyen oluyor 
0 oy
(6,549 puan) tarafından
Asla böyle bişey söylemem dokunsun sorun değil ama opmesine özellikle ellerinden müsade etmiyorumr. Ama opmeyin benim çocuğumu değil de ellerinden opmeyelim ağzına sokuyor falan diyorum. 
0 oy
tarafından
Ben sorun etmem tatlı gelmiştir beğenmiştir  sevebilir sorun etmem ama hastaysa uzak tutarım 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Kızım çok sıcakkanlı sokakta gördüğü herkese gülümser insanlarda doğal olarak sever ama hiç abartı bir tepkim olmadı aksine mutlu olurum 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benim hoşuma gidiyor ya cocugu olmayan biri sevmek isterde ben terslersem düşünsene sevsinler nolcak ben yanımda mustela temizleme suyu taşırdım biri öpünce falan o gittikten sonra pamuğa sıkar silerdim bende pandemi zamanı çok huyluydum ama bu şekilde aman dokunmayın falan diyip kalp kiramam
0 oy
(13,555 puan) tarafından
Çocukluğumdan beri çocukları çok severim garip bir şekilde de güzel iletişim kurabiliyorum ama artık kurmuyorum sadece gülümsüyorum. Ama insanlar çocuğumu sevmesin diye kuralım yok temastan çok hoşlanan biri değilim ama tepki de vermen kırmızı cizgim öpmek kimse opemez izin almadan veya alarak hele de yabancı ise 
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Yeni doğmus bebekse kendini bilen dokunmaz oğluma 6 ay kimse dokunmadi ailmiz dışında cik sokakda aktif değildik avm gezerken ustunu orterdim uyurdu zaten ama 8 9 ayda oturur bakardi asansorde avm de seven cok olurdu yanagina minik dokunurdu tepki vermezdim yurudugu zamanda sevimli oldu kizlar eğilir severdi tepki vermedim vermem de tek takıntili konum hala 20 aylik oğlum elinden ve yanagindan öpülmesi asla babasi dışında yanagindan kimse opemez onu herkese derim dedim de diyorum da ama dokunmalarina dokunsun yanindayim  tepki abarti geliyor bana
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Kızmıyom ben Napam herkesin kalbini kırmaya calışırsaz da olmaz 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Vallahi yolda benim kızı da görünce sevmek isteyenler oluyor ben bir tepki vermiyorum sadece öpmelerine müsaade etmiyorum
0 oy
(8 puan) tarafından
Şimdi sevme tarzı vardır öyle herkese degl ama bazı jnsanlar çocuğumu rahatsız edici seviyorsa birşey bahane edip kucağına alıyorum kırmadan veya çok pis bir insan onunda kalbi var kırmaya gerek yok 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 776 göst.
23 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Bebegimherseyim (337 puan) tarafından soruldu
+1 oy
57 cevap 1,036 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 194 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 609 göst.