0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
................

16 Cevaplar

0 oy
(216 puan) tarafından
O nasıl bşy gı insanlar kafayı yemiş 
(216 puan) tarafından
Nereye snmiş domuz yağı gı
(216 puan) tarafından
Kahru perişan olsunlar
-Reklam-
0 oy
(13 puan) tarafından
Sabi olan bir bebeğin çişi ile temizleniyor amaa bozma kısmını bilmiyorum bozabilen hocalar var bozamayan var ne ile yapıldığını önemli hocaya gidin eğer domuz yağı olduğuna eminseniz önce çiş ile silmeyi deneyin sonra iyi bir hoca bulun kendinizin bozacağı birşey değil
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Sirkeli su ile silinir diye biliyorum ben geçmesi için.. Ama silince büyü bozuluyor mu, ona ayrıyeten bişey yapmak gerekiyor mu onu bilmiyorum
(1,552 puan) tarafından
Bir hoca bulup danışmak lazım o zaman
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bulanan şeyleri atması gerek . Neyde varsa atsın 
0 oy
(7,450 puan) tarafından
Cöpe atın diyecem nereye büyü yaptıysa ama cöpe atmakla büyü bozulur mu bilmiyom iyi bi hoca bulmak şart
(7,450 puan) tarafından
Evden taşınmak en ıyısı
(1,210 puan) tarafından
Akar suya atılır çöpe atilmaz
0 oy
tarafından
Allah'ım korusun böyle insanlardan bi bilgim yok canım ama kurtulmak gerek o eşyalardan ama hala etkisi sürer mi bilemedim 
tarafından
Eşi gormedimi büyüyü
tarafından
Tövbe yarabbim kavga etmek hoşuna gidiyor heralde ikna etsin bence
0 oy
(253 puan) tarafından

çok tehlikeli bir büyü size bir numara vereceğim onunla iletişime geçin. kendiniz okuyarak hiçbi şey yapamazsınız. işin ehli olan biriyle görüşmesi lazım. 

domuz yağı büyüsü genelde karı koca arasını ayırmak içn yapılır. ya da ticareti darmadağın etmek için vs..
(253 puan) tarafından
o kadar iyi ki işinde emin olabilirsin hemen yazıyorum
0 oy
(531 puan) tarafından
Babam vefat etmişti aradan 10 gun geçti gelen giden vs vardi sürekli yemek veriyorduk hergun rüyamda babamin mezarı balkondaymis mezarın toprağından 3 tane muska çıkarıyorum 1 tane de Cevsen balkona sürekli uzun boylu erkek tipli zayıf biri çıkıyor siyah pelerinli biz teyzemle onu yakalamaya çalışıyoruz yakalayamadık uyandım uykumdan aradan zaman geçti babamin kırkı oldu bir kaç gün sonra ev temizliği yapacağız neyse bana dediler ki sen balkondaki camlari sil dediler bende kuzenimle orayı silmeye başladım cam balkonun üst tarafını sildim aradan birsey düştü baktım ki ****** yağı bu ne böyle dedim şok oldum hemen bizimkilere gösterdim hepsi şaşırdı neyse Bi peçeteye koydum silmeye devam ettim bu sefer başka bir camın ordan Bi tane daha yağ düştü onu da hemen aldık sonra balkondaki dolabı temizleyelim dedik kovayı bir çektim ordan da 1 tane büyük Bir parça yağ düştü biz çok kötü olduk görünce hocanın birine gösterdik domuz yağı bunlar dedi sirkeli suyla silin bu yağları da toprağa gömün sirke dokun dedi ablamla bana yapılmış evimiz huzursuz olsun diye ama biz ablamla birbirimizi gördükçe sinirleniyroduk dua yazdı su içtik geçti şükür 
(531 puan) tarafından
Sarılmış vs değildi normal şekilde koyulmuş
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Domuz yağı büyüsü sıkıntı çıkmıyor çünkü o yağ ne yaparsan yap benim annem ile babama yapılmış kapıda vardı biz kapıyı söküp attık eve bilmem kaç kica geldi yok geçmedi en son kapıyı soktuk attık be yaptiysak çıkmamıştı canım çıkmıyor 
(4,061 puan) tarafından
Hocaya gitmesi gerek ona göre birseyler oluyor canım bitmiyor çünkü onun etkisi biliyorum o evden  annemler çıktı alimler girdi evlenip onlarida tuttu o evi satıp başka ev aldılar o şekilde kurtuldular o evden çıktıklarında beri hiç kavgaları olmadı çok şükür ama o evde kedi köpek gibiler di
0 oy
(758 puan) tarafından
Eşyaları kesip atması lazim
(758 puan) tarafından
Kazisinlar duvarı .. benim eski postuma bak büyüyle ilgili paylaşım yapmisim
0 oy
(684 puan) tarafından
Kayınpederim bulmuş zamanında yatak odasında gardropa koymuşlar hocaya gitmişler bildiğim kadarıyla 
0 oy
tarafından
Bende duymuştum çok oluyor çok kavga ediyolarmis çarşaf değişirken görmüşler yatağın tahtasına sürülmüş domuz yağı hoca gittik yatagida değiştik geçti demişti arkadaşım 
tarafından
Allah akıl fikir versin yapanada yaptırana hiç korkularıda yok döner dolaşır  bizi bulur günah diye bu yüzden evime kimseyi sokamam tedirgin olacağıma kimse görmesin daha iyi
0 oy
(610 puan) tarafından
Benim gardrobun iç kısmında yağlı yerler buldum ne yaptıysam gitmedi silinmedi bile bende büyüden şüpheleniyorum çünkü eşim annesine çok fazla bağlı ve hiç bir şekilde çalışmıyor biz dersen asker arkadaşı gibiyiz bilmiyorum ya Allah böyle yapan insanları perişan etsin inşallah 
(610 puan) tarafından
Yok kız çitiledim bile
(610 puan) tarafından
Amin canım inşallah sizde biran önce
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Sirkeli suyla temizlenir diye biliyorum
0 oy
tarafından

2 3 sene  önce kurban bayramı benim dış kapının önünde Bi leke böyle yağ lekesi falan eşim gidiyo geliyo diyoki buraya biri kurban eti koymuşlar heralde temizlikçi temizleniyomu  burayı dedi..

ben öyle farkettim temizlikçi soyluyom paspas yapiyom ama kızım cikmiyo dedi..
 ama eşimle nasıl kavga ediyoruz ben suurumu kaybedip bıçak çektim kendimi balkondan aşağıya atmaya yeltendim falan o derece neyse eşim dışarı çıktı çay ocağında Bi abiyle oturmuşlar muhabbet ediyorlarmış abi de bizim apartmanın etrafında oturuyo herkesi taniyo falan ya demiş benim kapının önüne biri kurban poşetini koymuş hep yağı falan akmış temizlikçi sildi çıkmamış hatun sildi çıkmamış biz kurbanda evde değildik zatennkim getirdi de koydudur bilmem demiş
Adam da kurban eti olsa sıcak su dökünce çözülür döktünüz mu demiş evet demiş benim ki oda kalk gidelim bakalım demiş neyse geldiler bunlar bu kurban eti akıntısı deil domuz yağı dedi adamı bicaklatirir dedi ben şok oldum dedim söyledin mi kavgamızı eşime hayir dedi sonra eşim döndü adama..
 bıçak çekti balkondan atıyordu kendini zor kitledim kapıları dedi..
 hemen sirkeyle kaziyin bunu demişti ben sıcak su spatula ile kazıdım arkasindan da sirkeyle yıkadım ama orda ki leke hala gitmedi çok şükür sonrasında her ne kadar kavga da etsek boyutu o dereceye ulaşmadı ama hala düşünüyorum eğer öyle biseydiyse kim neden bize bunu yaptı.. 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Çok kötü ya ne istiyorlar insanlardan. İki yakaları bir araya gelemeyesiceler. Csnm pisi pis temizler çiş ile temizlesin. Ama geçer mi bilmiyorm eğer her yere sürülmüş ise işi daha zor. Evine de kimseyi almasın 

İlgili bir soru bulunamadı

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...